Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Mille 17:55, 30 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Aaaa jakie piękne! Oficjalnie przekonałeś mnie do srebrno-biało-czerwonej kolorystyki A powiedz, czy te najmniejsze kulki to minibombki czy koraliki?
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
malgorzata_s... 17:57, 30 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Piękne te cosie Dla mnie ten biało czerwony to nr. 1
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madzenka 22:26, 30 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dla mnie the best jest stroik ze świecą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
admete 06:47, 01 gru 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Łukasz niesamowite te wianki!!!!!
Wizytówka cudowne wspomnienie lata na dzisiejszy wietrzny i zimny poranek .

Pozdrawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Nallar 18:01, 01 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Luki napisał(a)
Choinka jeszcze nie do pokazania, ale pokaże inne cosie




Twoje cosie urocze, a ten pasowałby mi jak ulał.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Luki 22:11, 01 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Violu dziad jeszcze nie widziałem

Iwono teraz już mogę legalnie pokazywać i nie będzie za wcześnie

Olu Ewo bardzo dziękuje

Iwonko ten ostatni dla mnie więc wiadomo oczywiście podkład kupiłem gotowy, nie zabrałbym się za robienie takiego czegoś samodzielnie, to już zbyt skomplikowane

Mileno dla mnie to na razie najładniejsza kolorystyka. Czerwień na święta musi być i ja nigdy nie przekonam się do cytronowych, miętowych, niebieskich,itp. dla mnie to nie kolory świąteczne, ale ja za trendami nie muszę iść. Raz widziałem choinkę z miętowymi, czarnymi i srebrnymi bombkami... jak dla mnie nadawała się na cmentarz

Małgosiu mnie również bardzo się podoba moja ulubiona kolorystyka.

Marzenko będzie stał u mnie w pokoju, więc musiałem chociaż w minimalnym stopniu ograniczyć kokoszkowość (takie słowo na pewno nie istnieje) żeby pasowało do reszty pokoju i dekoracji.

Agnieszko bardzo mi miło. Ja po przygotowywaniu wizytówki mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z tego co mam, chociaż nie jest skończone itd.

Ewo ja myślałem, że taka kolrystyka jest sporadyczna, a tu widzę, że jednak nie

Dziękuje za tyle miłych wpisów i bardzo mi głupio, że nikogo nie odwiedzam. Mam możliwośc pozaliczania większości przedmiotów na studiach przed świętami, do tego dochodzą sprawy w domu i potrójne urodziny w rodzinie. Czasu troszkę mało, ale staram się być cały czas na bieżąco w wielu miejscach, ale na pisanie i mądre słowa zawsze braknie weny i czasu.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 22:17, 01 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)


Dziękuje za tyle miłych wpisów i bardzo mi głupio, że nikogo nie odwiedzam. Mam możliwośc pozaliczania większości przedmiotów na studiach przed świętami, do tego dochodzą sprawy w domu i potrójne urodziny w rodzinie. Czasu troszkę mało, ale staram się być cały czas na bieżąco w wielu miejscach, ale na pisanie i mądre słowa zawsze braknie weny i czasu.


W takim razie jesteś usprawiedliwiony. Egzaminy są ważne, powodzenia
____________________
Ogródek Iwony II
Luki 23:34, 05 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W przerwach majstruje nadal nad ozdobami i jedna choinka z gałązek brzozy troszkę (chyba) wyładniała i stoi na docelowym miejscu
Takie porównanie, musiałem dośc się nakombinować, aby była idealnym stożkiem.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Nallar 23:42, 05 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Luki napisał(a)
W przerwach majstruje nadal nad ozdobami i jedna choinka z gałązek brzozy troszkę (chyba) wyładniała i stoi na docelowym miejscu
Takie porównanie, musiałem dośc się nakombinować, aby była idealnym stożkiem.


Wyładniała? jest śliczna.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Iwk4 23:59, 05 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Pięknie wygląda Też taką bym chciała, jest śliczna.

Dziś w szkole zaproponowałam mojej "młodzieży", że może nie będziemy stroić choinki ( jakieś pokraczne straszydło z zeszłego roku mamy - wg mojego zdania), tylko udekorujemy gałązki i świerk bombkami i innymi takimi ... a młodzi na to: jak to, bez choinki ? ... Nie udało się. Jedna uczennica przyniesie z domu
Bombkami zaraziłam, dziewczyny porobiły wyklejane cekinami, innymi świątecznymi inspiracjami - nie ma czasu Egzaminy czekają - 3 gimnazjum
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies