Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

leon60 22:06, 06 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Bardzo zdolny to prawda !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Mille 22:42, 06 gru 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Luki napisał




Perfekcjonista
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Luki 10:36, 07 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu ja też już kilka sprezentowałem. Mimo to patrze tak na swoje 'dzieła' i dochodzę do wniosku, że robione na jedno kopyto... muszę troszkę popracować nad różnorodnością rozwiązań, Najchętniej dokupiłbym jeszcze sporo innych ozdób bo mam dwie giełdy w zasięg 40-60km ale niby te ozdoby tanie w porównaniu do sklepów, ale trzeba w większych ilościach się zaopatrzyć i to jest ten ból.... nie można mieć wszystkiego.

Aniu bardzo Ci dziękuje. Dobrze, że nie mam już gałązek brzozy, a nikomu już po lasach nie chce się biegać bo dwie ciotki sobie zażyczyły. Pogoniłem rózgą mikołaja

Łukasz dzięki bardzo, dla mnie to przyjemność i najlepiej udekorowałbym cały dom

Gosiu skąd Ty taka pewna tego byłaś Co do wianków w oknach to chciałbym je zamontować, ale jak się okazało siostra na giełdzie przesłyszała się z ceną Może sam zrobię świerkowe bo to żaden problem, ale czas...

Ewo, Olu dziękuje za komplementy

Mileno miło mi, że tak sądzisz, ale inaczej jednak na mnie mówią
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
MiraR 10:43, 07 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Aleś zdolny chłopak
A ja chętnie zobaczyłabym etapy robienia choinki z witek brzozowych i pomyśleć,że z moich sporo gałązek wiatr zrzucał i za każdym razem lądowały w piecu a trzeba było składać
Na jakim stelażu mocujesz te witki? Czym usztywniasz stelaż by się nie rozjechał?
Szczerze podziwiam Twoje zdolności,ozdoby bardzo przypadły mi do gustu.
Nic dziwnego,że ciotki ustawiły się w kolejce
____________________
Luki 11:11, 07 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mira instrukcja krok po kroku jest tutaj zapraszam. Choinka po obwiązaniu i zamocowaniu wszystkie jest bardzo sztywna i nie ma prawa się rozjechać na taką gęsto trzeba dużo gałązek, ale efekt jeżeli uda się zrobić równą jest świetny
Gdybyś miała dodatkowe pytania to pisz, z chęcią odpowiem. Miło mi, że się podoba
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
tusiawka 11:56, 07 gru 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Choinka profesjonalna, ja się z moją pokraką poddałam. Będą inne, ale na stożkach ze styropianu.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Katkak 13:02, 07 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz niesamowicie zdolna bestia z Ciebie . Takie cudeńka potrafisz robić sam, za które w sklepie trzeba dać kupę kasy, a sądzę, że takich ładnych i tak nie będzie. Zazdroszczę tych zdolności, a tych ogrodowych (pięknego komponowania) chyba jeszcze bardziej. Ja myślę i myślę co by tu u siebie ogrodzie wykombinować i ciągle koncepcja mi się zmienia. Pewnie będzie spontan jak zwykle. Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Viola 14:24, 07 gru 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Łukaszu, jak zwykle podziwiam Twoje dzieła. Choinka niespotykanie piękna. Już duch Świąt u Ciebie, a ja zaczynam planować zupełnie nie świąteczne rzeczy. Mogę prosić Cię pomoc? Zajrzyj w wolnej chwili
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
AgnieszkaW 16:53, 07 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękna choinka Ci wyszła
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
MiraR 19:47, 07 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Ślicznie dziękuję za instrukcję brzozowej choinki.Świetna obrazowa instrukcja,zapiszę sobie w specjalnym folderze.I zacznę zbierać witki
Będę podglądać i podziwiać Twoje pomysły i zdolności
Szkoda,że nie ma żadnego konkursu z dekoracjami,Twoja choinka zasługuje na najwyższe podium
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies