Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Zielona 22:51, 24 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
A jednak! Gratuluję!
iwonadm 07:06, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Luki napisał(a)
Jeżeli takie sadzonki to trzeba czekać, za jakiś czas ruszą z kopyta. Najlepiej jeżeli będą chciały kwitnąć to wyrwać w pierwszym sezonie kwiaty, aby nie osłabiać rośliny. u mnie jednak zawsze wygrywała ciekawość i zostawiałem pędy kwiatowe
ą
Skąd ja to znam cierpliwość, cierpliwość, cierp....
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
admete 07:21, 25 kwi 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Łukasz GRATULACJE!!!!!!!

Nie było mnie troszkę, a tu takie rewolucje się dzieją
UWIELBIAM je u Ciebie, bo to czysta profeska z niesamowitymi efektami!!!!!

Super nie mogę się napatrzeć na tą buskiskową alejkę .
I Twój zapał do pracy.......będę Cę stawiać za przykład moim chłopakom jak tylko jeszcze trochę podrosną - może by coś mamie pomogli

Weekend ma być świetny pogodowo - więc życzę owocnej pracy!!!!

Pozdrawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Annn 19:47, 25 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 32
Ja również gratuluję I życzę dalszych publikacji
____________________
tabliczkazna... 21:32, 25 kwi 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Witam Cię Lukasz po zimie. Widzę, ze praca u Ciebie juz wre
Ja tez juz sie nie mogłam doczekać wiosny.
Przez Ciebie wsadzilam liliowce w tym roku No i teraz sie chyba nie doczekam
____________________
Marta
Sebek 21:35, 25 kwi 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dzięki za info I gratuluję artykułu w gazecie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Rench 21:57, 25 kwi 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Luki napisał(a)
Chciałbym się nieskromnie pochwalić
Niedawno wspominałem, że szykuje się coś ciekawego związanego z moim ogrodem, nie byłem do końca pewien czy wszystko dojdzie do skutku.

Na początku kwietnia napisała do mnie redakcja Przepisu na ogród z pytaniem o możliwość umieszczenia moich zdjęć w wydaniu specjalnym "Najpiękniejsze ogrody czytelników"
Oczywiście bardzo się zdziwiłem i miło zaskoczyłem , zgodziłem się od razu. Dzisiaj w kioskach ukazała się gazeta z zawartością, która bardzo mi się podoba
Fakt teksty zostały częściowo pozmieniane, do kilku rzeczy mógłbym się przyczepić, ale czym ja się będę przejmował. Podoba mi się i tyle




Dołączam się do gratulacji
Pozwoliłam sobie zacytować żeby inni nie musieli tak daleko ciofać,jak ja
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
nicol21 22:16, 25 kwi 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Wielkie gratulacje!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Luki 22:17, 25 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marto jednak, jednak mimo kilku zmian i mocnego wykadrowania podoba mi się. W sumie to wygląda to o wiele lepiej niż w rzeczywistości No, a tak poza tym u mnie publikacja obyła się bez większego szumu...

Iwonko liliowce to chyba jedyna roślina do której mam tyle cierpliwości, chociaż te na frontowej rabacie jakoś kiepsko rosną. Na jesień będzie trzeba je przesadzić w świeżą ziemi


Agnieszko to mi teraz na słodziłaś, że nie muszę iść po cukierki Dziękuje bardzo.
Ja jako wzór to nie do końca dobry pomysł, uwierz mi na słowo

Annn dziękuje bardzo... może kiedyś

Marto witam wiosennie liliowce potrafią wytrenować cierpliwośc, moje w tym roku na dodatek trenowane są przez nornice, która zjadła im korzenie, wsadziłem wszystkie na nowo to paskuda znowu podkopała i podgryzła. Mam wrażenie, że jej nie truję tylko karmię

Sebek dzięki wielkie

Reniu bardzo mi miło, a fakt troszkę informacja się zakopała

Ewelino dziękuje
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malgorzata_s... 22:19, 25 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ja kupiłam najpierw oczywiście złą gazetkę bo nie wydanie specjalne. Leciałam do kiosku drugi raz Co dzisiaj podziałałeś?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies