Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Zielona 13:31, 27 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Łukasz, wszystko widziałam i jestem pod wrażeniem, Jak Ty ogarniasz te wszystkie odmiany? Podziwiam.

Czy możesz mi podać nazwę sprawdzonych przez Ciebie, wysokich (ponad 1,3m) pachnących lilii w różowym i białym kolorze? Zakwitły moje orientalne i miałeś rację... Odurzająco pachną. Chcę więcej bo pięknie wypełniają rabatę pomiędzy tłoczeniami róż.
baraga1904 15:02, 27 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...o kurczaki...ale pięknie Luki...dawno nie byłam u Ciebie, muszę się cofnąć co nieco i nacieszyć oczy fotkami
...no wypas
mateuszmichn 16:46, 27 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Z góry mega to wygląda, jeszcze lepiej niż w normalnej perspektywie. Brawa Łukaszu, brawa
____________________
Mój mały zakątek
Kuba 16:50, 27 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Piękne kolory u Ciebie
w jakich trawach toną buksy?
każde miejsce w Twoim ogrodzie mnke zachwyca
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
tusiawka 19:04, 27 lip 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Wstawiłam zdjęcia grabów.

Też uwielbiam liliowce, ale mam tylko trzy odmiany u Ciebie cała kolekcja.
Rabata bukszpanowo/trawkowa bardzo mi się podoba, ma w sobie to "coś".
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Katkak 20:34, 27 lip 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz coś się tak tej rabaty czepił? Moim zdaniem jest piękna . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
inag 21:39, 27 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Luki napisał(a)




Zaniemówiłam...!
Bosssssssssko! Wszystko idealne!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Luki 23:12, 27 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko nie będę ukrywał, ze też lubię tą rabaty, no może irytują mnie podsuszone przez pieska buksy(nie widać dokładnie) i leżący rozchodnik, ale co mi tam

Alka uu, ale podsumowanie przekaże rabatce te miłe słowa

Izo pozostaje zostawić mi uśmiech

Agnieszko gdybym tylko mógł to bym powiększył ile się da bo mimo zeszłorocznego powiększania dosadziłem sporo roślin i nic się nie chce mieścić, chyba będę musiał podjąć twarde decyzje i pożegnać się z niektórymi roślinami
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
bozga 23:17, 27 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Robi wrażenie Super
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Luki 23:27, 27 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marto jakoś ogarniam, często macham literówki, ale jak na moje potrzeby to wystarczy, jedynie nie potrafię zapamiętać odmian host tutaj mam porażkę na całej linii

Białych lili nie mam, ale każda Orienpet od sprawdzonego sprzedawcy będzie dobra. Różowe... niech tylko odzyskam dostęp do wiosennego zamówienia to wręcz przybiegnę galopem z nazwami odmian, właśnie u mnie kwitną i są nieziemskie, a zapach również powala Jednej na pewno sporo domówię bo mnie zachwyciła


Agnieszko bardzo mi miło i fajnie, że się podoba

Mateusz lubię ten widok i rabatę

Ewo buksy toną w turzycach, Ice Dance, Evergold, Variegaa(prawie niewidoczna) i ptaie łapki. Uwierz mi, że mam sporo miejsc gdzie nie ma się czym zachwycać

Matro(tusiawka) bardzo dziękuje za zdjęcia grabów, na prawdę ogromnie mi to pomogło
Miło mi, że się podoba, ale bliski mojego wymarzonego ideału jest właśnie Twój ogród.

Kasiu do momentu gdy ogród był mniej zagospodarowany nadmiar kolorów mnie cieszył teraz strasznie mnie to męczy i na dodatek pojedyncze rośliny również. Plan do przyszłej wiosny to ograniczenie kolorów i żurawek, muszę ten ogród w dwóch miejscach bardziej uporządkować bo źle się tam czuję. Na dodatek wprowadzam rygorystyczny zakaz kupowania nowych roślin, teraz już na prawdę nie mam gdzie sadzić, a wszystko strasznie szybko się rozrasta.

Ilono bardzo mi miło

Bozga dziękuje
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies