Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

babka 12:42, 31 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Dzięki, widziałam wczoraj ten opis ale morrovi Variegata z bliska wydawała mi się na inną trawkę niż z pewnej perspektywy . Już sobie zanotowałam
Ja Cię podziwiam bo sama nie mam dość czasu na forum a Ty i w ogrodzie i tu ogarniasz Te z motylkiem bordowe to jakaś odmiana jeżówek czy pysznogłówki ? Nie bij jesli się mylę
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
mateuszmichn 14:32, 31 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Luki napisał(a)



Za to stipa już zdążyła mnie oczarować




Mnie też oczarowała. Stipa i jeżówki to połączenie doskonałe. Muszę je wykorzystać za rok u siebie.
____________________
Mój mały zakątek
Malgosik 14:49, 31 lip 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
ale masz kwiaciory!
świetny ten różowy busz
a trzmielinka nie jest plaskata
ładna, okrągła
____________________
Ogród na glinie
15:14, 31 lip 2015
połaczenie jerzówek ze stipą ) miszczowskie ) mam i ja )))

takie foty w kazdej ilosci przyjmiemy
Zielona 15:58, 31 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Luki - wysoka pysznogłówka wciąż mnie zachwyca. Lilia tak samo. Obrazki nadają się na widokówki, a dodatkowe elementy dają dobre tło
Ile lat trzeba przeżyć, by pieniek trzmieliny był taki gruby?
Katkak 18:40, 31 lip 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz czy ta urocza mgła to stipa właśnie? Uwielbiam tą rabatę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bogdzia 21:18, 31 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ogród wygląda całkiem inaczej jak my byłyśmy, pięknie. Ten niezwykły kolor pysznogłówki cudny , własciwie to wszystko cudne.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nallar 21:32, 31 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kiedyś opisałam ogród Łukasza jako puzdereczko z dużą ilością brylancików
Swoimi wpisami potwierdzacie tylko to co napisałam o tym ogrodzie.
Miałam możliwość zobaczyć to na własne oczy i bardzo się z tego cieszę.
Pozdrowionka Łukasz.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ewsyg 21:34, 31 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
No to teraz u ciebie jest bylinowy raj. Może do tego sklepowego jutro sie wybiorę.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Luki 12:23, 01 sie 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Olu a czemu miałbym bić przecież po to tu jestem. Jest to odmiana pysznogłówki Kardinal, niestety złapała ostatnio mączniaka, zobaczymy co będzie z nią dalej. Variegata ma jedną zaletę bo się nie rozłazi rośnie wolniej, za to Ice Dance ma rozłogi, ale i tak mnie zachwyca

Mateusz nie wiem czy Stipa przezimuje i jak będzie wyglądać w przyszłym roku, ale i tak znów ją wysieje.

Małgosiu jak dla mnie do idelanej kulki troszeczkę jej brakuję, ale nie przeszkadza mi ten fakt.
Chciałem mieć różowy busz to mam i nie mogę się doczekać jak będzie wyglądać w przyszłym roku po części troszkę się tego boję

Justyno bardzo polubiłem w tym roku obydwie rośliny i na pewno jeżówek przybędzie, ale to dopiero jak wdrożę przedostatni punkt rewolucji ogrodowej

Marto płot do mojego ogrodu pasuje, ale niestety będzie zarośnięty przez żywopłot i będzie widoczny u siotry, a tam w ogóle nie pasuje, jestem z tego powodu bardzo zły, ale zostało to zrobione za moimi plecami.

Pieniek, a dokładnie trzmielina ma około 7 lat nie pamiętam kiedy ją sadziłem, ale przed 2010. Bez palika rośnie już 3 lata. Zimą 2011-2012 zmarzłą i zrzuciła wszystkie liście, ale odbiła pod koniec maja.

Kasiu tak to stipa, ładnie u mnie urosła, rabatę też lubię

Bożenko wiesz jak ogród wygląda na żywo i ile miejsc nie pokazuje, ale ja i tak praiwe jestem zadowolony. W rabacie najbardziej podoba mi się szybkość zmian

Ewo nie zawsze brylancików, ale dużo się mieści w tym moim ogrodzie powiedziałbym, że czasem aż za dużo

Ewo fakt bylin u mnie mnóstwo Bylinowy raczej dzisiaj będzie nieczynny.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies