Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Lukasz2013 21:25, 24 sie 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
mateuszmichn napisał(a)


Zazdroszczę, że mogłeś obejrzeć te cuda.

Łukasz królu złoty co ty godasz, chciało by się rzec. Coś nam tutaj właściciel wątku marudzi, trzeba postawić go do pionu

Lecimy na kawe i go troche postawimy do pionu.
babka 21:31, 24 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Przyszłam na fotki i jak zawsze mam co oglądać i oko nacieszyć, jesteś mistrzem
Jeżówki piękne, napewno skusiłabym się na kilka odmian
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
mateuszmichn 21:35, 24 sie 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Lukasz2013 napisał(a)

Lecimy na kawe i go troche postawimy do pionu.


No niestety ja mam ok 500 km tak mniejwiecej
____________________
Mój mały zakątek
malgorzata_s... 21:46, 24 sie 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Coś widzę że oboje mamy doła co? Ją troszkę u Kasi baterie naładowałam
Będzie dobrze
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 22:00, 24 sie 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mateusz chciałem zamawiać projekt, ale stwierdziłem, że sam też sobie poradzę, przecież to nie może być nic skomplikowanego Troszkę czasu straciłem na czytanie i doszkalanie się, ale myślę, że będzie działać... kiedyś się okażę
Berlin bardzo miło wspominam... matko to już 8 lat minęło jak tam byłem.
W Warszawie byłem w kilku ciekawych miejscach, nawet podziwiałem panoramę z najdroższych apartamentowców... co tam że nie były jeszcze gotowe


Taka szkółka w pobliżu to prawdziwy skarb No, a życie to nie tylko ogród

Marto wiem wiem, czasem jednak

Ewo tak mam silną wolę i kupiłem tylko planowaną jedną jeżówke w ilości sztuk 5, wszystko zgodnie z planem
Co nie zmienia faktu, że auto miałem troszkę załadowane, ale to już nie dla mnie


Łukasz no szybko bo szybko, ale ważne że zobaczone, zaproszenie cały czas aktualne


Olu oj kusiły mnie straszne, a to tylko garstka tego co było trzeba się trzymać i dziękuje.

Gosiu co zrobić nie zawsze jest dobrze chociaż czasem troszkę za długo
Pytałem w bylinowym czy we wrześniu mają wolny weekend i niestety nie mają
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Lukasz2013 22:02, 24 sie 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Łukaszu chętnie wpadnę na dłuższą chwile przy najbliższej okazji.
mateuszmichn 22:16, 24 sie 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Luki napisał(a)
Mateusz chciałem zamawiać projekt, ale stwierdziłem, że sam też sobie poradzę, przecież to nie może być nic skomplikowanego Troszkę czasu straciłem na czytanie i doszkalanie się, ale myślę, że będzie działać... kiedyś się okażę
Berlin bardzo miło wspominam... matko to już 8 lat minęło jak tam byłem.
W Warszawie byłem w kilku ciekawych miejscach, nawet podziwiałem panoramę z najdroższych apartamentowców... co tam że nie były jeszcze gotowe


Taka szkółka w pobliżu to prawdziwy skarb No, a życie to nie tylko ogród



Myślę że to dobry pomysł, ze sam zrobiłeś projekt. Napewno będzie działało i jesteś bogatszy o nowe doświadczenie i umiejętności.
Zazdroszczę wizyty podczas budowy. No jednak szkoda, że nie byłeś w ukończonym apartamencie.

Wiem, że życie to nie tylko ogród i czasem jest ciężko . Ale czasem można się odciążyć praca w nim. Na problemy to raczej nic nie poradzę
____________________
Mój mały zakątek
Zielona 22:19, 24 sie 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Luki napisał(a)

Marto wiem wiem, czasem jednak


...wiem i rozumiem, ale... "always look on the bright side of life" i możesz gwizdać na... co chcesz
Lukasz2013 22:20, 24 sie 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
mateuszmichn napisał(a)

Myślę że to dobry pomysł, ze sam zrobiłeś projekt. Napewno będzie działało i jesteś bogatszy o nowe doświadczenie i umiejętności.
Zazdroszczę wizyty podczas budowy. No jednak szkoda, że nie byłeś w ukończonym apartamencie.

Wiem, że życie to nie tylko ogród i czasem jest ciężko . Ale czasem można się odciążyć praca w nim. Na problemy to raczej nic nie poradzę


Powiem tyle. Luki ja mam bardzo stresującą pracę i jedyny relaks to dla mnie ogród, który ukaja wszystkie niefajne rzeczy dnia codziennego. Dasz rade.
Zielona 22:23, 24 sie 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Luki napisał(a)

W Warszawie byłem w kilku ciekawych miejscach, nawet podziwiałem panoramę z najdroższych apartamentowców... co tam że nie były jeszcze gotowe


Widziałeś?

http://zlota44.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies