Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

JulkAd 23:28, 24 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Co to siemma znaczyć? jakoweś doły?...co ja czytam? Luki?...no chyba, że to tylko pod nowe roślinki?...Chłopie, co to za humory?...nie jedna/en z nas (znaczy siem forumowiczów) chciałby/aby mieć taki talent jak Ty...pozdrówka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AlKa 08:54, 25 sie 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Nie wiem co ten Twój ogród ma w sobie, że śni się po nocach.
Śniło mi się, że byłam u Ciebie pokazywałeś wyhodowaną przez siebie żurawkę ,była żółto pomarańczowa
Ale najlepsze jest to że wychodząc z Twojego ogrodu minęłam sie z... uwaga ... braćmi Golec, którzy do Ciebie przyjechali
Nie chce nic krakać, ale dziś jadę do Częstochowy więc chyba podjadę na ten koncert Golców
____________________
pora na zmiany
Luki 15:57, 25 sie 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Łukasz czekam jak w tygodniu to można zawitać do bylinowego bo weekendy mają niestety wyjazdowe

Mateusz w sumie budowy odwiedzałem troszkę samolubnie bo wyjazdy organizowaliśmy z koleżanką na studiach i wybierałem to co chiałem zobaczy ale co jak załatwiałem to chyba wybrać sobie mogłem a i tak wszyscy byli zadowoleni. W końcu nie zawsze ma się okazje wjechać windą budowlaną na 40 piętro

Marto sukcesem jest to, że mimo mojej słabej znajomości języka angielskiego zrozumiałem i nie musiałem korzystać z tłumacza
Złotą oczywiście bardzo dobrze znam nawet byłem na jej budowie, chciałbym zobaczyć apartament pokazowy, ale do tego potrzebny byłby portfel zaopatrzony w poprzednią wygraną w Lotto

Julka doły ogrodowe raczej mnie już nie dotyczą, inaczej już na to patrzę, fakt sporo mnie irytuje, ale kiedyś się to zmieni lub się człowiek przyzwyczai

Alka najlepsze w tym jest to, że mam własne wyhodowane żurawki z nasion fakt pomarańczowej nie ma Na dodatek byłem kiedyś w Milówce u Golców w domu
Jak masz ochotę to oczywiście zapraszam, chociaż nie wiem czy jeszcze odczytasz
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
mateuszmichn 17:19, 25 sie 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Luki napisał(a)


Mateusz w sumie budowy odwiedzałem troszkę samolubnie bo wyjazdy organizowaliśmy z koleżanką na studiach i wybierałem to co chiałem zobaczy ale co jak załatwiałem to chyba wybrać sobie mogłem a i tak wszyscy byli zadowoleni. W końcu nie zawsze ma się okazje wjechać windą budowlaną na 40 piętro


Nic w tym samolubnego nie ma, pewnie i tak musiałeś się trochę nameczyc, żeby wszystko załatwić, więc się należało.
U nas niestety nie ma wyjazdów aby wyjść. Ostatnio był wyjazd do Gdańska na budowę tunelu ale chyba dzień przed sesją, naprawdę super termin na wyjazdy. Żałuję że u mnie tak nie ma. Teraz się jednak zapisuje na koło naukowe z betonu, bo są wyjazdy na inne uczelnie i współpraca z firmami różnymi więc się opłaci takie coś

No i muszę powiedzieć że jak się śnisz niektórym co przeczytałem no to nieźle
____________________
Mój mały zakątek
JulkAd 23:29, 25 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
mateuszmichn napisał(a)


Nic w tym samolubnego nie ma, pewnie i tak musiałeś się trochę nameczyc, żeby wszystko załatwić, więc się należało.
U nas niestety nie ma wyjazdów aby wyjść. Ostatnio był wyjazd do Gdańska na budowę tunelu ale chyba dzień przed sesją, naprawdę super termin na wyjazdy. Żałuję że u mnie tak nie ma. Teraz się jednak zapisuje na koło naukowe z betonu, bo są wyjazdy na inne uczelnie i współpraca z firmami różnymi więc się opłaci takie coś

No i muszę powiedzieć że jak się śnisz niektórym co przeczytałem no to nieźle


Panowie to z Was budowlańcy będą?....he, he...a ja w ostatniej sesji zimowej betonów się uczyłam...tak czysto przez przypadek, bo swoje Dziecię przepytywałam
....ale Wam dobrze, jeszcze miesiąc wakacji przed Wami, a ja powoli już do pracy...

Pozdrówka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
mateuszmichn 23:34, 25 sie 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
JulkAd napisał(a)


Panowie to z Was budowlańcy będą?....he, he...a ja w ostatniej sesji zimowej betonów się uczyłam...tak czysto przez przypadek, bo swoje Dziecię przepytywałam
....ale Wam dobrze, jeszcze miesiąc wakacji przed Wami, a ja powoli już do pracy...

Pozdrówka


Z Łukasza to już jest budowlaniec, a ja dopiero na 2 roku.
Jak przepytywalas to zapewne coś w głowie zostało więc możesz uczyć betonu
____________________
Mój mały zakątek
Iwk4 23:47, 25 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łuki, macham łapką. Nic misię nie chce pisać, pogoda inspiruje tylko do spania
Planowałam dziś przesadzić ML, żeby zrobić miejsce, musiałam wykopać inne byliny, na którenie miałam jeszcze miejsca. Efekt domina ... zrobiło się ciemno i jutro trzeba najpierw wyciąć trochę darni
Czy pysznogłówka już przekwitła?
Przycinasz ją wtedy?
____________________
Ogródek Iwony II
JulkAd 00:37, 26 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
mateuszmichn napisał(a)


Z Łukasza to już jest budowlaniec, a ja dopiero na 2 roku.
Jak przepytywalas to zapewne coś w głowie zostało więc możesz uczyć betonu


O to Łukasz już Pan Inż. , mgr też?...ominęło mnie sporo przez moją nieobecność...gratuluję w takim razie Łukaszu

Mateusz, mój syn już po 2 roku, a betony z ciekawością przyswajałam...bo ja z tych co gładź, płytki i polbruk kładę...ale raczej uczyć tego przedmiotu nie zamierzam...bardziej w "budowanie" ogrodu energię włożę

Łukasz czytałam w projekcie Twojej bylinówki, że posadziłeś przetacznika Red Foz...i jak Ci się sprawdza?, nie kaprysi?, no i jak dużo miejsc zajmuje i jak szybko się rozrasta....zostawiłam u siebie ciut miejsca dla niego, ale nie wiem ile kupić?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Viola 00:38, 26 sie 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Łukasz, czy teraz jest dobry czas na kupowanie żurawek ( w sklepie internetowym)?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 00:38, 26 sie 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Pozdrówka bo dubelek mi wyskoczył
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies