Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

hanka_andrus 11:12, 02 mar 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Co słychać w Kubusiowie?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Magda_ 21:42, 02 mar 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Gonia byłaś już w Kubusiowym ?
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
kaisog1 22:42, 02 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Dziewczyny... no w Kubusiowie to jeszcze nie byliśmy. Mamy nadzieje pojechać jak nie w ten weekend (zapowiadają mrozy i opady więc nie wiem) to w kolejny....

Na razie sieję troszkę, planuje warzywnik i takie tam Szukam roślin i drzew... no taki bardziej wiosenny rozruch umysłowy
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
martaibartek 08:48, 03 mar 2015


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Gosiu macham i pozdrawiam!

Na ten weekend pogoda bardziej zimowa niż wiosenna, więc dla zdrowia Kubusia i swojego odpuśćcie Kubusiowo.
____________________
beta 09:10, 03 mar 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
kaisog1 napisał(a)
Dziewczyny... no w Kubusiowie to jeszcze nie byliśmy. Mamy nadzieje pojechać jak nie w ten weekend (zapowiadają mrozy i opady więc nie wiem) to w kolejny....

Na razie sieję troszkę, planuje warzywnik i takie tam Szukam roślin i drzew... no taki bardziej wiosenny rozruch umysłowy


.,..ja cały czas podglądam te Twoje "takietam"...cuda tworzysz Gosieńko

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 09:38, 03 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
Hej
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Joaska 09:41, 03 mar 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Gosiu ja tez zaglądam i podpatruję jak sobie wnętrzarsko działasz i "takietam" jak to nazwała Beata robisz ja miałam przesyt robienia czegokolwiek w domu po budowie , teraz znowu mi się zaczyna chcieć więc muszę dokończyć swoje ceglane ścianki i meble do salonu.... byle do wiosny
Pozdrawiam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
kaisog1 13:02, 03 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Marta no własnie... te wekeend do bani ma być, ale możesz przyszły będzie lepsiejszy! Tak mi sie chce już do Kubusiowa! ...a powiem Ci jeszcze, że chyba musze częściej z Twoim Bartkiem gadać - potrafi człowieka do pionu postawić

Beata hhehhe dzięki Jak cos to dla znajomych promocje są, wiesz....

Juźka weź ten avatar zmień bo mi się z barczystym gościem kojarzysz teraz

Joasia ile ja bym dała za jakąś budowę! Albo jakiś generalny remont! Oooooo matko jakbym się wyżyła!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Juzia 13:18, 03 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
Gośka...a jaki barczysty gościu robi sobie kwiatki???

Ty już nic nie remontuj tylko poczekaj na Kubusiowo. Tam się wyżyjesz!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
13:36, 03 mar 2015
Cześć! Po prostu muszę Ci to napisać - OPADŁA MI SZCZĘKA jak zobaczyłam Waszą metamorfozę ogrodu i ogólnie całej działki, chociaż przejrzałam na razie pierwsze strony nie mogę wyjść z szoku jak można TYLE osiągnąć na tak ogromnej powierzchni przez 2 lata! A ja biadole nad sobą, że roboty tyle i co zrobić tu a co tam. super że jesteś! Mobilizujesz i uszczęśliwiasz takimi widokami, a i jeszcze Ci powiem że mieszkasz W RAJU Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies