Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

chojna 12:35, 17 paź 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Olcia,
Twój ogród wygląda naprawdę pięknie!
Z resztą, wiesz o tym doskonale! Podpisuję się pod dziewczynami, że zdjecia też trzeba umieć dobrze zrobić, żeby pokazać piękno roślin. I Ty to opanowałaś do perfekcji! Red barony posadzę u siebie w przyszłym sezonie na 100%, Twoje są zjawiskowe!
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
elzbieta_g 15:30, 17 paź 2015


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
jesienna odsłona ogrodu boooska do pełni szczęścia brakuje chyba tylko babiego lata
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
bdan 15:59, 17 paź 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
No to teraz chyba pora na wizytówkę
Urszulla 20:39, 17 paź 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21951
leon60 napisał(a)







Zauważyłam w pięknym ogrodzie miskanty z białymi kwiatostanami-jaka to odmiana? odpisz proszę w moim wątku bo nie wiem czy Twój odnajdę, a tak będę miała namiar
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
agnieszka_m 20:51, 17 paź 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Witam Cię Olu przeglądnęłam troszkę twój wątek od początku i od końca został mi jeszcze środek mogę powiedzieć tylko WOW zmiany cudowne po prostu pięknie
pozdrowionka zostawiam
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Zielona 21:56, 17 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Olka. Radość, spełniane marzenia, ciężką pracę... widać!
Dziękuję
leon60 22:18, 17 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Syla napisał(a)
Jeszcze kilka takich seansów zdjęciowych u Ciebie Olu i sama pójdę w linie proste .... Bo ja uwielbiam perfekcjonizm a na takich rabatkach pod linie proste porządeczek bije po oczach . Na moich falach już nie ....hmmmm .... Ode mła prze Pani 6 w serduszku

Sylwia Twój ogród to idealne fale z idealnymi nasadzeniami i niech tak pozostanie Moje linie pasują do mojego charakterku
6 w serduszku zawsze o tym marzyłam buziaki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:19, 17 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
beta napisał(a)
Ola wczoraj przed snem se zapodałam zdjęcia z Twojego ogrodu...te widoki to coś pięknego...spełnienie marzeń niejednej osoby...uwielbiam...uwielbiam...uwielbiam...
buziaki na sobotę

chojna napisał(a)
Olcia,
Twój ogród wygląda naprawdę pięknie!
Z resztą, wiesz o tym doskonale! Podpisuję się pod dziewczynami, że zdjecia też trzeba umieć dobrze zrobić, żeby pokazać piękno roślin. I Ty to opanowałaś do perfekcji! Red barony posadzę u siebie w przyszłym sezonie na 100%, Twoje są zjawiskowe!

dzięki dziewczynki buziaki ślę
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:20, 17 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
milena1 napisał(a)
Witam Cię srdecznie Olu.
Przeglądam odrody, trafiłam do Ciebie, chyba dobrze.Masz ogród moich marzen. Piękny piękny piękny. Jezeli pozwolisz będę zaglądać i podziwiać. A może coś podpatrzę i wykorzystam w swoim ogrodzie.
Pozdrawiam cieplutko. Milenka

Nigdy bym nie przypuszczała, że mój ogród będzie czyimś marzeniem bardzo to miłe co napisałaś.
Oczywiście zapraszam częściej i kopiuj co tylko Ci się podoba
Macham
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:20, 17 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
jazzy napisał(a)
Piękna jesień przyszła po zimie

o tak i niech trwa jak najdłużej
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies