Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 10:24, 11 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
beta napisał(a)
cześć Olu...boska wiosna u Ciebie...
ostatnio opowiadałam kuzynce o Waszej metamorfozie oczka...ona ma oczko w "spadku" po rodzicach...zresztą jak cały ogród..z powodu corocznej wymiany folii w oczku (cały czas przecieka) zdecydowała się zasypać je....jest ono dość głębokie...i dość sporo ryb.....jest przy tym bardzo dużo pracy......próbuję ją jednak przekonać do zmiany decyzji...skopiowałam wasze etapy przebudowy oczka i jej pokaże...może zmieni zdanie...Olu a powiedz mi od razu jaką folią macie wyłożone oczko...bo pewnie będzie pytać
pozdrawiam

jeśli oczko istnieje szkoda troszkę zawalać, mała modernizacja i może być fajnie
folię mam pcv 1.2mm przetestowana na wcześniejszym oczku bardzo dobrze się sprawuje
wysyłam pw
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
kasja83 10:40, 11 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej Olu.
Zaglądam do Ciebie i podziwiam-jak już pięknie wiosna u Ciebie się panoszy.Sesleria super-mam nadzieję, że u mnie też będzie się dobrze spisywać.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
beta 10:59, 11 kwi 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
dzięki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
LeniwaOla 11:02, 11 kwi 2016

Dołączył: 30 mar 2016
Posty: 89
leon60 napisał(a)

Na temat hakone się nie wypowiem bo nie posiadam ale dziewczyny mają zielone na słońcu i jest ok
Trawa na skarpetę w jakiej tonacji kolorystycznej Cię interesuje ?

łopatą nic nie podziałałam, pogoda paskudna


Tonacja żywozielona mnie interesuje.
To chyba sesleria jesienna byłaby ok. Tylko mówicie, że ona taka duża? Chodzi mi o wysokość bez kwiatostanów. Ona chyba dość szybko przyrasta? Jak długo ją masz? mogę prosić o fotę z lata? Proszę proszę, proszę... Napaliłam się na nią
A które dziewczyny ? To się przejdę i popatrzę

A pogody współczuję, to bezduszne tak przy sobocie schrzanić pogodę.

Edit: już doczytałam, że masz krótko jesienną. No i pooglądałam Magnoliowe foty z sesleriami. Dziękuję i ja za nie . A cortenowa donica wymiata na maksa. Niech jeszcze tulipany zakwitną.... ochhhh
____________________
LeniwaOla 11:10, 11 kwi 2016

Dołączył: 30 mar 2016
Posty: 89

pomidory słońca wypatrują..




Że pięknie, jak z folderu każdy widzi, że wylizane - też, ale żeby kubeczki na pomidory nie były nawet pochlapane od podlewania?? Widzicie to? Nawet grudeczki ziemi nie ma nigdzie!
Szalona...
____________________
Konieczki 16:25, 11 kwi 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Leniwa Olu bo to przecież nasz Leonek
Perfekcjonizm w każdym calu
____________________
Zielonym do góry... :)
Margaw 18:22, 11 kwi 2016

Dołączył: 18 lip 2015
Posty: 32
Juppi! Juz będę czytać na bieżąco. Nadrobilam cały wątek. Macham Olu i życzę słońca.
____________________
leon60 19:43, 11 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
kasja83 napisał(a)
Hej Olu.
Zaglądam do Ciebie i podziwiam-jak już pięknie wiosna u Ciebie się panoszy.Sesleria super-mam nadzieję, że u mnie też będzie się dobrze spisywać.

u Ciebie jak dobrze pamiętam sporo skalnej, ona bezproblemowa i praktycznie bezobsługowa będziesz zadowolona
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 19:43, 11 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
LeniwaOla napisał(a)


Tonacja żywozielona mnie interesuje.
To chyba sesleria jesienna byłaby ok. Tylko mówicie, że ona taka duża? Chodzi mi o wysokość bez kwiatostanów. Ona chyba dość szybko przyrasta? Jak długo ją masz? mogę prosić o fotę z lata? Proszę proszę, proszę... Napaliłam się na nią
A które dziewczyny ? To się przejdę i popatrzę

A pogody współczuję, to bezduszne tak przy sobocie schrzanić pogodę.

Edit: już doczytałam, że masz krótko jesienną. No i pooglądałam Magnoliowe foty z sesleriami. Dziękuję i ja za nie . A cortenowa donica wymiata na maksa. Niech jeszcze tulipany zakwitną.... ochhhh

jesienną piękną ma Wieloszka zobacz zachwycisz się
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 19:43, 11 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
LeniwaOla napisał(a)


Że pięknie, jak z folderu każdy widzi, że wylizane - też, ale żeby kubeczki na pomidory nie były nawet pochlapane od podlewania?? Widzicie to? Nawet grudeczki ziemi nie ma nigdzie!
Szalona...

hahaha padłam
dobrze, że nikt nie zauważył brudnych okien
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies