Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

Pszczelarnia 13:30, 19 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madzenka napisał(a)
Festiwal traw masz zachwycający!!!


Doradż proszę plizzzz molinie w kolorze zieleni butelkowej , ktora z kwiatem ma ok 1-1,2 M i wachlarzowy pokrój. Szukam czegos w zamian za proso do róź


Madżenn, ja nie Ola ale może m. caerulea 'Heidebraut' ("'Heidebraut' tworzy wysokie zwarte 40cm kępy liści w butelkowym odcieniu zieleni. W lipcu z kępy wyrastają sztywne pędy kwiatostanowe - wysokie, znaczenie nad liśćmi, do 110cm. Wąskie wiechowate kwiatostany w kolorze ciemnego fioletu - nie są przytłaczające.")?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
beata_m 19:30, 19 paź 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
butterfly napisał(a)
Ola, dumna chyba jesteś ze swojego dzieła, co nie? Masz pięknie, zapiera dech w piersiach.
Powiedz mi, jak znajomi, rodzina odbierają ogród? Ciekawa jestem czy taki zwykły laik potrafi dostrzec jego piękno, bo ja np tych których lubię to na "sile" oprowadzam i pokazuje spojrz, czy to nie jest sliczne?


o widzisz motylku, fajne spostrzeżenie ciekawe jak reagują goście jak widzą TAKI OGRÓD?
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
lindsay80 19:47, 19 paź 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Olu, zachwycam się Twoim jesiennym ogrodem i czekam niecierpliwie na pokaz nowej kuchni
____________________
Tu ma być ogród :)
blyxa 20:36, 19 paź 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Jesień zachwycająca
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
leon60 21:04, 19 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)
Ola nie mów że Ty takie słońce dziś mialas.ja już nie wiem kiedy u nas było na cieszę się Twoim
A i trawy nie od parady

całkiem ładna pogoda była przez pół dnia choć wiało okrutnie wczoraj słońce wyszło dosłownie na 3 minuty o 17stej... dziś podobnie choć cieplej
ogólnie mało słonecznych dni w tym miesiącu...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:04, 19 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)
Jeszcze kiedyś powiedz że Ty nie masz trawnika to Ci na tyłek dam.

przyjedź zobacz to uwierzysz
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:05, 19 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Johanka77 napisał(a)
BOSZ!!! Rozplenice przecudne!
Będę użyźniać, a i tak posadzę! Mus!

A co to za miskanty kwitnące?

kwitnące mam grazielle, kleine fountain, kratery
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:05, 19 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
kasia_c napisał(a)


Cudne!!! To grujeczniki prawda? Co to za trawka rośnie przed hortensjami? Zimująca? Ogród zachwtycający. Oby i mój kiedyś tak wyglądał.

tak to grujeczniki
przed hortkami jest carex morrowi Ice Dance jak najbardziej zimująca
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:05, 19 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Asiak, Jazzy, Rojodziejowa, Nett, lorka, Luki, Mysza, ivo, bbb, Hogata, ren133, Juzia, malgosik, malkul, Pawlus, kasja83, Poli, Zielona, atena35, blyxa z całego serca dziękuję !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:06, 19 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
butterfly napisał(a)
Ola, dumna chyba jesteś ze swojego dzieła, co nie? Masz pięknie, zapiera dech w piersiach.
Powiedz mi, jak znajomi, rodzina odbierają ogród? Ciekawa jestem czy taki zwykły laik potrafi dostrzec jego piękno, bo ja np tych których lubię to na "sile" oprowadzam i pokazuje spojrz, czy to nie jest sliczne?

Pewnie, że dumna
Szczerze powiem, że nikogo na siłę oprowadzać nie muszę. Latem miałam sporo odwiedzających, zdarzyło się też że obcy mi ludzie pytali czy mogą wejść. Rodzina chwali, teściowa za każdym razem jak jest robi rundkę dwa razy wokół domu, kiedyś nawet przyjechała ze swoimi sąsiadami
Największe wrażenie robi altana i jej okolice, ciągle słyszymy "pierwszy raz widzę coś takiego''
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies