Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

ivo 21:09, 17 paź 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Olka pięknie u Ciebie ! Zachwycam się trawami ! I te rdzawe elementy architektury to jest bomba u Ciebie ! Cudnie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
butterfly 21:53, 17 paź 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Ola, dumna chyba jesteś ze swojego dzieła, co nie? Masz pięknie, zapiera dech w piersiach.
Powiedz mi, jak znajomi, rodzina odbierają ogród? Ciekawa jestem czy taki zwykły laik potrafi dostrzec jego piękno, bo ja np tych których lubię to na "sile" oprowadzam i pokazuje spojrz, czy to nie jest sliczne?
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
bbb 21:55, 17 paź 2016

Dołączył: 15 maj 2016
Posty: 14
No muszę stwierdzić, że twój ogród o każdej porze roku jest świetny ale jesienią to już jest zjawiskowy z tymi trawami! Dzięki inspiracji twoim ogrodem u mnie też już pojawiły się szpalerki molini, morning lightów, rozplenic, seslerii, carexów i hortensji i oby choć w połowie były takie jak twoje to będzie super. Fajnie, że są takie osoby jak ty i Madżen, i Nawigatorka i wiele, wiele innych, które pokazują jakie cuda można zdziałać "własnymi ręcami".
butterfly 22:03, 17 paź 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
A, i jeszcze chciałam dodać że ty to pod innym niebem mieszkasz bo ja to słońca dawno nie widziałam "na żywo "
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
butterfly 22:04, 17 paź 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Cholewka, chyba jeszcze debel mi się nie trafil.... to buziaki ślę
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Iwk4 23:36, 17 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ola, cudnie.

Czy rozplenice pożarły jeżówki?
Jakie to jeżówki te różowe? Bo zapomniałam nazwy
____________________
Ogródek Iwony II
Hogata 07:50, 18 paź 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
butterfly napisał(a)
Ola, dumna chyba jesteś ze swojego dzieła, co nie? Masz pięknie, zapiera dech w piersiach.
Powiedz mi, jak znajomi, rodzina odbierają ogród? Ciekawa jestem czy taki zwykły laik potrafi dostrzec jego piękno, bo ja np tych których lubię to na "sile" oprowadzam i pokazuje spójrz, czy to nie jest śliczne?


Też tak mam. Tylko nie wiem czemu inni nie potrafią się tak zachwycać jednym kwiatkiem, albo trawą ?


Olu cudnie masz. Trawy boskie.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Borbetka 08:46, 18 paź 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A mój grujecznik i miłorzęby zielone. Ja nie rozumiem od czego to zależy. Masz tak pięknie przebarwione te rośliny i właśnie dlatego je u siebie sadziłam. Co rok czekam i nic. Ale mnie to denerwuje. Może to od ilości słońca albo wody? Cudnie masz Ola, zawsze tak Ci będę pisać . I nawet dojrzałam zestawienie, które posadzę. Zawilce i Red Baron.
____________________
borówcowy wizytowka
ren133 09:11, 18 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Śliczny ogród skąpany w słońcu Cuuuudne wszystko i tak czyściutko

Jak ja chciałabym w końcu zobaczyć słońce u siebie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Juzia 12:52, 18 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38645
Pamiętam rośliny sadzone pod płotem....widać, że urosły
A RB jaki gigant!!!

Grujeczniki mnie zachwyciły....i oczkowa standardowo
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies