Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

siakowa 10:14, 22 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
fajny podpis...design dla dzieci ..ale nie kumam tej instrukcji a szkoda bo fajne...
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
leon60 10:17, 22 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
siakowa napisał(a)
fajny podpis...design dla dzieci ..ale nie kumam tej instrukcji a szkoda bo fajne...

co ja się z pierwszą namęczyłam zanim zakumałam
nic nie rysowałam na papierze, zginałam harmonijki i potem odpowiednio składałam, tutaj instrukcja z opisem http://tarnina.blogspot.com/2013/12/zrob-to-sam-na-swieta-bombka-z-papieru-i.html
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
siakowa 10:20, 22 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
oooooooooooooooooooooo i wszystko jasne
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
leon60 10:38, 22 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
siakowa napisał(a)
oooooooooooooooooooooo i wszystko jasne

będziesz robić ???
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
katiaxx 10:39, 22 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Oliś, super te bombki, ja znalazłam na pinach instrukcję ale do innych - bardziej okrągłych ... ale nie wiem czy wyrobię czasowo a tu trza konsekwencji jak robić to już całą choinę handmade a tak pół na pół to ja wiem ? bombki mam takie ... darmowe, raczej okropne do handmade mają się nijak. Czasu coraz mniej, dziś i jutro jestem w pracy a wieczor znika nie wiadomo kiedy i jeszcze tyle do zrobienia
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
siakowa 10:42, 22 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
no jak czas ( czytaj dzieci) pozwoli bo troche się ostatnio skurczył choć jak powiesze bombki tesciowej to juz nie bedzie miejsca na choince ale moze do wiatrolapu na brzoze by pasowały....
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
polinka 10:47, 22 gru 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Masz gdzieś foty tej brzozy? Bo sobie nie przypominam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
siakowa 10:48, 22 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
katiaxx napisał(a)
Oliś, super te bombki, ja znalazłam na pinach instrukcję ale do innych - bardziej okrągłych ... ale nie wiem czy wyrobię czasowo a tu trza konsekwencji jak robić to już całą choinę handmade a tak pół na pół to ja wiem ? bombki mam takie ... darmowe, raczej okropne do handmade mają się nijak. Czasu coraz mniej, dziś i jutro jestem w pracy a wieczor znika nie wiadomo kiedy i jeszcze tyle do zrobienia


dlaczego? bombki plus ozdoby handmade i nic wiecej i bedzie ok
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 10:50, 22 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
polinka napisał(a)
Masz gdzieś foty tej brzozy? Bo sobie nie przypominam

nie mam wlasnie choc podejsc było kilka,,bardzo niefotogeniczny badyl bym rzekla, biala brzoza na bialej scianie i w niewielkim pomieszczeniu ze nijak sie odsunac zeby cała objąc w kadr...jak w swietle lampy to brzydko a jak zapalisz na niej swiatełka i zgasisz gorne to na aparacie tylko swiatełka widac...ech...dobrze ze w rzeczywistosci jakos wygląda
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
polinka 10:55, 22 gru 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
siakowa napisał(a)

nie mam wlasnie choc podejsc było kilka,,bardzo niefotogeniczny badyl bym rzekla, biala brzoza na bialej scianie i w niewielkim pomieszczeniu ze nijak sie odsunac zeby cała objąc w kadr...jak w swietle lampy to brzydko a jak zapalisz na niej swiatełka i zgasisz gorne to na aparacie tylko swiatełka widac...ech...dobrze ze w rzeczywistosci jakos wygląda


Wiem, wiem miałam ten sam problem ale trzeba przyznać, że gałęzie brzozowe obłędnie wyglądają w realu. Też mam w korytarzu i zachwycam się za każdym razem jak wchodzę do domu
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies