Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Już nie działka - już ogród (u Topoli)

Pokaż wątki Pokaż posty

Już nie działka - już ogród (u Topoli)

Agnieszka_B 17:30, 28 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Piękny ogród , gratulacje
____________________
zapach-ziemi
Borbetka 17:38, 28 cze 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Bardzo zadbany ogród. Widać, że praca w nim wre. Dobrze, że powycinałeś darń pod roślinami. Było co kiedyś kręcić kosiarką prawda? Rabaty klasa i kanciki również równiutkie. Bardzo mi się podoba. Taras wygląda elegancko i świetnie dobrane donice. Gratuluję!
____________________
borówcowy wizytowka
Gabisia 22:07, 28 cze 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Wspaniały ogród stworzyłeś Krzysiu
Piękna obwódka bukszpanowa i to koło żwirowe.
Fajnie mieć taki taras / podest wokół domu!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Mirka 22:47, 28 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witaj dzięki że zajrzałeś do mojego pustego ogrodu jest się na kim wzorować czyż nie pozdrawiam i będę zaglądać co nowego można u ciebie zobaczyć i skopiować jeśli się nie pogniewasz
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kasiek 23:17, 28 cze 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj,masz piekny,przemyslany ogrod,gratuluje A do kompletu polecam mojego doga,ktorego droga hamowania jest...No wlasnie jej nie ma Kochajac i ogrod i psa,przymykamy oko na pewne ich sprawki Chociaz szczerze przyznam,ze strat jeszcze nie mam,moj piesio lubi ogrod,wacha kwiaty i czestuje sie pomidorkami
Dziekuje za kolejny piekny ogrod,pozdrawiam serdecznie z Bawarii- Kasia
____________________
Bawarka
monteverde 01:47, 29 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Krzyśku, pojętny z Ciebie uczeń jak weszłam do Twojego ogrodu to myślałam, że pomyliłam wątki,ale jak przeglądałam kolejne zdjęcia, zobaczyłam w przekroju Ogrodowiskochyba kazdy z nas ma jakieś zwierzę w ogrodzie ja mam... jamnika wystarczy i za pitbulla i za doga i za 5 jamników, a najgorsze, że jak nie widzimy to wszędzie kopie doły, można nogę złamać pozdrawiam, będę odwiedzać, wklejaj fotki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaprys 07:33, 29 cze 2013


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Dorzucam swoje zachwyty. Pięknie wszystko urządziłeś w swoim ogrodzie.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
kwiatholandii 20:19, 29 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Witaj sąsiedzie Wpadam z rewizytą i co widzę ? Pięknie u Ciebie Jestem pod ogromnym wrażeniem .Tak równiutko iswiezo. Zdradź proszę gdzoe kupiłeś takie piekne bukszpany, bo aż nie moge uwieżyć, że to te same malutkie sprzed 3 lat!!! No i ten boski ( jak się nie mylę ) żywopłot grabowy. Krzysiek, będe zaglądac. Super
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 20:34, 29 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
ps. Krzysiek, wrzuc kilka fotek domku ogrodowego jak mozesz. Gdzieś tam go widac, a cos innego, fajne
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Topola 22:35, 29 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
kwiatholandii napisał(a)
Witaj sąsiedzie Wpadam z rewizytą i co widzę ? Pięknie u Ciebie Jestem pod ogromnym wrażeniem .Tak równiutko iswiezo. Zdradź proszę gdzoe kupiłeś takie piekne bukszpany, bo aż nie moge uwieżyć, że to te same malutkie sprzed 3 lat!!! No i ten boski ( jak się nie mylę ) żywopłot grabowy. Krzysiek, będe zaglądac. Super


Bukszpany kupowane w internecie. Później jeszcze były dosadzane, żeby zagęścić, ale to takie własnie maleństwa były.
Żywopłot niestety nie grabowy, chociaż bardzo bym chciał. To ałycza. Strzyżony 3 razy w roku: czerwiec, lipiec, sierpień. Teraz już ma około 2 metrów.
____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies