Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Już nie działka - już ogród (u Topoli)

Pokaż wątki Pokaż posty

Już nie działka - już ogród (u Topoli)

Topola 22:39, 29 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
kwiatholandii napisał(a)
ps. Krzysiek, wrzuc kilka fotek domku ogrodowego jak mozesz. Gdzieś tam go widac, a cos innego, fajne

Domek kupiony z rozbiórki z wystawki za śmieszne pieniądze. Jutro pstryknę kilka fotek mojej "chatki" dla oglądalności.
____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
barbara_kraj... 23:48, 29 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Witam
Przyjemnie patrzeć na tak wypieszczony ogród, konsekwentnie utrzymany w przeważającej zółto-szarej kolorystyce.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
alinak 00:03, 30 cze 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Krzysztof jestem na 3 str. ale pisze uwagę .
za duzo na rabacie z sumakiem. . to nie przejdzie . leszczyna rośnie na 5 m . w górę i w szerokość . a sumak podobnie . a tam jeszcze Rh , duże hosty i hortensja w tyle . wysadź horti z tyłu bo nie ujdzie ci to na sucho hosta to wysoka odmiana , zasłoni ją
. ja bym wysadziła stamtąd leszczynę . kompletnie tam nie pasuje i zarośnie wszystko . sumak to drzewo to co innego ale pod nią wszystko zginie

doszłam już do ostatniej str. zmiany imponujące . sama kiedyś też tak nasadziłam , naćkałam i potem wszystko poprawiałam , ale nie miałam wtedy jeszcze ogrodowiska . piękny ogród .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Topola 00:19, 30 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
alinak napisał(a)
Krzysztof jestem na 3 str. ale pisze uwagę .
za duzo na rabacie z sumakiem. . to nie przejdzie . leszczyna rośnie na 5 m . w górę i w szerokość . a sumak podobnie . a tam jeszcze Rh , duże hosty i hortensja w tyle . wysadź horti z tyłu bo nie ujdzie ci to na sucho hosta to wysoka odmiana , zasłoni ją
. ja bym wysadziła stamtąd leszczynę . kompletnie tam nie pasuje i zarośnie wszystko . sumak to drzewo to co innego ale pod nią wszystko zginie

doszłam już do ostatniej str. zmiany imponujące . sama kiedyś też tak nasadziłam , naćkałam i potem wszystko poprawiałam , ale nie miałam wtedy jeszcze ogrodowiska . piękny ogród .

Dzięki za wizytę. Czytasz w moich myślach. Ta rabata jest do zmiany. Będzie rozrzedzona i rozbudowana w najbliższym czasie. Na początku było tam bardzo "przewiewnie" - nic się tam nie działo. W tym roku wszystko się tak rozrosło, że sam nie wierzę, w to co widzę. Leszczyna do tej pory stała w miejscu. nagle w tym roku - buja się i buja. Werdykt: całość do przebudowy
____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
monteverde 01:33, 30 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A ja bym wysadziła sumaka strasznie się i rozsiewa i odrostami wędruje, już nie mam ani jednego a jeszcze wycinam odrosty i siewki, taras nam nawet zaczął rozwalać korzeniami, wszystkie poszły pod piłę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
JulkAd 08:25, 30 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
A ja przyszłam na spacer i po cichu podziwiałam Twój ogród na pierwszych fotkach...jest po prostu pięknie. Szefowa ma rację, ogrodowiskowo u Ciebie . Podziwiam też trawę, bo pomimo tych kilku "niekłopotliwych" zabiegów o których piszesz, to jednak najbardziej wymagająca"rabata" w ogrodzie, a pies na pewno nie pomaga...tym bardziej wart pochwały. Wrócę na pewno, bo warto...słonka na niedzielę życzę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
polinka 08:43, 30 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Macham z rana i pozdrawiam z Milicza
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
beta 09:25, 30 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
łoooo matulu...jak pięknie u Ciebie...wszystko dopieszczone....no i ta metamorfoza...kawał dobrej roboty...zaglądać będę jeśli pozwolisz, bo piękny ogród masz
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
hanka_andrus 09:43, 30 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zajrzałam, i zostałam na dłużej! Gratulacje!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Netka 10:04, 30 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Piękny ogród Gratuluję i podziwiam pracę jaką włożyłeś w zdejmowanie darni wokół tych wszystkich nasadzeń ! pozdrowionka
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies