Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

hanka_andrus 20:09, 03 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Widziałam Ciebie za tą różą. Miałam podgląd z satelity, ale na efekt końcowy czekam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Margolka 09:38, 04 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Witaj Zbyszku Jak ja lubie to twoje zdjęcie, jakis taki spokój ma w sobie
Dawno nie zaglądałam, myślałam, ze wpadne na pare minut, coś przeczytam, obejrze fotki i polece dalej, ale... Im więcej czytałam, tym dalej musiałam się cofać i tak pół godziny minęło, nie wiadomo kiedy Mam nadzieję, ze odkupię winy niezaglądania przez całą zimę trochę dłuższym postem

Zachwyciłam się twoją łączką. Na moim trawniku nic nie kwitnie (kwitłyby może mlecze, gdybym im pozwoliła Ale za to u moich rodziców mnóstwo stokrotek, jak u ciebie


Piękne te tulipki W tym roku też planuję sporo wysadzić. Będzie się czym zachwycać u siebie, a nie tylko u innych


Ja jak zwykle jestem ciekawa twojego jałowca przyciętego. Pewnie jeszcze nie wygląda pięknie, ale jak będziesz mógł, to ładnie proszę o fotkę
I chciałam zapytać, czy twoje hortensje rosną pod świerkiem???
Mam wolne miejsce w podobnym "rejonie". Na razie rosną tam juki, ale mam ochotę coś zmienić, bo jakos tak... łyso
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
zbigniew_gazda 10:27, 04 kwi 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Haniu dobrze widziałaś. Jeszcze tylko piaskiem wysypać fugi. Jak będzie koniec to pokażę.

Małgosiu cieszę się że zaglądnęłaś. Tyle jest wątków że nie ma możliwości do wszystkich zaglądać bo czas goni a trzeba coś robić też. Jałowiec niestety umarł w jesieni na amen. Nie pomogły żadne lekarstwa. Jak się okazało to ze starości nie przeżył strzyżenia. Na tym miejscu już jest sosenka wejmutka.
Podaję Ci link
http://www.ogrodowisko.pl/watek/35-nasz-przydomowy-ogrodek?page=549

A tu następca



Co do hortensji po świerkiem to rosną ale trzeba pilnować wodą. Przez gałęzie nie dochodzi tu deszczyk. Ale mimo wszystko ładnie to wygląda. Mam tam posadzone jeszcze : runianka, hosty, cebulowe.
Dzięki za odwiedziny i pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
monteverde 10:44, 04 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Zbyszku przejrzałam wszystkie zaległości piękną macie wiosnę, wierszyk o niej super pięknie się prezentuje ta wejmutka, bardzo ladnie wyeksponowana, nie wiem jak przegapiłam imieninki sorki ale życzeń nigdy za dużo więc wiele zdrówka i pięknego ogrodu Wam życzę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 11:43, 04 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tez podziwiałam tulipany chyba w tym sezonie musimy jednak je wyciągnąć, jeśli za rok mają być piękne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margolka 12:09, 04 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
zbigniew_gazda napisał(a)
Małgosiu cieszę się że zaglądnęłaś. Tyle jest wątków że nie ma możliwości do wszystkich zaglądać bo czas goni a trzeba coś robić też. Jałowiec niestety umarł w jesieni na amen. Nie pomogły żadne lekarstwa. Jak się okazało to ze starości nie przeżył strzyżenia. Na tym miejscu już jest sosenka wejmutka.

Co do hortensji po świerkiem to rosną ale trzeba pilnować wodą. Przez gałęzie nie dochodzi tu deszczyk. Ale mimo wszystko ładnie to wygląda. Mam tam posadzone jeszcze : runianka, hosty, cebulowe.


Buuu... Smutno mi się zrobiło, on taki piękny był po tym liftingu
Mój tez staruszek, więc może niedługo podzielić los twojego... Ale może postoi jeszcze trochę, zebym chociaż doczekała ładnych "poduszeczek" (bo na razie mizerota z niego straszna )

Chyba spróbuje jakąś horti na próbe pod swierkami wsadzić... Ryzyk fizyk... Mam własnego malucha wyhodowanego z odkładu, więc może zaryzykuję.
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
zbigniew_gazda 21:15, 04 kwi 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Irenko- podobno tulipany 4 lata mogą być w jednym miejscu.

Małgosiu jałowiec po prostu nie przeżył operacji. A u Ciebie nie musi tak być. Formuj poduszeczki i ciesz się. Horti wsadzaj bez problemu. A tak po prawdzie to gdzie by nie rosły, trzeba podlewać.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 21:30, 04 kwi 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181


"Chodzę ja sobie po kole
Wybieram sobie kogo wolę
Wybieram sobie do tańca
Aby zatańczyć z nim walca."





____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Paulaa 21:38, 04 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Jakie śliczności

zbigniew_gazda napisał(a)


"Chodzę ja sobie po kole
Wybieram sobie kogo wolę
Wybieram sobie do tańca
Aby zatańczyć z nim walca."





____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
zbigniew_gazda 21:40, 04 kwi 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Poniższe zdjęcia są robione dzisiaj a nie rok wcześniej.





____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies