Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

MirellaB 08:15, 04 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zbyszku dla Ciebie i całej rodziny Wesołych Świąt

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Milka 12:39, 04 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U nas też takie widoki białe były, ale dziś juz śladu nie ma, pozdrawiam świątecznie, miłych chwil w gronie rodzinnym
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
violinek 22:08, 06 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 240
Vitaj Zbyszku
Dzisiejszy dzien goscilam sie w Waszym ogrodzie ....dojechalam do 120 strony ...jutro jesli czas pozwoli bede nadal podazac Twoimi sciezkami .
Z duzym zainteresowaniem przesledzilam caly watek (wlacznie z filmem ) o cieciu krzewu w bonzai ....z ciekawosci sprawdzilam ostatnie stronki i cuz widze ..nie ma bonzai ...co sie stalo ?? Pytam bo chcialam podobnie podciac mojego 30-latka
Pozdrawiam serdecznie Violinek
____________________
Bylo fatalnie , jest dobrze a bedzie ...
zbigniew_gazda 23:29, 06 kwi 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Irenko dziękujemy bardzo. Przez święta byłem na odwyku komputerowym. Gości u nas i my w gościach. Idzie ocieplenie i ogród ruszy z kopyta. Pozdrowienia.

Violinek z Dzikiego Zachodu - bardzo mi miło że zaglądnęłaś. Bonzai był "operowany" w świetle reflektorów ale biedny padł po 2 latach. Nie wiem co mu zaszkodziło ale po wykopaniu korzeni stwierdziłem ze po prostu chorował. Jałowce nie są długowiecznymi roślinami. Ratowałem go opryskami ale nic nie pomogło i wyschły mu wszystkie igły. Zdecydowałem się sosenkę wejmutkę.
Jak pokazujesz swoją roślinkę w wątku, to napisz na której stronie to będzie łatwiej trafić do Ciebie. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
violinek 00:00, 07 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 240
Dziekuje za odpowiedz ...nadal buszuje u Ciebie !
Jestem na forum od kilku dni i musze "dojrzec " do zalozenia watku
Pozdrawiam
____________________
Bylo fatalnie , jest dobrze a bedzie ...
violinek 00:00, 07 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 240
Jestem pod wrazeniem metamorfozy Twojego ogrodu
Pozdrawiam
____________________
Bylo fatalnie , jest dobrze a bedzie ...
Ewa 07:09, 07 kwi 2015


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Hahaha podoba mi sie "odwyk od komputera"....a kulka śliczna!. Zdrać Zbyszku gdzie ja kupiłeś?
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
zbigniew_gazda 09:57, 07 kwi 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Violinek dzięki. Zapisuj się do naszej ferajny jak najszybciej.

Ewa nałóg komputerowy i mnie dotknął niestety. Zgroza. Kulkę kupiłem w Miejscu Piastowym. Jest tam fajne centrum, ceny przystępne i widać że starają się iść z duchem czasu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 12:31, 07 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ha, ha..też juz uzależniony, trudno nie być Najważniejsze, że towarzysko święta spędziliście
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 13:10, 07 kwi 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Irenko jak przyjeżdża wnusia i wchodzi do domu, to pierwsze pytanie jest : a gdzie jest dziadzio? Babcia odpowiada: dziecko kochane - dziadzio siedzi na komputerze. Wot i przykład dla młodzieży.

A tu piwonia drzewiasta i płachta gotowa do okrycia. Widzicie pąki kwiatowe? Gdyby przymrozek je połaskotał to nici z kwitnienia.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies