Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

hanka_andrus 15:25, 01 mar 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Oho, ho! Wiosenne wykopy! Ale juz po, więc tylko kosmetyka dla Ciebie została, ale bałagan jest bałaganem i denerwuje.
Szybkiego powrotu do normalności!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 17:01, 01 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
zbigniew_gazda napisał(a)
Haniu, Basiu, Violu dzięki ze mnie odwiedzacie. Wypada meldunek złożyć. Od rana pada u nas i to bardzo a wczoraj wiało i to mocno tak, ze sąsiadowi uszkodziło dach.

Dynie przesadzone do donicy do ziemi i wygląda na to, ze Halloween już w czerwcu będzie. Dzisiaj odkryłem chryzantemy i - jedna wystartowała, pozostałe śpią. Mam nadzieję że zmarzły bo były pod grubą pierzyną ze śniegu. Jak pojawi się więcej nowych pędów to przytnę stare.



o jak super że wystartowała jedna,ale wiesz co Zbyszku uważaj bo moje się bawiły ze mna w ciuciubabkę,bardziej odchyliłam ziemię i wszystkie miały nowe pędy
zetne je jak TY
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
BasiaLT 09:49, 02 mar 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Zbyszku bardzo dziękuję za porady. Oglądałam wczoraj moje berberysy i chyba wszystkie żyją Najwięcej chcę przyciąć te przed domem i chyba wsadzę gałązki do wody. Co mi szkodzi, jak się nie uda to wylądują na kompost
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
zbigniew_gazda 14:10, 02 mar 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
Haniu dziękuję. Normalność powróci za jakiś czas. Nabyłem dzisiaj azofoskę.
Wychodzi na to, że nieuchronnie zbliża się koniec leżenia.

Violu to dobrze wiedzieć że w ziemi mogą drzemać nowe przyrosty. Na noc przykryłem płachtą chryzantemy i dobrze zrobiłem. Rano patrzę, a tu 2 na minusie i szron na trawie.

Basiu u mnie jeszcze berberysy śpią a pogoda niepewna. Jasne że patyczki do wody i niech się ukorzeniają.

Tawuła też śpi.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zawitka 18:25, 03 mar 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Te czerwone kulki to tawuła a jakaż to ich nazwa bo takie śliczne???Następne pytanie przypominam że obiecałam Ci Morling Light jak będę rozsadzała to reflektujesz jesli tak to poproszę adres na pv,będzie to razem przypominka choć zawsze jak patrzę na trawaki moje to mi się i tak przypomina. Pozdrówka ślę chyba przedwiosenne Rodzince
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
violka171 20:45, 03 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010


Violu to dobrze wiedzieć że w ziemi mogą drzemać nowe przyrosty. Na noc przykryłem płachtą chryzantemy i dobrze zrobiłem. Rano patrzę, a tu 2 na minusie i szron na trawie.
bardzo dobrze zrobiłeś,ma się to wyczucie
rzeczywiście u Ciebie pogoda warcabowa

____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
zbigniew_gazda 09:49, 05 mar 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
Halinko tawuła na fotce jw. to Golden Princess. Rośnie pięknie i kilka razy w roku trzeba przycinać. Ogromnie dziękuję że pamiętasz o Morning Light. Pewnie że chcę i wysyłam Ci adres na pw. Tylko co Ci wysłać w zamian? Pozdrawiamy również.

Violu u Ciebie zima lżejsza to roślinki łatwiej ją znoszą. Chryzantemy u mnie wystawione na ciężką próbę. Możliwe ze przetrwały.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
MirellaB 10:05, 05 mar 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zbyszku przeczytałam jaka to tawuła. Ma ciekawy kolor - dla mnie rudy
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
zbigniew_gazda 10:31, 05 mar 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
MirellaB napisał(a)
Zbyszku przeczytałam jaka to tawuła. Ma ciekawy kolor - dla mnie rudy


Mirelko ona na zimę tylko ubrała takie "ciuszki". W maju tak wygląda:

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
violka171 20:40, 06 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Zbyszku Ty masz Krzewuszke cudowną-dobrze pamiętam?
powiedz mi kiedy ona rusza i czy rusza na zeszłorocznych pędach ?
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies