Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Agnieszka_B 19:58, 15 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Cudne zdjęcia !

co do amanogaw , to sama nie wiem czy się w nie pchać
____________________
zapach-ziemi
Loosiuu 20:57, 15 cze 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Sorki, ale już się czasami gubię... ty pokazujesz swój ogród czy Chelsea?
Przód masz boski! Stipa zauroczyła mnie z równiutkimi buksikami.
U mnie zaplecze ogrodowe w gorszy stanie, więc nie narzekaj. Ukrzyżowany buk zaczyna się wyrabiać
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Pawlus 21:24, 15 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Nacieszyłem oczy. A gdzie nie spojrzeć szykujesz jakieś rewolucje. W Twoim ogrodzie chyba żadna roślinka nie może czuć się bezpiecznie

Ale to fajnie, co roku masz inaczej. A widać, że palca nie ma gdzie wcisnąć. I o to chodzi.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
KingaR 21:31, 15 cze 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
Chyba nie będę mogla zasnąć uwielbiam bialy kolor a Twoja róża wygląda przeslicznie
____________________
Mój skrawek zieleni
Magda70 21:32, 15 cze 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Bedą zdjęcia... będzie dużo zdjęć... bo przez kolejne dni bedę cieła graby i zdjęć nie będzie....

Tyły i sueche bambusy. tyły przed wkitnieniem hortensji



alez mi szkoda tych bambusów...moje też tak wyglądały jak tylko słońce przypiekło...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 21:38, 15 cze 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Marzena2007 napisał(a)


Zetka na początku mialam baaaaardzo grubo wysypane graby kora, bo chwasty rosly masakrycznie szybko. Aktulnie juz nie muszę, bo graby zagłuszyły wszystko. Tylko skrzy psię przebija ale daję radę go wyrywać. ..

Zetka ja mam bardzo dobre doświdczenia z austinkami, własnie mają 1,5 m, sztywne pędy w drugim roku (w pierwszym są wiotkie i wymagają podpory), u mnie nie chorują. Wjedź na stronę rosarium i obejrzyj sobie autkinki. Jest teź wątek z austinkami, możesz sobie pooglądać. Na tle żywopłotu cisowego piekna byłaby delikatna rożowa.
Zobacz sobie moje piny tu.

http://www.pinterest.com/madzenka/roses/

Ja choruję teraz na queen of sweden oraz Sharifa
http://www.pinterest.com/pin/421579215089876393/
http://www.pinterest.com/pin/421579215090585931/

Dzięki Madżen ja właśnie myślałam o takim pudrowym różu .....ok cosik wybiorę dzięki za pina ....
A jeśli chodzi o graby to znaczy że mogę je korą zasypać ufffffff?????
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Magda70 21:45, 15 cze 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Napisalam Polinku u Ciebie.
Ha Włosi wygraywają 2:1 z Anglikami


A Polacy właśnie wygrali z Włochami 3;1 ) w siatkę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:52, 15 cze 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Róże i lawenda. James G nie mylić z Bond. Poprzywiązywałam ją dzisiaj sznurkami aby do mnie kwiaty kierowąła a nie do płotu sąsiada...


Kostrzewa wreszcie wraca do formy, po zbyt radyklanym cięciu..., Po prawej stronie varella, która była zagłuszana przez piownie, która nie kiwtła...


Kiedy zakwitnie lawenda????? Po dpłotem widac jak wielkie mam w tym roku budleje. oszalały ....


Budleje chyba do wyciepania, bo mają być widoczen bordowe buki...teraz ich w ogóle nie widać.

Dzisiaj odkryłam, ze gospel ma w innym miescu posadzona, wiec ta którą się zachwycam to austinka Othello, całe szczęscie,zatem jest cudowna/cudowny !


Ha ha...jesteś niessamowita!! To wykopie, to przesdze, to wyciepie, to odkrylam...to cudowne

Oglądam i wzdycham. I lece dalej wzdychać
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ewakatowice 22:04, 15 cze 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Marzenko,
Podejrzewam nie tylko ADHD u Ciebie ale również chcę osiągnięcia doskonałości przedsięwzięciu OGÓd.
Dla wielu z nas, czyli zaglądających choć wirtualnie przez furtkę wi-fi jest już wzorowa, doskonale.
Medal za pozytywną energię powinnaś dostać bo za swój Ogród to… to pewniak jak najlepszy koń na wyścigach.


____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Sebek 22:28, 15 cze 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Magda70 napisał(a)


A Polacy właśnie wygrali z Włochami 3;1 ) w siatkę

Pisz od razu, że w siatkę, bo ja już tu w cud na sekundę uwierzyłem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies