Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

ana_art 21:33, 06 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jeśli mówisz o tym w lawendzie to przetacznik
jak się już wyedukowałaś w różach to mi podpowiedz. Chyba zastąpię rh pod śliwą wiśniową różami, bo Rh mają tam niestety chyba za gorąco... i potrzebuję niskich róż od jasnego różu do burgundu. Oczywiście muszą być piękne i w miarę bezproblemowe
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Karabela 21:39, 06 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
ana_art napisał(a)
jeśli mówisz o tym w lawendzie to przetacznik
jak się już wyedukowałaś w różach to mi podpowiedz. Chyba zastąpię rh pod śliwą wiśniową różami, bo Rh mają tam niestety chyba za gorąco... i potrzebuję niskich róż od jasnego różu do burgundu. Oczywiście muszą być piękne i w miarę bezproblemowe


i reszta tez pewnie chętnie poczyta...
____________________
Eksperymentarium
Gabrysia_ 21:43, 06 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Dzięki to chyba zrezygnuję z tego przetacznika,chyba za wysoki jest w miejsce gdzie bym go chciała
Ja też uwielbiam upały,jestem ciepłolubna
Trawnik wygląda całkiem dobrze.
____________________
popcorn 21:45, 06 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Marzena2007 napisał(a)

Oj do perfekcji to lata świetlne.


taa.. a świstak siedzi i zawija Tak samo mówiła moja Babcia - że ciasto znów średnio jej wyszło.. a 5 minut później biliśmy się o ostatni kawałek hihi

BOSKO. Nie mam słów. Pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
mira 21:46, 06 lip 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Marzena2007 napisał(a)
Nicole ja mam sam objaw oglądając ogrody rosomanes.... Zamówiłam kolejne róże:
Louis Odier
Comte de Chambord,
Róża Big Purple® / Nuit d’Orient
Rose de Rescht

I co ciekawe M poparł moje pomysły, gdy pokazałam mu piekności
I będę ograniczać fairy...
Czy posadzenie róż fairy za przedpłociem ograniczy sikanie psiaków na bukszpan? Ma ktoś doświadczenia w tym względzie?


Marzenko nie dziwią mnie kolejne zamówienia róż bo sama to czynię, na razie mam wycenę ale się jeszcze zastanawiam więc mam pytanie

Comte de Chambord zamawiasz bo ?
a Rose de Rescht bo? akurat tą mam i mogę cokolwiek powiedzieć ale nie wiem czym Ty się kierujesz

zaraz pooglądam zdjęcia
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
barbara_kraj... 21:57, 06 lip 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Marzen, nie ma to jak obwódki z bukszpanów. Wprowadzają ład i elegancję, trawy dodają lekkości, róże i kwitnące byliny kolorów a całość zachwyca
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Malgosik 22:03, 06 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Marzena2007 napisał(a)
MOje spojrzenie z kanapy...



Fajnie świecą te żółte trzmieliny z oddali
____________________
Ogród na glinie
nicol21 22:32, 06 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10342
cudniaste te ufoki i inne widoki też cudniaste!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Robaczek 23:01, 06 lip 2014


Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 197
Marzena2007 napisał(a)
I jeszcze prośba do Robaczka. Czy moja NN to na pewno MariaTheresia? Moja jakoś inaczej wyglada a przede wszystkiem ma kiście oblepione kwiatami o tak


i jest samoczyszcząca, nie śmieci , kwiatki po zbrązowieniu wystarczy potrząsnąć odpadną


Madżen, zaczynam podejrzewać Bailando, też Tantau…sama zobacz.
____________________
as226 01:16, 07 lip 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Witam, odwiedzam bardzo często Twój piękny i elegancki ogród. Dziś zostawiam ślad. Marzenko jest czarująco, gratuluje wyczucia pozdrawiam, będę zaglądać dalej
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies