Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pszczelarnia 08:53, 07 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kocham Twój busz. Błagam daruj życie budlejom, one robią dobrą robotę w tym miejscu. Ich wycięcie spowoduje, że będzie tam bardzo "chudo" i sztywno. Ale to tylko moje odczucie.
O żółtkach poczytałam, cieszę się, że Ci się gusta kolorystyczne zmieniły. . Ale uczciwie dodam, że żółtki w wersji projektowej wyjściowej u Ciebie, to samo miodzio było - wzbudzały zachwyt natychmiastowy. Mam zakupionych już troszkę (żółtków) ale w takie upały machanie kilofem mnie nieco przeraża (trzeba przeorać kawałek nadbrzeża skalistego).

Cudowne róże i piękne widoki. Mnie też się myli różówy przetacznik a różowa szałwia. Czy jest między nimi różnica w wysokości?

Czy w Lesznie w Obi coś jeszcze zostało? Mam jakby po drodze.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kindzia 10:44, 07 lip 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Właśnie posadziłam różowe szałwie od Finki Ale sadzonki-wypas!!!

Kiedy lawendę ciąć do suszenia Marzenko?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
nicol21 11:03, 07 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Kindzia napisał(a)
Właśnie posadziłam różowe szałwie od Finki Ale sadzonki-wypas!!!

Kiedy lawendę ciąć do suszenia Marzenko?


popieram pytanie - może nowa instrukcja? no i jak ciąć żeby jeszcze raz kwitła?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
mira 14:21, 07 lip 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pszczelarnia napisał(a)
Kocham Twój busz. Błagam daruj życie budlejom, one robią dobrą robotę w tym miejscu. Ich wycięcie spowoduje, że będzie tam bardzo "chudo" i sztywno. Ale to tylko moje odczucie.
O żółtkach poczytałam, cieszę się, że Ci się gusta kolorystyczne zmieniły. . Ale uczciwie dodam, że żółtki w wersji projektowej wyjściowej u Ciebie, to samo miodzio było - wzbudzały zachwyt natychmiastowy. Mam zakupionych już troszkę (żółtków) ale w takie upały machanie kilofem mnie nieco przeraża (trzeba przeorać kawałek nadbrzeża skalistego).

Cudowne róże i piękne widoki. Mnie też się myli różówy przetacznik a różowa szałwia. Czy jest między nimi różnica w wysokości?

Czy w Lesznie w Obi coś jeszcze zostało? Mam jakby po drodze.



Pooglądałam zdjęcia i dopisuję się do ratunku budleji - jak dosadzisz tyle róż to powstanie rosarium a tak masz różnorodność no i motyle a bioróżnorodność musowo być
moja lista się wydłuża zamówieniowa dla róż
w szkółce u Szmitów w Pęchcinie wypatrzyłam bordowe tojeści - normalnie przeszłabym obok a tak mam i ja
co z ludzi robi O chyba upał
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 17:31, 07 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bukszpany, jak brzytwa, kanciki też, u mnie jedno i drugie ciut gorzej, ale najważniejsze, ciachłam Zygmunta bukszpany
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
stychaz 18:17, 07 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Marzena2007 napisał(a)




Boskie budleje, taaaakich wielkich to nigdy jeszcze nie widziałam

Piękne widoki.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Pszczelarnia 18:44, 07 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Komitet ratowania budlei?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Karabela 19:15, 07 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Pszczelarnia napisał(a)
Komitet ratowania budlei?


odpisuję się do komitetu; )))
____________________
Eksperymentarium
ana_art 20:37, 07 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
MI TEŻ BUDLEJĘ TAM SIĘ PODOBUJĄ
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
JulkAd 21:46, 07 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Piękne te Twoje róże i mało ważne czy im Maria Theresia czy Bailando....też jestem ciekawa kiedy czas na przycięcie lawendy?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies