Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

mira 22:34, 08 lip 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
To ja dodam Ci moje 3 grosze o Rose de Rechst - mam 2 sezon tam gdzie gromadzę ciemne, mam do niej małe ale - ona pasuje superaśnie do miejsc w pobliżu warzywnika - taka kuchenna róża - zapach i płatki nadają się do konsumpcji - na wiosnę cudne kupki okrągławe pączków, kolor raczej bardziej różowo-filoletowy , jak by nie było historyczna -
oj róże cudne są a ta Twoja Grafin cudna lepiej już zapłace za moje zamówienie
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Konstancja30 23:26, 08 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ascot ... Astrid ... Comte de szacoś ... Madżenka spomponiałam !!!

ale ... ale żeby n ie było całe to różane szaleństwo skrupulatnie jest spisywane ... a Adamo jak go gonię gdzieś na moich nie do ogarnięcia hektarach i drę siem wniebogłosy "a Adam wiesz bo Madżenka ... " to prawie jakbym Ascot miała na areale ... tak chłopina purpurowieje )))) ...

zaintrygowałaś mnie Big Purple ... norałam ... norałam bo zdarzy się, że można o zapachu przeczytać i poczuć aleee ... co jest ? ... przy tej róży różane towarzystwo wymiekło i specyfikacji brak ... mała wzmianka "zapach starych róż" ... no .. to musi być coś ... i nie prowokuj bo o ile na szkolenie z eeg wybieram się z nadmiernym ociąganiem o tyle by powąchać różę jestem skłonna odbyć podróż na drugi koniec kraju ... co jest o tyle niebezpieczne, ze posiadam zmysł orientacji kury ... więc jak trafię to będzie cud )))

wiesz ludziom to się zawsze we łbie wywróci ... więc uprasza się o bardzo konkretne opisanie która z którą i która za którą )róża oczywista oczywistość) bo żebym czegoś koślawo nie odtworzyła jak już będę miała te skarby i ja ... ściąga taka

rubrum jest nieprzyzwoicie uwodzące ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 23:27, 08 lip 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cudne te róże, kolory mają zabójcze Pozdrawiam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Konstancja30 23:39, 08 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Wczorja posadziłam rozplenicę rubrum w rubrum little boy
Musi troszkę podrosnąć. Madziu dzięki z ajedyne 4 sztuki dostępne we Wrocławiu






ja już nic nie kcem ... ani tych obłędnych koturnów, które wczoraj widziałam (a które wyprodukowano tylko w długości stopy Kong Konga ) ... dobra ... daruje sobie to sponiewieranie w amazońskiej dżungli ... i lato w Prowansji (wymarzonej) ... tylko niech mi będzie dane w takich okolicznościach wypić poranną kawkę ...

Madżenka teraz nie żartuje masz przestać przekopywać ... zabrania się wtykać więcej traw ... a na róże to masz absolutne embargo ... ile człowiek Twoim zdaniem może znieść ??? ... i nie będzie zawiązywania komitetu ... zbierania podpisów ... itd ... natentychmiast zostawić ten areał idealny ... zmienić lokalizację na Kielce i szaleć w miejscu gdzie jeszcze jest co zmieniać ... bo mnie ogarnęła niemoc ... ja mogę tylko paczeć
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
BusyBee 23:47, 08 lip 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ależ widoki w Twoim ogrodzie! Wszystko aż wylewa się z rabat! Długo mnie nie było przez urlopik nadrobię w wolnym czasie- przynajmniej pismo obrazkowe, bo naprawdę warto

Pozdrawiam Marzenko
____________________
U BusyBee w ogródku...
ewa004 23:58, 08 lip 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Konstancja30 napisał(a)


ja już nic nie kcem ... ani tych obłędnych koturnów, które wczoraj widziałam (a które wyprodukowano tylko w długości stopy Kong Konga ) ... dobra ... daruje sobie to sponiewieranie w amazońskiej dżungli ... i lato w Prowansji (wymarzonej) ... tylko niech mi będzie dane w takich okolicznościach wypić poranną kawkę ...

Madżenka teraz nie żartuje masz przestać przekopywać ... zabrania się wtykać więcej traw ... a na róże to masz absolutne embargo ... ile człowiek Twoim zdaniem może znieść ??? ... i nie będzie zawiązywania komitetu ... zbierania podpisów ... itd ... natentychmiast zostawić ten areał idealny ... zmienić lokalizację na Kielce i szaleć w miejscu gdzie jeszcze jest co zmieniać ... bo mnie ogarnęła niemoc ... ja mogę tylko paczeć


Ona jest niemożliwa
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
KasiaWB 00:20, 09 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ja też do komitetu się nie zapisuję, bo zbyt wielkie i szerokie porosły i również będę oddawać budleje znajomym rozumiem więc doskonale
Ogrodem nieustannie się zachwycam i powstrzymuję się od zakupów )
Zaglądam i pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
baraga1904 08:54, 09 lip 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...poranna kawa w Takim ogrodzie to niesamowita przyjemnośc...a jeszcze z komentarzem Izabelli-Konstancji von Literacki Nobel to już arcy przyjemnośc...uwielbiam Was....
dorciabe 09:09, 09 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Madżen jak się cieszę że Ascot poszła w pink już wpisana na zamówieniu
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Lamaze 09:29, 09 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
Marzeno, masz przecudowny ogród. Trawy, lawendy, bukszpany... Całe kompozycje rabatowe zapierają dech w piersiach. Serdecznie gratuluje, bo widać u Ciebie ogrom pracy i pasji
____________________
Moje ogrodowe puzzle
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies