Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Kindzia 09:30, 09 lip 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Róże...cudne wszystkie!!!

I tak mnie naszło...bo szukasz swoich chciejstw różanych wszędzie...gdybyś zobaczyła gdzieś Williama Morissa Marzenko...daj cynk, proszę

W Pszczynie wczoraj nawałnica paskudna przeszła...zobaczę jutro czy mam ogród jeszcze...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
nicol21 11:27, 09 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
Szkoda mi tych budlei. A nie da się ich jakoś przyciąć żeby spełniały Twoje wymagania wzrostowe?

Trawy piękne. Gdzie Ty takie duże je kupujesz?!

a różyczki - cud-miód-malina!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
makkasia 13:02, 09 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Madżenie czekam na kwiaty Gospel i Ascot jak gooopia, Larissa mnie zachwyca posadziłam ją w lawendzie i w miskancie ML i suuuper tam wygląda. Teraz oglądam każde miejsce w ogrodzie i myślę co wyciepać pod róże Poproszę o częste zdjęcia nowych róż, bo ciekawi mnie ich rozwój
Nie mogę znaleźć strony Robaczka ... ale cieszę się, że Ty (zresztą jak ze wszystkim) stajesz się ekspertem od róż
Ogród z nowymi kolorami obłędnie wygląda...Konstancja opisała zresztą wszystko, więc z obłędem w oczach pozostająca ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
JulkAd 13:53, 09 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No i tyle doczytałam, róże a i owszem podziwiam, Pomponella i jest i na mojej liście
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Iwk4 14:46, 09 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
No i doczytałam , fotki cudne, nie wiem, co powiedzieć. Wiec pozdrawiam.
____________________
Ogródek Iwony II
paniprzyroda 16:16, 09 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Madżen
Ubiegłe wakacje siedziałam w Twoim ogrodzie, notowałam w głowie wielkość rabat, połączenia, zestawienia, szkoliłam się w trawach, zachwycałam komozycjami wiosennymi, wzdychałam do lawend w kwaterkach buksików, piłam kawkę na Twoim tarasie rano i wieczorem...
nawet po cichutku ustawiałam sie w różnych kolejkach i klubokawiarniach...
teraz miałam plan popracować, jakaś wizja była... popieram Konstancję von Literacki Nobel jak żyć bez róż?
dobrze, że choć Ascot i Louise Odier mam na osłodę

Szczerze podziwiam zmiany zgodne z tym, co w duszy gra Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
aneta230972 19:19, 09 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Marzena2007 napisał(a)
Rabatowa - dotychczas NN, dzięki Robaczkowi, zidentyfikowana jako Mariatheresia. Mam ją w dwóch miejscach. Zachwycająca, niesamowicie kwitnie, wysokość 0,8-1 m. Poniważ lekko się pokłąda myślałam , ze to okrywowa



Moja złość na męża narasta z każdym kolejnym zdjęciem pokazującym cudną różową różę. A tak mu tłumaczyłam dwa lata temu... Pojechał do szkółki i kupił "właśnie takie jak chciałam". Tylko, że po pewnym czasie okazało się, że wszystkie pnące są....czerwone. Już nie wierzę w tłumaczenia, że w szkółce się pomylili. Zazdraszczam Marzenka. Cudnie wygląda. Pozdrówka .
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Madzenka 22:21, 09 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moi Drodzy macham i pozdrawiam Was bardzo serdecznie. jakzę miło czyta się takie sympatyczne wpisy i pochwały. Czy każdy ogrodnik jest taki łasy na pochwały?
Mimo deszczu posadzialm róże.... Bo przecież to idealna pogoda na sadzenie.......
Chetnie odpowiedzialabym na wszystkie posty ale nie dam rady. Ja zwariuje orzez ten mundial... Nie spie codziennie do 1 w nocy, wstaje o 6, wrama ok 18, noram w ogrodzie i tak codziennie
Huuura wczoraj nasi wygrali . Tylko nie bic bo ja z. Niemcami emocjonalnie zwiazana . Pierwszy własny TV, komputer i samochod ze środkow zarobionych w Reichu ponad 20 lat temu. Wiec mimo ze Brasil to piekny kraj to ja wole sasiadów zza miedzy

Konstancja30 napisał(a)
Ascot ... Astrid ... Comte de szacoś ... Madżenka spomponiałam !!!

ale ... ale żeby n ie było całe to różane szaleństwo skrupulatnie jest spisywane ... a Adamo jak go gonię gdzieś na moich nie do ogarnięcia hektarach i drę siem wniebogłosy "a Adam wiesz bo Madżenka ... " to prawie jakbym Ascot miała na areale ... tak chłopina purpurowieje )))) ...

zaintrygowałaś mnie Big Purple ... norałam ... norałam bo zdarzy się, że można o zapachu przeczytać i poczuć aleee ... co jest ? ... przy tej róży różane towarzystwo wymiekło i specyfikacji brak ... mała wzmianka "zapach starych róż" ... no .. to musi być coś ... i nie prowokuj bo o ile na szkolenie z eeg wybieram się z nadmiernym ociąganiem o tyle by powąchać różę jestem skłonna odbyć podróż na drugi koniec kraju ... co jest o tyle niebezpieczne, ze posiadam zmysł orientacji kury ... więc jak trafię to będzie cud )))

wiesz ludziom to się zawsze we łbie wywróci ... więc uprasza się o bardzo konkretne opisanie która z którą i która za którą )róża oczywista oczywistość) bo żebym czegoś koślawo nie odtworzyła jak już będę miała te skarby i ja ... ściąga taka

rubrum jest nieprzyzwoicie uwodzące ...


Iza Adamo ascot rozbroil mnie do łez
Wybiesz sie na szkolenie powachasz rozyczke, warto. Dzisiaj. Big purple rozwineła kolejny kwiatek. Oj chyba obok Burgundy. Ice i Astrid to będzie moja kolejna ulubienica

Chetnie ponoralanym w Ziemi Kieleckiej

mira napisał(a)
To ja dodam Ci moje 3 grosze o Rose de Rechst - mam 2 sezon tam gdzie gromadzę ciemne, mam do niej małe ale - ona pasuje superaśnie do miejsc w pobliżu warzywnika - taka kuchenna róża - zapach i płatki nadają się do konsumpcji - na wiosnę cudne kupki okrągławe pączków, kolor raczej bardziej różowo-filoletowy , jak by nie było historyczna -
oj róże cudne są a ta Twoja Grafin cudna lepiej już zapłace za moje zamówienie
pozdrawiam


Mira rose de rechst zachwyciła mnie kolorem u Pszczołki. Ponadto nie mialam jeszcze żadnej róży dasmaceńskiej a mialam na jakąś ochotę pachnie cudownie. Posadziłam chyba ją w złym miejscu i myślę... Czy wytrzyma to palące słońce???


Kindzia napisał(a)
Róże...cudne wszystkie!!!

I tak mnie naszło...bo szukasz swoich chciejstw różanych wszędzie...gdybyś zobaczyła gdzieś Williama Morissa Marzenko...daj cynk, proszę

W Pszczynie wczoraj nawałnica paskudna przeszła...zobaczę jutro czy mam ogród jeszcze...


Kindzia pamietam, ze go szukasz . Jeśli mi wejdzie w oczy dam znac

nicol21 napisał(a)
Szkoda mi tych budlei. A nie da się ich jakoś przyciąć żeby spełniały Twoje wymagania wzrostowe?

Trawy piękne. Gdzie Ty takie duże je kupujesz?!

a różyczki - cud-miód-malina!


Nawet gdybym je bardzo ostro cięla budleje to kupilam widocznie największą odmianę, która dorasta do 3 m wysokosci i ma ok 2 m szerokosci. To zdecydowanie za dużo dla tej rabaty. W tym roku byla (???) bardzo łagodna zima, więc nawet pędy nie po przemarzały. Poza tym, że pieknie kwitna wprowadzają straszny bałagan na tej rabacie co mnie mocno drażni. Dlatego dla dobra sąsiadow i mojego ogrodu idą out
Trawki kupuję wszędzie, gdziekolwiek bym nie była zawsze oglądam trawki i wychodzę z jakimiś pod pachą do domu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gabrysia_ 22:29, 09 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Fajnie rubrum wygląda na rabacie,ja miałam w donicy,piękna...tylko szkoda,że nie zimuje
Budleje faktycznie się rozszalały
Kiedy ty się wyśpisz ,hę?!
____________________
monteverde 23:01, 09 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marzena2007 napisał(a)
Tadam
Przyszły róże z Rozarium i Rosarium
Hi hi obie szkółki zaszczyciły mnie kwitnącymi roślinkami



Big Purple po prostu zachwyca!!!

pomponella i comte coś tam. wybaczcie mi neofitce ja tych skomplikowanych nazw róż często francuskich muszę się nauczyć




Marzenko piękne zakupy ja przesyłam Marietheresie dla porównania, Twojej kwiatki stoją jak druty a moja ma je na boki
potem mogę skasowaćpozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies