Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 21:15, 14 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Spacerek odbyłam Cudownie i wzorcowo Buziaczki


Małgosiu dziekuję, buziaczki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasiek 21:16, 14 lip 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Pewnie dostane w lepetyne, ale te budleje...pikne som...ale nie w tym miejscu
____________________
Bawarka
baraga1904 21:17, 14 lip 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...pewnie nie jedną stronkę już przeczytałas ale mam cos takiego - zestawienie z dokładnym opisem...

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=49840&f=41

Madzenka 21:18, 14 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JulkAd napisał(a)


No tak choróbsko na całego, za dwa lata Madżenka będzie znawczynią róż...a w ogrodzie to ino same róże będą


Julka bez obaw, będą bukszpany (jeszcze więcej) , cisy, trawy, lawendy i oczywista oczywistość hortensje i magnolie. Nie wiem czy będą rh... Jak pooglądałam kolejne wygryzione przez opuchlaki to myśle o wyciepaniu ich... A same róże w moim ogrodzie nie konweniują, będa miały tło z bukwów strzyżonych na płasko, w nogach trawki, lawendę, sosny i jeszcze pomyśle. Na razie planuję rabatę na jesienne zmiany. Mam jeszcze sporo czasu, jakie róze wiem, muszę tylko im towarzystwo wymyslić, wlaściwie to już są kulki bukszpanowe, byc moze tylko je poprzesadzam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:21, 14 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewakatowice napisał(a)


masz Marzenko szalone pomysły
Możesz zdradzić jakie będziesz robiła nasadzenia jesienią bo na róże się nie załapałam
Wszystkie się rozeszły jak świeże bułeczki, towar deficytowy…. Chciałabym „coś” zdobyć aby ozdobić i swój ogród.
Twoje pomysły i zestawienia są trafione w 100 % ))




Ewo napisałam wyźej. Mój ogród jest poczochrany ale próbuję go okiełznac w ramach. Zatem musi być rama z bukow a w nogach kule hodują sie, tylko teraz w tym buszu ich nie widać, muszę je poprzesadzać. Chciałabym tez upolować stożki bukszpanowe lub cisowe na te rabate.

Pewnie jeszcze dosadzę tarwek, trawek, trawek.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:22, 14 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
widze pełne rabaty ...i zmiany ...zmiany ...ciągłe zmiany ... i bardzo zazdroszę takiej stipy ....ja w tym roku posiałam z nasion ale ma takie mały rozrost znaczniki az powkładałam zeby nie wyplewić gdyz przez lupe musze ją oglądać,,,cierpliwości ogrodnictwo uczy )))

rewolucje to tu sobie zobacz
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1223-ogrod-maly-ale-pojemny?page=37

dobrze ze jest to forum bo i u siebie juz zaczełam przesadzanki mimo tego ze w plewniku dalej jestem ale wszystko po to aby przyszło lepsze NOWE które z czasem sie znudzi i zabawa w piaskownicy od nowa sie zacznie taki zywot ogrodnika..ciagle coś musi robic zeby sie nie zanudzić


Dla Ciebie moja nowa stipa w kwadratach bukszpanowych Za rok będzie fajna
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:24, 14 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasiek napisał(a)
Pewnie dostane w lepetyne, ale te budleje...pikne som...ale nie w tym miejscu

Nieczasowa jesteś Budleje idą out jesienią
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:27, 14 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
baraga1904 napisał(a)
...pewnie nie jedną stronkę już przeczytałas ale mam cos takiego - zestawienie z dokładnym opisem...

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=49840&f=41



Mam nadzieję, że nasz wątek o austinkach na forum znasz i sobie zaznaczylas ale z przyjemnością obejrzę.
Ja pokecam oryginalną stronę Davida Austina, tylko denerwuje mnie przeliczanie rozmiaru róż ze stóp na cm.....




Uprzejmie informuję, że poluję na Fastaffa i Gertrudę J. Gdyby ktokolwiek widział proszę o cynk

Aga widzialaś dzisiejsze połączenie tych roż na Fb?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
baraga1904 21:51, 14 lip 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Marzena2007 napisał(a)


Mam nadzieję, że nasz wątek o austinkach na forum znasz i sobie zaznaczylas ale z przyjemnością obejrzę.
Ja pokecam oryginalną stronę Davida Austina, tylko denerwuje mnie przeliczanie rozmiaru róż ze stóp na cm.....




Uprzejmie informuję, że poluję na Fastaffa i Gertrudę J. Gdyby ktokolwiek widział proszę o cynk

Aga widzialaś dzisiejsze połączenie tych roż na Fb?



...znam, oczywiście...i kilka blogów o różach także...nie lubie tego przeliczania i lubię czytac informacje od osób które już mają daną roślinę w swoim ogrodzie i piszą o niej z własnego doświadczenia...

...niestety nie mam Fb i bronię się rękami i nogami przed tym...


...nie mają w Ros.. i Roz...?
ewakatowice 21:53, 14 lip 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Marzena2007 napisał(a)


Ewo napisałam wyźej. Mój ogród jest poczochrany ale próbuję go okiełznac w ramach. Zatem musi być rama z bukow a w nogach kule hodują sie, tylko teraz w tym buszu ich nie widać, muszę je poprzesadzać. Chciałabym tez upolować stożki bukszpanowe lub cisowe na te rabate.

Pewnie jeszcze dosadzę tarwek, trawek, trawek.....


no, teraz już jestem w "boksie startowym" ))
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies