Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Milka 14:51, 15 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Normalnie busz!!! lubię go w twoim ogrodzie
fajnie, ze urlop i tak leniwie i niespiesznie działasz, to czysta rozkosz...niebawem i ja tak planuję, bo ten pośpiech wykańcza..
Znowu zmieniam, bo jednak przypala żurawki i wnerwia mnie to...powoli je przesadzam, myślę co w zamian, mniej więcej wiem, chyba juki, trawy i posieję coś tam...jeden problem, tam tyle tulipanów, więc pewnie połowę zniszczę i na jesień znowu sadzenie...rozplenica Rubrum w Kwiatonie była pod dostatkiem, wybieram się znowu do nich po trawy może w czwartek
cmokam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gabisia 15:03, 15 lip 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Madżenko zamawiałaś coś w Rosa Plant?
Moje zamówienie dziś przyszło i się wściekłam!
Zajrzyj.
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Pszczelarnia 15:13, 15 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Marzeno, Gertrudę miała pani BK na Bielanach Wroc. - wczesną wiosną na pewno. Ale przestrzegam przed RosaPlant.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Juzia 17:11, 15 lip 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39458
Leniwego urlopowania
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
gierczusia 19:00, 15 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)
Leniwego urlopowania


Dołączam się .. Również leniwie leniuchujaca
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malkul 19:07, 15 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Marzenko- ja już mam incredibalki od wiosny, zakupiłam w necie, ale coś mi słabo przyrastają.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
bleebla 21:23, 15 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Marzena2007 napisał(a)


Oczywiście, ze lepiej nie ciąć w upały, masz czas do końca lipca więc poczekaj na sprzyjającą aurę. Póżniej lepiej nie gdyż laurowiśni długo drewnieją pedy i może miec problemy z zimowaniem. Dzieki lekkim dwóm zimom moje wyrosly na ptfory


Dziękuje bardzo za info. Poczekam na lepszą, bardziej sprzyjającą pogodę.
Laurowiśnię masz piękną i zdrową, aż liśćie lśnią
____________________
Aga - Mała eLeczka
Madzenka 23:05, 15 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
polinka napisał(a)
Marzena zastanawiam się czy mogę cieniować agrowłókniną bambusy? Nie mam u siebie w ogrodzie takiego kawałka aby cały dzień był półcień a przy tym słońcu ciężko im przetrwać. Mam jeszcze możliwość wstawiać je do jasnego garażu. Nie ma problemu jak jestem w domu, wtedy chowam je od rana a po południu wystawiam i wszystko z nimi ok. Teraz przy całodziennej pracy pojawia się problem...


Nie wiem od ktorej strony stoją? Na południowej wystawie nie ma mocnych, nie wytrzymają. Na zachodniej u mnie dawaly radę pod warunkiem codziennego spryskiwania ich liści. Nawet nie jest tak ważne podlewanie jak nawilżanie lisci, najlepiej radziły sobie na wystawie wschodniej, były ciemnozielone
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 23:07, 15 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nieczasowa, a 10 stron miałam do przeczytania...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 23:07, 15 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
Marzenko obstawiam jeszcze rok i będziesz forumową ekspertką różaną i bardzo dobrze, czym więcej ekspertów danej grupy roślin tym forum bardziej wartościowe, a jeszcze jak dodać moją ulubioną oprawe w postaci Twojego ogrodu... to mamy duet, a chyba raczej tercet idealny bo ogrodniczka to też częśc ogrodu

Tylko co ja moge na to, że róże mnie nie przekonują może gdybym miał na nie miejsce i nie miał piasczystej gleby pokusiłbym się o kilka sztuk.

Łuki bądż naszym ekspertem żurawkowo-liliowcowym, nie musisz byc różanym.,
Pozowlisz że ja zostanę KO czyli specem od klubokawiarni
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies