Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

agam 14:05, 31 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Marzena2007 napisał(a)
Żebyśmy nie wiem co robiły i jak dobrze posadziły to rubrum, vertigo i praire fire nie przeżyją zimy, nawet tak łagodnej jak poprzednia. Im wystarczy -1 i są death, to trawy ciepłych klimatów, gdzie przymrozków nie ma. A u nas nawet najłagodniejsza zima miewa temp. -10-15 stopni, nawet gdyby to była jedna noc.... Praire fire już nie będę kupować bo marnie w tym roku wygląda.

Marzenko mi Praire Fire nie wymarzła zeszłej zimy i nawet zakwitła póżną wiosną . Chyba że to coś innego, ale kupowana jako Praire.
____________________
Aga i Ogródek Agam
popcorn 14:33, 31 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
mi wymarzla, buu. A taka ladna byla! Jak wyglada kwitnaca?? pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Jagodaa 16:33, 31 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Super będzie z werbeną pod umbrą .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Madzenka 19:09, 31 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
Madżen patrze na to zdjęcie z psiną i myślę że te Twoje żurawki na zdjęciach wyglądają na bordowe... być może masz inny odbiór u mnie bo u mnie jest plama nie rządek


Ana one w ciągu ostatnich kilku dni wyladnialy, urosly swieże liście i dzieki temu nabrały koloru. Pada od kilku dni naprzeminnie z pieknym słońcem, to służy roślinom.
Od wczorajszego wieczoru pada z przerwami do teraz trudno się przyzwyczaić do temp po pracy 21 stopni... Zamiast 31.... Ogród i ja odpoczywamy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:12, 31 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
BarbaraM napisał(a)






Tak,kuleczki są zdecydowanie potrzebne.
Nadają naszym ogrodom harmonii.


Zdecydowanie tak ! Basiu kulki dosadzam nieprzerwanie za sprawą Danusi. Dzięki nim ogród nabiera geometrii a zimą cieszy oczy. Polecam wszystkim zimozielone rosliny i trawy aby ogród był ozdobą również poza sezonem. Dlatego posadziłam pod brzozami kule, gdyż widzę je z salonu przez cały rok. A przecież na froncie domu nie mam ścian , mam tylko szkło, więc widok musi byc zielony przez 365 dni w roku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:13, 31 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magdalena25 napisał(a)
To mi powiedzie, co to za tajemniczy sklep to ZC, czy to jakieś lokalne centrum ogrodnicze?


Magdo to nasze wrocławskie wypasione centrum ogrodnicze, taka galeria ogrodnicza. Przyjemna dla oczu, gorzej z kieszenia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:18, 31 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JulkAd napisał(a)
Patrzę i patrzę i nadziwić się nie mogę....niby wszystko skończone w tym ogrodzie masz, a jak coś przesadzisz to jeszcze piękniej się robi....jak Ty to robisz?...tego siem nauczyć można?...buziole Madżen


Julka przeca ciągle mi się cos nie podoba ale dzieki forum wiem, źe tak wszyscy ogrodnicy mają. Skoro szefowa swój idelany ogród wciąż poprawia i upiększa to cóż my malutcy mamy począć, trzeba rabaty rewolucjonizować
kocham forum za inspiracje, to tu popatrzę, tam wpadnę. Niby nic nie widzę a w głowie kiełkują pomysły. Potem zwoje mózgowe przetwarzają w trakcie obserwacji rabat. Najgorzej na urlopach i zimą. Mam tyle pomysłów, że aż starch się bać

I zwykle w ogóle sie nie przejmuję, że coś mi nie wyszło i sie nie podoba, ot będzie pretekst do zmian Mam zespół ruchomych rąk, usiedzieć w jednym miejscu nie mogę , muszę działać, bo inaczej się uduszę


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:20, 31 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magda70 napisał(a)


Madżen...a gdzie kupowałaś te pow wow?!


U Finki oczywiście Jesienią Marta szykuje jeżówkowe niespodzianki oj będzie szał, oj będzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:21, 31 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agam napisał(a)

Marzenko mi Praire Fire nie wymarzła zeszłej zimy i nawet zakwitła póżną wiosną . Chyba że to coś innego, ale kupowana jako Praire.


Nieprawdopodobne! Przybiegnę zobaczyć fotki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:27, 31 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie wpisy. Zatem nie gniewajcie się pozdrawiam grupowo aczkoliwiek nie mniej serdecznie niż indywidualnie
W ramach podziekowania za odwiedziny pozostawiam moją mdlejąca na słońcu królewnę - munstead wood. Ah jak się nią zachwyca, trzeba dokupić jeszcze
Deszcz jej służy



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies