Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 22:25, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karabela napisał(a)
Zaglądam, zarobiona jak maly chińczyk, pogoda bleee.... ale pozdrawiam jogi zazdroszczę, ja coś nie mogę się zebrać. ...


Zbieraj sie na jogę bo po pracach ogrodowych trzeba się uelastycznić. Czekam na koniec sezonu ogrodowego aby wrócić również w objęcia Ewki Ch.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:26, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Milka napisał(a)
Irenko u nas nie leje... Siąpi od dwóch dni. Wnerwia mnie ta pogoda, prace stoją, energii brak!!!

Mam podobnie, od razu jesień poczułam...dziś już ok, od rana w ogród poleciałam sprzątać po psach...
mam zakupione mnóstwo nowych roślin do sadzenia, 40 tawuł japonica Gold Carpet, berberysy Admiration 20 sztuk, nowe trawy czyli trzcinnik krótkowłosy i sporobolus heterolepis i perovska Little Spire, a sadzić nie mam kiedy i nie podoba mi sie ogród po tych deszczach, jakiś grzyb na wszystkim, mech, a jednoroczne to juz beznadzieja...


Aleś poszalała!!! Ja zimą pomyśle o kolejnych zmianach. Teraz mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i do posadzenia cebulowe.... Ale boję się grzebać w ziemi aby sie na robale nie natknąc...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:26, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia napisał(a)
Wielką wodę widziałam...ale rzeka!!!
Piękne, uporządkowane, eleganckie (jak zawsze zresztą) rabaty też...i tyle, na więcej czasu nie starcza (czytanie!!!).

Pozdrówka


A co taka zarobiona jesteś?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:27, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Margarete napisał(a)
Daaawno mnie nie było u ciebie i w ogóle na forum ale jestem, żyje, mam sie dobrze tylko troche zarobiona jestem
Nadrobię zaległości u ciebie jak mi naprawia kompa domowgo - pan fachowiec zapowiedziął sie już na...piatek - koszmar ! Jak ja zyłam kiedys bez kompa....a przecież żyłam,pracowałam, spotykałam sie ze znaojmymi, normalnie zdobywałam informacje, płaciłam rachunki itd... teraz bez kompa jak bez reki....co ta cywilizacja robi z ludźmi
Marzenko - gdzies u kogos rzucił mi sie post dotyczacy spotkania Ogrodowiska w Wojsławicach pod koniec wrzesnia - to podobno twoja inicjatywa - nie wiem kiedy nadrobie u ciebie zaległe wpisy - daj znac czy to aktualne bo ja akurat w ten ostatni weekend bede u moich dzieciaków we Wrocławiu (urodziny mojego syneczka )to mozna by połaczyc przyjemne z pozytecznym..
Buziaki zostawiam!

Aha - zapomniałm zapytac czy ty w najblizszy weekend na różane swieto do Kutna sie nie wybierasz ? My mamy od nas blisko wiec jedziemy taką "łódzką paką" podobnie jak w ubiegłym roku.
Pozdrawiam


Wybieram się .... Niestety do Warszawy w niedzielę..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:27, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)
Madżenn, wejdź proszę do mnie, mam problem różany - kolorystyczny.


Byłam i zupełnie nieobiektywnie doradziłam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:28, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
gierczusia napisał(a)
Marzenko .. Wielką wodę widziałam ... Dobrze ,że dom nad poziomem drogi .. Ufffff

Ściskam

Sorry , ale ostatnio nie nadążam...


Ela nadążasz za opuchlakami !!! W takich pozach je uchwycić toż to nie lada wyczyn. Musisz wkleić od wątku o opuchlakch
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:29, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewa004 napisał(a)
Marzenko a jakim jesiennym nawozem podlać teraz bukszpany ?
Poszłam obciąć teraz kulkę na pniu i wiesz co jak ścięłam te porażone liście to pod spodem już się zieloni.
Czy to znaczy ze grzyb opanowany czy po prostu jeszcze nie doszedł do końca gałęzi ?


Ewo pewnie kupie Florovit w płynie jesienny
Zaraz zobaczę co z Twoim grzybem...ja dzisiaj wykopałam kolejną porażoną kulke... Chorowały wylacznie kupione w tym roku wiosną w O.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:30, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jagodaa napisał(a)


Pomyślę o zawilcach na pewno.


Koniecznie bo to kwiaty póżnego lata
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:30, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)
Nadrobiłam zaległości , pozdrówka zostawiam.


Widzę, że wszyscy ostatnio nieczasowi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:31, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabriela napisał(a)
Widziałam zdjęcia "potopu". Narzekałam że u mnie też zalewa. No ale nie aż tak! Okropne, dobrze że nie u Was.


Przeszlo bokiem Gabrysiu. Dzisiaj przynajmniej chwasty na przedpłociu dobrze się wyrywało
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies