Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Margarete 16:30, 03 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Daaawno mnie nie było u ciebie i w ogóle na forum ale jestem, żyje, mam sie dobrze tylko troche zarobiona jestem
Nadrobię zaległości u ciebie jak mi naprawia kompa domowgo - pan fachowiec zapowiedziął sie już na...piatek - koszmar ! Jak ja zyłam kiedys bez kompa....a przecież żyłam,pracowałam, spotykałam sie ze znaojmymi, normalnie zdobywałam informacje, płaciłam rachunki itd... teraz bez kompa jak bez reki....co ta cywilizacja robi z ludźmi
Marzenko - gdzies u kogos rzucił mi sie post dotyczacy spotkania Ogrodowiska w Wojsławicach pod koniec wrzesnia - to podobno twoja inicjatywa - nie wiem kiedy nadrobie u ciebie zaległe wpisy - daj znac czy to aktualne bo ja akurat w ten ostatni weekend bede u moich dzieciaków we Wrocławiu (urodziny mojego syneczka )to mozna by połaczyc przyjemne z pozytecznym..
Buziaki zostawiam!

Aha - zapomniałm zapytac czy ty w najblizszy weekend na różane swieto do Kutna sie nie wybierasz ? My mamy od nas blisko wiec jedziemy taką "łódzką paką" podobnie jak w ubiegłym roku.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Pszczelarnia 16:32, 03 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madżenn, wejdź proszę do mnie, mam problem różany - kolorystyczny.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
gierczusia 20:19, 03 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Marzenko .. Wielką wodę widziałam ... Dobrze ,że dom nad poziomem drogi .. Ufffff

Ściskam

Sorry , ale ostatnio nie nadążam...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewa004 20:24, 03 wrz 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marzenko a jakim jesiennym nawozem podlać teraz bukszpany ?
Poszłam obciąć teraz kulkę na pniu i wiesz co jak ścięłam te porażone liście to pod spodem już się zieloni.
Czy to znaczy ze grzyb opanowany czy po prostu jeszcze nie doszedł do końca gałęzi ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Jagodaa 20:25, 03 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Marzena2007 napisał(a)

Jagoda graby coś marne w tym roku.. Zawilce kupuj i powtykaj w Twoje piekne miskanty.


Pomyślę o zawilcach na pewno.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Madzenka 21:12, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dla Margarete linkuję info o spotkaniu
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4922-jesienne-spotkanie-ogrodowiska-w-wojslawicach-28-wrzesnia-niedziela?page=2#post_2

Na resztę pytań odpowiem po wizytach u Was
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monteverde 21:41, 03 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marzenko Ty szukałaś róży w kolorze fuksji? http://www.rosaplant.pl/pl/delbard/75-saint-exupery-delrospiv.html pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
nieszka 21:49, 03 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Różana epidemia dotarła i do mnie. Tylko mus darń zerwać bo listę różyczek już mam zrobioną
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Madzenka 22:23, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
monteverde napisał(a)
Marzenko Ty szukałaś róży w kolorze fuksji? http://www.rosaplant.pl/pl/delbard/75-saint-exupery-delrospiv.html pozdrówka


Aniu już nie szukam... Bo zamowiłam 14 szt ... Jesli będzie jakiekolwiek miejsce w ogrodzie zamówię ją wiosną. Jest piękna, dziękuję
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:24, 03 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nieszka napisał(a)
Różana epidemia dotarła i do mnie. Tylko mus darń zerwać bo listę różyczek już mam zrobioną


Ja mam już od dwóch tygodni zamówioną
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies