Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Milka 17:43, 02 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenko, potop widziałam, u nas jak u ciebie, leje, kanalizacja nie nadąża z odbiorem wody, wszystko podlane, ale szczerze..czekam na obiecywana pogodę...na slub tez nam przykropiło, ale ochroniliśmy pannę młodą
ogród prezentuje się wspaniale, laurowiśnie podziwiam, ze też tak bujają
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 19:29, 02 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia_G napisał(a)


Może być?


A gdzie ty masz takie niebieskie kamyki???????
hanka_andrus napisał(a)
Przepis malinowy z %% u mnie w wątku.


Ślinka mi poleciała gdy przeczytałam

Luki napisał(a)
Ja się przychodze poskarżyć Marzenko to wszystko Twoja wina, ja nigdy tyle cebulowych nie zamówiłem, fakt nie są to zawrotne ilości, ale w setkach jeszcze mi się nie zdarzyło... teraz to z upychania chyba dostane profesure


Hi hi profesurę to ma AnaArt Ty zasługujesz na razie na doktorat, za rok może dorobisz sie habilitacji
Dzisiaj dodtarla przesyłka z Benex, nawet jeszcze nie otworzyłam ...

Jagodaa napisał(a)
Przyznam się, ze najpierw poszukałam pomalowanej elewacji. U Ciebie poszukiwania zawsze dłużej trwają, szczególnie po przerwie . Bardzo ładny efekt. Podobałby mi się taki akcent u mnie.

Graby na przedpłociu boskie... strasznie też lubię Twoje zawilce, nawet w zeszłym roku byłam bliska zakupu.


Jagoda graby coś marne w tym roku.. Zawilce kupuj i powtykaj w Twoje piekne miskanty.
Sonka napisał(a)

Jagoda koniecznie kup, warto, koniec lata ożywiają, to silne byliny.


Zdecydowanie popieram. Polecam zawilce + miskanty
an_tre napisał(a)
a może most powietrzny priorytetem


Chyba tak zrobimy bo mogłyby się już ukorzeniać Dam znać

Pszczelarnia napisał(a)
Chcesz kopać żółte liliowce? Daj znać, jeśli tak, przylecę. Robi się gęsto na wstędze.
Chwasty nie mają szans w przyszłości .

Geometria Twojego bylinowego ogrodu - godna pochwały. I te szachowe rabaty!



Ewa wykopie zatem, wsadzę w doniczkę i dam cynk. W weekedn posadzę na ich miejsce trytomę to dam znać. Chwastom mówimy nie!


anna_studio napisał(a)


Fajne masz te korale...
Pozdrawiam


Cmokam cieplutko
eee_taam napisał(a)
z tymi rózami to rzeczywiście choroba zamówiłam kolejne 7szt bo jak patrze na moje rabaty to brakuje mi w nich zycia a róze daja swiatełko do póżnej jesieni nawet.


u mnie tez leje ne tak drastycznie jak u ciebie , rzeka przed domem..wywołuje dreszcz


Róże kwitną u mnie do silnych mrozów i za to je kocham. Nawet jeżówki tak długo nie dają rady. Aby jednak był efekt musi być ich dużo i zdrowe.. Ja na szczęście nie mam schizy na widok rzeczki, nigdy dzieki. Bogu nie byłam zalana...ale mozna mieć na taki widok traume... Tak sobie pomyslałam o zalanych domach.....

makkasia napisał(a)
Madżen róże z trawami to jest to
macham


Kasiu zdecydowanie tak. Musi być duuuuużo trawek skoro będzie duuuużo różyczek
polinka napisał(a)
Widzę, że szaleństwo różane i cebulowe na całego Zazdroszczę energii, zapału i wyobrażni przestrzennej.

Co ile dni dawać nawóz do bambusów?


Skoro bambusy żółkna to nawet dwa razy w tygodniu daj im papu. Teraz powinny się zazielenić. Moje zagłodzine, ususzone i wypalone słońcem zrobiły się ładne. Co tydzień daję im florovit bo to żarłoczne bestie. Czasami dam im coś kwaśnego gdyż rzekomo to lubią....

grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)

Grzyba to trzeba do koszyka wrzucić i za następnym się rozglądać
Saluti!


Podgrzybka to ja dzisiaj jadłam na obiad a jutro w ogrodzie muszę zaatakować... Bo 72 godziny nieprzerwanego deszczu to plaga grzybów na liściach...

jazzy napisał(a)
Witaj deszczowo niestety
Podziwiam niezwykle skrzętnie skatalogowane Piny, noż z podziwu wyjść nie moge do tej pory Abstrahując, że same Piny świetne! Utonęłam
Pozdro
ps. Hihi, wszyscy się zachwycają ogrodem Twym, a ja tu o Pinach
edit: piny piny piny


Będziemy pinowac zimą, oj będziemy. Katalogi to efekt ubiegłorocznej przerwy w sezonie Wczoraj pinowałam trawy i róże. Nic nie ma inspiracji!!!
Czasami bywam poukładana...aby potem wszystko potargać... Taka natura.... Taki ogrod.... Dobrze, że zajmuje się marketingiem a nie jestem ksiegową aktywa z pasywami by mi się nigdy nie zgadzały...

Milka napisał(a)
Marzenko, potop widziałam, u nas jak u ciebie, leje, kanalizacja nie nadąża z odbiorem wody, wszystko podlane, ale szczerze..czekam na obiecywana pogodę...na slub tez nam przykropiło, ale ochroniliśmy pannę młodą
ogród prezentuje się wspaniale, laurowiśnie podziwiam, ze też tak bujają


Irenko u nas nie leje... Siąpi od dwóch dni. Wnerwia mnie ta pogoda, prace stoją, energii brak!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:30, 02 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zmykam na jogę, wrocę pózniej....
Oj jakiś jesiennie się tak szybko zrobiło....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ewa004 19:50, 02 wrz 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marzenko od jutra znowu lato u nas 27 stopni u was niewiele mniej
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Juzia 20:08, 02 wrz 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38645
Madżen kamyki są grafitowe...chyba
Przy altanie i ciurkadle...przy studni ogniskowej

Jagoda wymusiła na mnie....moją gębę...jednak

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gabriela 20:14, 02 wrz 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Widziałam zdjęcia "potopu". Narzekałam że u mnie też zalewa. No ale nie aż tak! Okropne, dobrze że nie u Was.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 20:32, 02 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nadrobiłam zaległości , pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Karabela 20:39, 02 wrz 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Zaglądam, zarobiona jak maly chińczyk, pogoda bleee.... ale pozdrawiam jogi zazdroszczę, ja coś nie mogę się zebrać. ...
____________________
Eksperymentarium
Milka 11:32, 03 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Irenko u nas nie leje... Siąpi od dwóch dni. Wnerwia mnie ta pogoda, prace stoją, energii brak!!!

Mam podobnie, od razu jesień poczułam...dziś już ok, od rana w ogród poleciałam sprzątać po psach...
mam zakupione mnóstwo nowych roślin do sadzenia, 40 tawuł japonica Gold Carpet, berberysy Admiration 20 sztuk, nowe trawy czyli trzcinnik krótkowłosy i sporobolus heterolepis i perovska Little Spire, a sadzić nie mam kiedy i nie podoba mi sie ogród po tych deszczach, jakiś grzyb na wszystkim, mech, a jednoroczne to juz beznadzieja...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 12:15, 03 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wielką wodę widziałam...ale rzeka!!!
Piękne, uporządkowane, eleganckie (jak zawsze zresztą) rabaty też...i tyle, na więcej czasu nie starcza (czytanie!!!).

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies