Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Sonka 19:23, 19 paź 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2258
Obejrzałam, ach ... pieknie.
Marzenko z której strony Wrocka mieszkasz?
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Filomena 19:28, 19 paź 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Oj Marzenko
jesteś jak perszing, niesposób za Tobą nadążyć.
____________________
Filomena-w zielonej aptece
monteverde 19:35, 19 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marzenko ja to się dziwię, że u Ciebie codziennie nie ma pod płotem szpaleru fotoreporterów, masz taki ładny ogród, a może ten strażnik co zza bukszpanu pyszczek pokazuje wszystkich przegania? z tą acera to dobry pomysł jej pomponiki przebarwiają się na rudy kolor jesienią http://e-clematis.com/pl/p/Acaena-microphylla-Kupferteppich-acena-drobnolistna/865 o JG napisałam u siebie pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
leon60 20:15, 19 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Marzena2007 napisał(a)

Obłędnie ! ! ! nic więcej z siebie nie wyduszę
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Krys 20:57, 19 paź 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Madżenko ogród masz obłędny nie moge się napatrzec trawy rosną niesamowiecie pięknie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Madzenka 20:58, 19 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
keiki napisał(a)
Ślicznie wyszło
Marzenko a buchananii można przesadzać bez obaw tak późno? Wydawało mi się, że carexy są delikatne i lepiej tego nie robić jesienią...mam kilka sztuk właśnie buchanani i miscantów, które chciałabym dać w inne miejsce i po pooglądaniu u Ciebie straaaaasznie mnie kusi, żeby nie czekać do wiosny
Co myślisz?



Nie mozna i nie należy.... Ale jak mnie najdzie ochota rewolucjonizowania to nie ma mocnych jeśli wymarzna to nowe posadzę w maju a nawet jesli wymarzną to długo nie bedzie widać bo są brązowe
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:06, 19 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dziewczynki i Chlopcy
trawy rosną obłednie i pokochałam je dzieki forum. Uwaga moja bergenia jest zagrożona bo szukam miejscówki na kolejne trawy.
Dzisiaj widzialam piekny minimalistyczny ogród i moja różanka jest poważnie zagrozona... Ale rabatę z bukszpanami nadal bede rewolucjonizowac... Już nie wiem , ktory raz, wlasciwie co roku ją zmieniam... Zima pokazę chyba historię tej rabaty... Oj na przestrzeni 2011-2014 tyle się działo
W przyszlym tygodniu bonica zmienia miejscowkę, fairy chyba częsciowo zostanie wyeksmitowana do tesciowej... A w ich miejsce bukszpany, które mam w donicach. Rabata kwadratowa pd magnolia będzie wyłacznie bukszpanowo- trawiasto- jeżowkowa. Tylko wiosna bedzie tam full tulipanów.

Do mojego buszu potrzebuje sie mocniej zażwirkować....ale uwaga wiosna wymienie żwirek przy dróżce z grabami na ciemniejszy... Sama nie wiem ja wybiore ten jasny... Ale cos mi nie pasuje...

Jak dobrze, że nadchodzi zima... Nabiore sił na rewolucje. Wystarczy jeden sloneczny dzien leniuchowania i glowa pelna pomyslow...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:09, 19 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
monteverde napisał(a)
Marzenko ja to się dziwię, że u Ciebie codziennie nie ma pod płotem szpaleru fotoreporterów, masz taki ładny ogród, a może ten strażnik co zza bukszpanu pyszczek pokazuje wszystkich przegania? z tą acera to dobry pomysł jej pomponiki przebarwiają się na rudy kolor jesienią http://e-clematis.com/pl/p/Acaena-microphylla-Kupferteppich-acena-drobnolistna/865 o JG napisałam u siebie pozdrówka


Straznik strzeże pilnie...ale wez mu otwórz bramę i pelna konsternacja za plotem... Koniec pilnowania

Uwielbiam wołać "Tytus idziemy do ogrodu" aż caly podskakuje


Zaraz pobiegne przeczytać co napisałaś
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:13, 19 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pawlus napisał(a)
Te turzyce pod trzmielinami są tak wielkie, czy trzmieliny nisko szczepione?
Uwielbiam tą rabatę, dzięki Tobie przekonam się do brązowych trawek


Pod trzmielinami jest buchanani, ktora urosła na wysokosc ok 100cm. To wysoki carex, uwielbiam tę trawę. Trzmieliny sąszczepione na wysokosci ok 1,2 m. Dla porównania gabiony mają 1,5 m.

Przetestowane jest to ,ze brązowe trawy wygladaja dobrze wyłacznie w otoczeniu innych zielonych traw. U mnie za carex morovi variegata i carex montana
Wczoraj eksperymentarnie wsadziłam je w nogi bladoróżowych roz za bukszpanami. Ale coś czuję, że to dobre polączenie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ewkakonewka 21:18, 19 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Cudowny ogród i cudowna Twoja energia I tak zaraziłaś pół Polski trawami i różami
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies