Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

dorciabe 07:37, 20 paź 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
AgnieszkaW napisał(a)
Różanka zagrożona??? Strach się bać, co Ty jeszcze Madżen przez zimę wymyślisz...

No ja też zadrżałam jak przecztałam o różance.....
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Tusiala 08:12, 20 paź 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Zdjęcia weekendowe przepiękne. Trawy masz tak dorodne, że wypałeniają każdą lukę a i chronią od wzroku przechodniów. Nawet karmink u Ciebie Tworzy jakby zieloniutkie, prostokątne płyty. Jakżebym chciała by u mnie było kiedyś tak TRAWIASTO
Ps. dziękuję za identyfikację Ice Dance

Malgosik 08:19, 20 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Marzena tylko nie pozbywaj się bergenii.
U Ciebie wygląda pięknie. I te duże liście podkreślają inne kształty.
____________________
Ogród na glinie
siakowa 08:49, 20 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Madżenko - a powiedz czy ta Twoja little bunny nie pokłada się tak jak te duże rozplenice? jest bardziej pionowa?

Pozdrawiam ciepło
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Margarete 15:41, 20 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzena2007 napisał(a)


Fajny pomysł z konwalnikiem, bo nie rosnie duźy, ale rzeczywiście musialabym wysypać żywirkiem. Problem polega na tym, że ta rabata jest wielka i chyba musialabym zrobić obrzeze aby odcielic cześć z rozami i magnolią od bukszpanów z trawami. Pomyśle przez zimę, bo efekt mógłby byc fajny.
Myslalam o hakone bo rosnie bardziej plasko i dawalaby duzy kontrast wzgledem trawnika ale żwirek i konwalnikt to super alternatywa.
Kiedys zasiales ziarno niepewnosci przy miskantach Ml przy brzozach.... Zostal tylko jeden bo nie urósł jeszcze wysoko

Oddziel ekobordem część zwykłej rabaty od czesci wysypanej żwirkiem. Ja tak mam u sieie, kora nie przełazi do żwirku i odwrotnie a ekobord czarny jest, prawie niewidoczny, da sie naginac i tworzyc łagodne łuki albo linie proste, z tym że kupiłam ten najniższy, bo jest kilka rozmiarów ( mysle o tej czesci wystajacej w góre po umocowaniu)
Zmiana miejsca brązowych traw wysała rabatom na dobre, fajnie to "wydobyło" znów urode twoich bukszpanowych kul.
Pozdrawiam !

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:46, 20 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mathildis napisał(a)


Aż strach cytować jakieś fotki bo siem może okazać, że dawno nieaktualne

dobre, dobre Mathildis...dobre
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
keiki 17:00, 20 paź 2014

Dołączył: 29 mar 2012
Posty: 25
Marzena2007 napisał(a)


Nie mozna i nie należy.... Ale jak mnie najdzie ochota rewolucjonizowania to nie ma mocnych jeśli wymarzna to nowe posadzę w maju a nawet jesli wymarzną to długo nie bedzie widać bo są brązowe



A już mnie łopata świerzbiła Myślałam, że napiszesz, że robiłaś tak co rok i zawsze dawały radę Już byłam w blokach startowych, żeby swoje przesadzić a tu.... łeeee trzeba czekać do wiosny
18:39, 20 paź 2014
ty jednak masz za mała działkę ...moze dokup kawałek ... albo po ludziach zacznij chodzic i cos im tam nasadzaj

ciekawi mnie ogród minimalistyczny ...na twoje potrzeby to raczej chwilowa zachciewajka
ewa004 18:43, 20 paź 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marzenko macham i cofam sie poczytać co tam u ciebie się działo
W końcu tydzień mnie nie było ,a w przypadku Twojego ogrodu to nie zdziwiłabym się jak by to co rosło po prawej stronie dzisiaj było po lewej
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Kasik 18:57, 20 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Marzenko- Twoje rewolucje zarażają. Ale ja jestem silna Nie poddaje się- realizuje swoje wizje.

No , ale tak na serio- pięknie u Ciebie i nie da się ukryć, że te rewolucje są spektakularne.
Trawki zaczynają gościć i u mnie - skąd Wiedziałaś, że i na mnie przyjdzie pora?
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies