Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Loosiuu 16:10, 19 paź 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Marzenko między żwirek mogłaby fajnie się nadawać Acena drobnolistna. W tym roku ją wypróbowałem i po ukorzenieniu ciekawie zaczęła wyglądać Taka inna macierzanka hihihi
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
nicol21 17:18, 19 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Marzena2007 napisał(a)


Widoczek jest rewelacyjny, kamyki koło tarasu są super, w połączeniu z tym zieleniutkim karmnikiem - super!z każdej strony wysypałaś kamykami?

mam nadzieję że moje trzmielinki niebawem też będą pływać w turzycach tak jak u Ciebie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Madzenka 17:45, 19 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Pffff - taką jesień to ja w sierpniu miałem W sensie stan rozwoju roślin, bo Twojego ogrodu nie da się doścignąć - za szybko wszystko przesadzasz


Mam zła wiadomość dzisiaj wymyśliłam kolejną zmianę zapraszam za tydzień
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 17:46, 19 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Loosiuu napisał(a)
Marzenko między żwirek mogłaby fajnie się nadawać Acena drobnolistna. W tym roku ją wypróbowałem i po ukorzenieniu ciekawie zaczęła wyglądać Taka inna macierzanka hihihi


Muszę ją wygooglać, ale do wszystkiego co mi się kojarzy z macierzanką mam wstręt
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 17:48, 19 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nicol21 napisał(a)


Widoczek jest rewelacyjny, kamyki koło tarasu są super, w połączeniu z tym zieleniutkim karmnikiem - super!z każdej strony wysypałaś kamykami?

mam nadzieję że moje trzmielinki niebawem też będą pływać w turzycach tak jak u Ciebie


Kamykii wkolo tarasu są wszędzie.
Buchanani potrzebiwala u mnie jednego sezonu aby bujnąć, podobnie jak trzmieliny. Obie sadzone w 2013 r. Więc nie musisz sięniecieprliwić, Przyszly sezon będzie ich w Twoim ogrodzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Karabela 17:53, 19 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Marzenko mam u Ciebie co najmniej kilka ulubionych widoków... bardzo lubię tu wpadać pooglądać. trawy rosną jak szalone, cudo
____________________
Eksperymentarium
keiki 18:22, 19 paź 2014

Dołączył: 29 mar 2012
Posty: 25
Ślicznie wyszło
Marzenko a buchananii można przesadzać bez obaw tak późno? Wydawało mi się, że carexy są delikatne i lepiej tego nie robić jesienią...mam kilka sztuk właśnie buchanani i miscantów, które chciałabym dać w inne miejsce i po pooglądaniu u Ciebie straaaaasznie mnie kusi, żeby nie czekać do wiosny
Co myślisz?

AlKa 18:29, 19 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Piesio super poza, zza buksika.
Uwielbiam Twoje trawy wylewające się rabat.
____________________
pora na zmiany
ewakatowice 18:30, 19 paź 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Uwielbiam do Ciebie zaglądać, po pierwsze bo masz ogród dopieszczony a po drugie, że ciągle zmiany gonią wciąż nowe pomysły.
Trudno być na bieżąco z jakąkolwiek rabatą. Dobrze, ze obrzeża w stałym miejscu
Ściskam słonecznie !
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Pawlus 18:49, 19 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Te turzyce pod trzmielinami są tak wielkie, czy trzmieliny nisko szczepione?
Uwielbiam tą rabatę, dzięki Tobie przekonam się do brązowych trawek
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies