Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 20:10, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kamasja napisał(a)
Marzenko wspaniały dom..., bajeczny ogród...Podziwiam, kibicuję, czasmi nie nadążam za zmianami - jestem stałym gościem. Zostaw proszę jakąś dziurę w gabionie dla gapiów, żeby mogli czasem zerknąć co znowu sadzisz.


Bedą podgladac zimą, gdy liściaste zgubia ubranka
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:11, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
magnolia napisał(a)
napiszę Ci bardzo oryginalnie, jak nikt przede mną- pięknie jest u Ciebie!

Muszę przyznać, że były momenty ,kiedy wg mnie wkradał się chaos do tych świetnych kształtów rabat. Finalnie ( finalnie?- jak znam Ciebie to do finału jeszcze wiele zmian) wyszło harmonijnie,ale nie nudno,dynamicznie..pięknie


Magnolio ja jestem CHAOSEM
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:13, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agania napisał(a)
Piękny ogród zimowy, twoje szklane ściany robią wrażenie, widoki również, może już w przyszłym roku, przechodnie już nic nie dojrzą, ale jak przejść obojętnie obok Marzenko jak, jak tak pięknie


Nigdy nie lubiłam domu odgrodzonego od świata murem.... Ale te moje przeszklenia wymgają ciut intymności... Jak sie nie ma na duzą działke na uboczu, to się tworzy żywoploty...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:14, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
polinka napisał(a)
Przy budowie następnego domu będę robić przeszklenia, wyobrażam sobie jaką dobrą energię i radość musi dawać codzienne spojrzenie na ogród.
Ściskam Madżenko w tym ciężkim tygodniu.


Spojrzenie na zieleń o poranku daje radość na cały dzień. Na szczęscie jednym przyciskiem odłsaniam sobie te widoki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
justi 20:15, 29 paź 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Własnie, Marzenko musisz być Chaosem i chaosić w ogrodzie, bo byś nie miała co robić jakby było idealnie i nic do dodania
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Madzenka 20:17, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GorAna napisał(a)
Marzenko, wnętrze i zewnętrze...przepiękne....jak to dobrze mieć widoki za oknem, do podziwiania....niezazdroszczę ludkom z blokowisk
Pozdrawiam

Istnieje prawdopdodobieństwo, ze blokowisko powstanie za moim płotem... Eh kto to widzial aby bloki budować na wsi....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:18, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewkakonewka napisał(a)
Ale świetnie zakulkowałaś no jak zarośnie z przodu to rozpacz na bramie się wszyscy nie zmieszczą Ja zazdroszczę nieustającej weny twórczej


Juz sie wszyscy przyzwyczaili. Poza tym wkolo powstaje coraz wiecej ciekawych domów i od razu z pięknymi ogrodami.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 20:19, 29 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)


Sebciu fotka tylko z okazji wizyty KwiatkaHolandii bo tak to spotkania bez fot. No właśnie kiedy wspołny wypad na giełdę? Chyba jakies ozdoby trzeba kupić?? Albo kolacja w ZC?


Giełda obowiązkowo, trzeba ustalić termin . A może za tydzień w czwartek, kawka w ZC ?
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 20:21, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jagodaa napisał(a)
Jak ja Ci zazdroszczę tych przeszkleń...

Jagoda i Ola drugi dom dla przyjaciela , trzeci dla siebie wy jeszcze jesteście na etapie wroga
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:23, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bdan napisał(a)
Marzenko platan u mnie to



http://www.zszp.pl/?id=207&rco=Platanus%20%C3%97hispanica%20%27Alphen%27s%20Globe%27&lang=1

Dziękuję . Będe myśleć przez calą zimę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies