Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

magnolia 08:32, 29 paź 2014


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
napiszę Ci bardzo oryginalnie, jak nikt przede mną- pięknie jest u Ciebie!

Muszę przyznać, że były momenty ,kiedy wg mnie wkradał się chaos do tych świetnych kształtów rabat. Finalnie ( finalnie?- jak znam Ciebie to do finału jeszcze wiele zmian) wyszło harmonijnie,ale nie nudno,dynamicznie..pięknie
____________________
kamasja 09:41, 29 paź 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Marzenko wspaniały dom..., bajeczny ogród...Podziwiam, kibicuję, czasmi nie nadążam za zmianami - jestem stałym gościem. Zostaw proszę jakąś dziurę w gabionie dla gapiów, żeby mogli czasem zerknąć co znowu sadzisz.
____________________
Z miłości do bukszpanów
ewa004 10:15, 29 paź 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
No i co ja mam napisac !.....wszystko już zostało napisane ,więc tylko podpisuje się obiema łapkami


A co będzie królowało zimą w ogrodach ogrodowiskowych ? są jakieś przecieki?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Luki 10:42, 29 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W przyszłym roku to chyba tylko 'podglądać' przez okna będzie można schylając się pod graby przy ścieżce bo jeżeli dobrze widze to one też sporo zasłonią i to na lini wzroku Dom niezmiennie mnie zachwyca.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
15:12, 29 paź 2014
meldłuje ze posłuchałam się i zrobiłam kopczyki podlewajac dzis jeszcze raz nowo posadzone róze
wyczytałam ze najgorzej szkodzi im brak wody...zarówno w słoneczna jesień jak i wiosna kopczyk chroni przed zasuszeniem, nie chodzi o przymrozki zaraz po posadzeniu brakuje im wody aby prawidłowo sie ukorzeniły i stad koniecznośc kopczykowania już
a jak beda nadawać nadejscie zimy i duzych mrozów to trzeba bedzie zrobić kopczyki na tych rozach posadzonych w lecie aby uchronic je przed przemarznieciem.
Madzenka 20:04, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dziekuję, że zaglądacie
Ogród oglądam w weekdny... Bo nawet ogrod zimowy nie spelnia swego zadania gdy wracam o zmroku z pracy. Najbardziej lubię rano siedzieć przy sniadaniu przed praca i spoglądać na otoczenie przy poranku. Lubie tez siedzieć w nim gdy pada deszcz
Pisalam w moim pierwszym wątku, że nowy dom wybudowalismy wlaśnie ze wzgledu na ogrod zimowy i ogród całoroczny. Dlatego szukalam takiego projektu aby oczy domu były przeszklone i patrzyły na zieleń. Eh tylko na dzialkę na wzgorzu zabrakło
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:06, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
W przyszłym roku to chyba tylko 'podglądać' przez okna będzie można schylając się pod graby przy ścieżce bo jeżeli dobrze widze to one też sporo zasłonią i to na lini wzroku Dom niezmiennie mnie zachwyca.


Ależ jesteś spostrzegawczy. Rzeczywiście graby przy ścieżce do domu przeslonią widok od strony bramy wjazdowej Włąsnie dzisiaj się na nie patrzyłam i jestem zdumiona jak przyrosły
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:07, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
meldłuje ze posłuchałam się i zrobiłam kopczyki podlewajac dzis jeszcze raz nowo posadzone róze
wyczytałam ze najgorzej szkodzi im brak wody...zarówno w słoneczna jesień jak i wiosna kopczyk chroni przed zasuszeniem, nie chodzi o przymrozki zaraz po posadzeniu brakuje im wody aby prawidłowo sie ukorzeniły i stad koniecznośc kopczykowania już
a jak beda nadawać nadejscie zimy i duzych mrozów to trzeba bedzie zrobić kopczyki na tych rozach posadzonych w lecie aby uchronic je przed przemarznieciem.

Dobrze , źe mi przypomniałaś muszę je znów podlać. Tylko potem będe musiała naprawiać kopczyki...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:08, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
baraga1904 napisał(a)
...zimowy ogród, a raczej brak zimowego ogrodu to największa bolączka mojego domu...dzisiaj już bym bez niego nie wybudowała...piękne rzeczy pokazujesz Madzenko...Trawy juz powiazalas? Ja jeszcze nie ale po wstążki czerwone się wypuszczę, szkoda ze taki krótki dzień, po zmroku nie będę wiazac...
...pozdrawiam...


Powiązałam tylko miskanty, ktore się od wiatrów przechylały
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:09, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewa004 napisał(a)
No i co ja mam napisac !.....wszystko już zostało napisane ,więc tylko podpisuje się obiema łapkami


A co będzie królowało zimą w ogrodach ogrodowiskowych ? są jakieś przecieki?


Coś mi podpowiada, że będzie o różach i trawach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies