Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród to moje hobby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to moje hobby

FrancoPolo 13:18, 02 lut 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Nati napisał(a)
witaj, długo szukałam tego wątku zapodział mi się
proszę powiedz czy jest jakiś klon z tych japońskich,palmowych-ozdobny, nie zwykłe drzewo, który poradzi sobie na pełnym słońcu od godz. 12.00 bez przypalania, chcę bardzo posadzić ale juz 3 mi zdechły od przypalania i mrózów, chcę żeby był tak na ok 3m i rozłożysty aby dawał cień pod sobą na małe bylinki, i najlepiej aby nie był zielony bo będzie rósł na tle tuji, czy jest taki???

mam nadzieję że nie namotałam, czekam na wiadomość, jesli dasz radę napisz w moim wątku bo mogę przegapić twoją odp.

pozdrawiam
Dziękuję za odwiedziny. Wystarczy dodać do powiadomień.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Eve 13:39, 02 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witaj Franku, z przyjemnością wielką przeszłam się po twoim ogrodzie
To taka oaza, spokoju, ładu, piękna i szczęścia Widać, że kochacie z żoną swój ogród i serce wkładacie w jego pielęgnację.
Podziwiam klony u Ciebie, piękne są i zadbane, widać, że znasz się na ich pielęgnacji. Ja miałam już 2 podejścia do klonów, ale niestety wysokie temperatury w moim ogrodzie i patelnia słoneczna nie pozwalają im żyć, dodatkowo sprawę utrudnia ciężka gliniasta ziemia.
Nie wszystko można mieć i fajnie, że można podglądać piękne rośliny w innych ogrodach
____________________
ogród Ewy
FrancoPolo 13:43, 02 lut 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witam. Dawno nic nie napisałem , więc z racji tego że interesują mnie aranżacje ogrodów interesują mnie programy do projektowania ogrodów. Tu mogę polecić Garden Composer DVD który nie jest najdroższy a pozwala kształtować wyobrażnię i wizualizację nasadzeń. Osobiście nie mam ogrodu zaprojektowanego według tego programu ale zrobiłem kilkanaście projektów które bardzo przypadły mi do gustu. Przedstawiam parę zdjęć. Pierwsze zdjęcie to projekt ogrodu japońskiego. Drugie zdjęcie to ogród lawendowy.Na trzecim ogród różany. Czwarte zdjęcie to Miniogród.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Urszulla 13:58, 02 lut 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21860
gratuluję zdjęć w gazecie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
FrancoPolo 14:56, 02 lut 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Urszulla napisał(a)
gratuluję zdjęć w gazecie
Pani Urszulo dziękuję za odwiedziny.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Nati 19:43, 02 lut 2014


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
FrancoPolo napisał(a)
Dziękuję za odwiedziny. Wystarczy dodać do powiadomień.


mam Cie w powiadomieniach ale nie zaglądam codziennie często przegapiam bo mam dużo powiadomień, i bałam się ze wsród tylu ogrodów zapomnę twojego tytułu juz tak kiedyś było- długo Cię szukałam, więc chce mieć od ciebie jakiś post u siebie to go łatwiej znajdę.

pozdrawiam i podziwiam klony
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
dajana 19:17, 04 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Co ja się naszukałam linka do ciebie to niech cię drzwi ścisną Franiu Do ciebie trafić to jak wygrać na loterii Od lipca nie miałeś żadnego gością?Widzisz Franiu ,nikt cię nie widzi nawet nie mogę cię zaznaczyć do ulubionych bo okienka brak ,ale wpadłam na pomysł i wkleję tam link bo nie sposób szukać wciąż do tyły ponad 100 tron aby cię odwiedzić.A teraz pozwolisz że oczy kolorami nacieszę ależ ty masz kolorowo pięknie O rany ,piszę na pierwszej stronie a nie na 16 tej dlatego widzę lipiec .Widzisz Franiu tak to jest ze starymi babami hi,hi.Biegnę w takim razie na 16 ta stronę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 19:27, 04 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Nie tylko ja nie mogłam trafić Nati widzę też .Miałam cię wcześniej w obserwowanych ale wszystkie mi zginęły przy jakieś awarii chyba, bo ja ich nie kasowałam i za nic trafić nie mogłam .Projektujesz ogrody? no to się w zimie nie nudzisz Mnie przeleciała jak z bicza strzelił nawet nie wiem kiedy.Spójrz na niebo jak cudnie świeci Wenus Świat jest piękny Franiu i na ziemi i na niebie .Co będziesz robił nowego wiosną ,masz szczególne plany?
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 19:31, 04 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Mnie się podoba bardzo to drugie zdjęcie od góry ,czyli jak dobrze przeczytałam ogród lawendowy .Te drzewa są przepiękne tylko lawendy nie widzę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 23:54, 04 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję za cudeńka które mi przesłałeś.Odpisałam ci u siebie ale i tak wpadłam bo muszę ci paluszkiem pogrozić ! Co to znaczy że nikt cię nie lubi? Do ciebie Franiu nikt trafić nie może i to jest przyczyna nie inna .Zaznacz swój wątek na zielono w podpisie a zobaczysz ile osób do ciebie przybiegnie .Chowasz swój ogród dla nielicznych?Pokaż go innym bo jest bardzo piękny ale nikt go nie widzi ..Dobrej Nocki Franiu i miłego poranka a lawendę ukorzeniam sama
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies