Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

kitek81 22:17, 02 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
plan się klaruje ja na początku też chciałam takie fale, a teraz chyba pójdę w linie prostą
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Cleo 13:43, 03 mar 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
A wiesz, ze ja się coraz częściej nad tymi falami zastanawiam i się zdecydować nie mogę Boję się, ze bedzie zbyt falisto, ale z drugiej strony na kartce tez może się wydawać inaczej. Zupelnie na prosto mi nie pasuje znowu.
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 14:09, 03 mar 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Wczoraj miałam zając się cięciem, ale nie zdazylam. Niedziela uciekla mi przez palce. Dziś już raczej nie podzialam, bo muszę mlodszą odebrac ze żłobka, a nie chce roboty zostawiac rozgrzebanej.
Czy to prawda, ze jak slonce świeci to nie powinno się ciąć? Cos mi się obiło o uszy.






















____________________
Marzenia do spełnienia
Syla 16:57, 03 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Cleo napisał(a)
Wczoraj miałam zając się cięciem, ale nie zdazylam. Niedziela uciekla mi przez palce. Dziś już raczej nie podzialam, bo muszę mlodszą odebrac ze żłobka, a nie chce roboty zostawiac rozgrzebanej.
Czy to prawda, ze jak slonce świeci to nie powinno się ciąć? Cos mi się obiło o uszy.




Teraz można ciąć , słońce nie jest palące tylko w maju i czerwcu już powinno się na to zwrócić uwagę przy np. . cięciu cisów i bukszpanów
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Cleo 21:33, 03 mar 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Syla napisał(a)

Teraz można ciąć , słońce nie jest palące tylko w maju i czerwcu już powinno się na to zwrócić uwagę przy np. . cięciu cisów i bukszpanów


Dzièki Sylwia.
Ehh jeny jak ja się wiele muszę jeszcze nauczyć.
____________________
Marzenia do spełnienia
Juzia 20:32, 04 mar 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
Nie chcę u Sylwii zaśmiecać to odpowiem tu.
Możesz zrobić jeden wielki placyk i postawić na nim i huśtawkę i basen.
A w żwirku rośliny też mogą rosnąć, więc możesz coś tam z brzegu posadzić żeby nie było za pusto.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Cleo 20:41, 04 mar 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Tak mi się to widzi właśnie, żeby w zwirku bylo coś zielonego, pewnie kulkowego. Może obwódkę? Placyk pod basen będzie miał 4,5m średnicy. To dużo, jakbym do tego dolaczyla jeszcze miejsce na huśtawkę, to juz boisko. Dzięki za rady Józia.
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 13:10, 05 mar 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Melduję, że moją bidę - choinkę przycięłam. Pózniej ją obfocę to pokażę co mi wyszło.

Mam w związku z tym pytanie, czy trzeba smarowac rany Dendromalem, w jakich sytuacjach się to stosuje?
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 13:30, 05 mar 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Słuchajcie ponoc w Obi sa bukszpany, ja zaraz jade sie zorientować czy mojego nie ominęły. Kto ma blisko Obika to ruszamy!
____________________
Marzenia do spełnienia
Majena 14:38, 05 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
No czekm czy zakupy udane
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies