Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Katkak 10:39, 27 wrz 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasia Twój ogród kocham od początku bycia na O, ale przez te leśne ścieżki i zakamarki zakochałam się w nim jeszcze bardziej. A myślałam, że bardziej się już nie da . Jest niesamowity i jedyny w swoim rodzaju. Wiem, że już milion razy to pisałam, ale jak napatrzę się na niego, to palce same z siebie takie rzeczy wypisują . Cudnie tą studzienkę obudowałaś kamieniem, a tak rzadko ją pokazujesz. Fajne miejsce do eksponowania dekoracji sezonowych . A więc to faktycznie winnik, a myślałam, że jest taka odmiana winorośli, tośmy się zgadały . Powiedz tylko dziewczynkom tak w razie czego, że on silnie trujący jest. Wiem, że One ogrodowo wyedukowane, ale różne koleżanki i koledzy do Nich przychodzą więc lepiej niech wiedzą. Winobluszcz pięknie zaczął się przebarwiać w altance. Wiesz co, niesamowicie ta altana wtopiła się w ogród, pasują do siebie idealnie. Aż nie chce się wierzyć, że kiedyś jej nie było. Buziaki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:30, 27 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Właśnie mówię do eMa, że się chyba nigdy nie naumiem tak komponować roślin jak Ty ach, Musisz mnie koniecznie podszkolić w tym temacie, bo docelowo ta część nad łąką kwietną to taka parkowo leśna ma być, w tym tygodniu około 20 brzózek idzie do sadzenia w łące

A z korzeni dzisiaj chyba nici bo chłopcy zarezerwowali boisko do tenisa i mamy iść pograć cała rodzinką Pograć to za dużo powiedziane, bo żadne z nas nigdy nie uczyło się tej gry, ale pobawić się można
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 19:22, 30 wrz 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Czasu na pisanie brak bo przesadzam w ogrodzie wszystko co jest zduszone - a w moim buszu dużo tego w dodatku dużych rozmiarów

Dla zaglądających coś miłego zostawiam


____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:59, 03 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
yolka napisał(a)
Przy zimowitach wypatrzyłam bonsai lisciastego pewnie buk albo grab. Mam takiego co mu się pędy wyginaja i zupełnie nie wiem co z nim zrobić. Proszę o korepetycje?


To z grabu, eM go stworzył, od małego drutował i przycinał. Nie wg szablonu lecz wyczucia i tak mu to ładnie wyszło
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:01, 03 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
eee_taam napisał(a)
szalejesz


O kurcze żebyś widziała jak
A dałabym sobie głowę uciąć że nie mam już co robic i gdzie sadzić - a dzięki leśnym ściezką mam jeszczę fure miejsca!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
malgorzata_s... 17:02, 03 paź 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu znowu rewolucję robisz? Tyś jest niezmordowana
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kasiek 17:04, 03 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasia Twój ogród kocham od początku bycia na O, ale przez te leśne ścieżki i zakamarki zakochałam się w nim jeszcze bardziej. A myślałam, że bardziej się już nie da . Jest niesamowity i jedyny w swoim rodzaju. Wiem, że już milion razy to pisałam, ale jak napatrzę się na niego, to palce same z siebie takie rzeczy wypisują . Cudnie tą studzienkę obudowałaś kamieniem, a tak rzadko ją pokazujesz. Fajne miejsce do eksponowania dekoracji sezonowych . A więc to faktycznie winnik, a myślałam, że jest taka odmiana winorośli, tośmy się zgadały . Powiedz tylko dziewczynkom tak w razie czego, że on silnie trujący jest. Wiem, że One ogrodowo wyedukowane, ale różne koleżanki i koledzy do Nich przychodzą więc lepiej niech wiedzą. Winobluszcz pięknie zaczął się przebarwiać w altance. Wiesz co, niesamowicie ta altana wtopiła się w ogród, pasują do siebie idealnie. Aż nie chce się wierzyć, że kiedyś jej nie było. Buziaki .


Te leśne scieżki bedą teraz prowadzić do zakamarków niespodzianek - i tytuł będzie bardzo akuratny
Coś mniej pokazuje? Mnie się wydaje że ciągle się powtarzam - przecież tych 9,5 ara nie da się focić w nieskończoność
Ja nigdy sie nie przejmowałam trujakami bo moje edukacyjnie są obtrzaskane, a jak towarzystwo nas odwiedza to one dzieci pilnują
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:07, 03 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu znowu rewolucję robisz? Tyś jest niezmordowana


Rany Gosiula nie wiedziałam że jeszcze będzie gdzie robic rewoltę
Zreszta korzystam z chwili bez balkonika
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:09, 03 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Właśnie mówię do eMa, że się chyba nigdy nie naumiem tak komponować roślin jak Ty ach, Musisz mnie koniecznie podszkolić w tym temacie, bo docelowo ta część nad łąką kwietną to taka parkowo leśna ma być, w tym tygodniu około 20 brzózek idzie do sadzenia w łące

A z korzeni dzisiaj chyba nici bo chłopcy zarezerwowali boisko do tenisa i mamy iść pograć cała rodzinką Pograć to za dużo powiedziane, bo żadne z nas nigdy nie uczyło się tej gry, ale pobawić się można


Spoko, jak bedziesz miała tyle lat ogród jak ja to wiedzę też Poza tym z Twoja duszą artystyczną to przerośniesz mnie jeszcze
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:11, 03 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Jakie cudne babie lato...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies