Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

dorciabe 09:14, 25 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
viva napisał(a)
Dorotko,piękna ta Twoja rabata z trawami I masz już kwitnące hortensję.
Nie wiem dlaczego ale moje jeszcze w pąkach. Do kwitnienia daleko im.


Viva u mnie wiele roślin kwitnie z opóźnieniem, ale hortensje wyszły przed szereg
Twoje zaraz ruszą i będą piękne dłużej
pozdrawiam
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 09:17, 25 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aniulka napisał(a)
U nas nie ma jeżówek w okolicznych szkółkach
Róża 'Burgundy' coś pięknego,ten kolor,muszę poczytać o niej.
Miłego dnia Dorciabku


A Ciebie wirus jeżówkowy też dopadł? bo na to nie ma lekarstwa podobno
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Aneta1309 09:19, 25 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Dorotko piękne te burgundy a pachną? sorki za być może głupie pytanie ale ja w temacie róż jeszcze zielona jestem
Dzisiaj jeśli przestanie padać wybieram się na zakupy ogrodowe. Mam zaplanowane choiny kanadyjskie na żywopłot (cisy wyjdą drożej i wolniej rosną a chcę odgrodzić się od drogi)bo ja ogród zaczełam robić od tyłu domu tam gdzie mam taras i najwięcej czasu spędzam zamiast od sąsiadów Pewnie będą jakieś buksy bo je kofam. I hortensje tylko się motam czy Limki czy Anabelki?
I trawki bym chciała ale chyba mi kasy nie starczy
Buziaki
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
09:28, 25 lip 2014
dorciabe napisał(a)


A Ciebie wirus jeżówkowy też dopadł? bo na to nie ma lekarstwa podobno

Jak wszystkich Dorciabku Lubię kwiaty,które nie wylegują a przy tym ściągają pszczoły i inne bzyczki Róże też zamówiłam ale ze względu na wyjazd musiałam przesunąć przesyłkę.Swojego czasu miałam róże w ogrodzie ale to były nietrafione odmiany..
iwonaal 09:55, 25 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Dziękuję za zaproszenie
____________________
Zakochana w ogrodach
BusyBee 10:38, 25 lip 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
viva napisał(a)
Dorotko,piękna ta Twoja rabata z trawami I masz już kwitnące hortensję.
Nie wiem dlaczego ale moje jeszcze w pąkach. Do kwitnienia daleko im.


A na jakim masz stanowisku? U mnie limelight w dwóch miejscach. Te na słońcu zaczynają kwitnąć, a te na północnej ścianie domu w pąkach- jakieś 10 dni w tyle za tamtymi....I to wcale nie jest złe
____________________
U BusyBee w ogródku...
dorciabe 17:51, 25 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aneta1309 napisał(a)
Dorotko piękne te burgundy a pachną? sorki za być może głupie pytanie ale ja w temacie róż jeszcze zielona jestem
Dzisiaj jeśli przestanie padać wybieram się na zakupy ogrodowe. Mam zaplanowane choiny kanadyjskie na żywopłot (cisy wyjdą drożej i wolniej rosną a chcę odgrodzić się od drogi)bo ja ogród zaczełam robić od tyłu domu tam gdzie mam taras i najwięcej czasu spędzam zamiast od sąsiadów Pewnie będą jakieś buksy bo je kofam. I hortensje tylko się motam czy Limki czy Anabelki?
I trawki bym chciała ale chyba mi kasy nie starczy
Buziaki


Aneta ja zapachu Burgundy nie czuję, ma być podobno delikatny, ale nie czuję.
Choiny kanadyjskie bardzo mi się podobają, jakbym miała miejsce to byłyby na liście zakupówSuper wyglądają zarówno takie swobodnie rosnące, jak i strzyżone na żywopłot
Hortensje mam tylko Limki, nie umiem porównać z Anabel
Ja jak robię zakupy, to najpierw ładuję cały kosz, a potem kalkulatorek mi się w głowie włącza, przelicza i odkładam, odkładam, odkładam
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 17:56, 25 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aniulka napisał(a)

Jak wszystkich Dorciabku Lubię kwiaty,które nie wylegują a przy tym ściągają pszczoły i inne bzyczki Róże też zamówiłam ale ze względu na wyjazd musiałam przesunąć przesyłkę.Swojego czasu miałam róże w ogrodzie ale to były nietrafione odmiany..


Ciekawa jestem jakie róże będziesz sadziła, to już jesteś zarażona zaraza różana i jeżówkowa, ha, ha
czy będziesz robiła rabatę różaną?
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
agatanowa 19:31, 25 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
dorciabe napisał(a)
NIe moge uchwycić jajprawdziwszego koloru Byrgundy Iceberg, te są najbardziej zbliżone





cudowna!!!!
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
21:25, 25 lip 2014
Dorciabku róże zawsze mi się podobały a u nas to nawet obowiązek.Nazwa ulicy związana bardzo z różami,więc prawie wszyscy w przedogródkach mamy róże.Moje pienne zmarnowały się jakiś czas temu,ostatnio zmarzła mi 'Ingrid Bergman'...nie mogę jej odżałować
Rabaty różanej nie będę miała niestety bo za mało miejsca na takową ale na pewno znajdę miejsca na różyczki wśród innych roślin.
Miłego wieczoru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies