Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 20:35, 28 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
yolka napisał(a)
Piękne latarnie. Gratuluję pomysłu

Dzięki Yolka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:35, 28 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
elzbieta_g napisał(a)
skrzyneczki po prostu REWELACJA


Eluniu kochana dzięki, patrz jak mi się gęba cieszy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 20:43, 28 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)


Eluniu kochana dzięki, patrz jak mi się gęba cieszy

bo jest z czego zdolniacha z Ciebie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
MuSzka 21:03, 28 paź 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
Katkak napisał(a)


Muszko dzięki za miłe słowa, jeśli stanowię dla Ciebie jakąś inspirację (jak będziecie mi tak pisać to w końcu w głowie mi się przewróci ) to cieszę się bardzo. A Ty bierz się do roboty Kochana Właśnie o to chodzi, że to ma być przyjemność i nie trzeba się przemagać. Baw się tym po prostu, zobaczysz jaka frajda niesamowita I pokazuj, pokazuj, pokazuj. Będziemy wymieniać się pomysłami


To o czym pisałam że muszę się przemóc to to że boję się moje pomysły przerabiać w realne przedmioty.
Po pierwsze dlatego że nie bardzo się znam na majsterkowaniu, chociaż czuję że w żyłach płynie mi krew majsterkowicza ale M i nawet niektórzy sąsiedzi i znajomi z mojego miasteczka nie uważają majsterkowanie za coś co kobieta powinna umieć. Gotowanie tak, sprzątanie tak, sadzenie roślinek tak, haftowanie i szycie jak najbardziej, ale Majsterkowanie?
Dlatego raczej nie mogę tu liczyć na wytłumaczenie jak coś przybić jak zespawać.

Mój tata i szwagier którzy by mi mogli coś wyjaśnić bardziej w komputery poszli, więc w komputerach się odnajduję.

Jest jednak szansa, dzięki której może się nauczę majsterkować i nie będę czuła strachu przed tym. Pisałam Ci o tym na privie
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
Kamajla 21:11, 28 paź 2013


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Katkak napisał(a)

A na necie też nie ma?


no jakoś nie mogę trafić... no nic, będę próbować dalej i podzwonię po okolicznych szkółkach.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Katkak 21:50, 28 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kamajla napisał(a)


no jakoś nie mogę trafić... no nic, będę próbować dalej i podzwonię po okolicznych szkółkach.


Słuchaj, a może na zamówienie Ci jakaś szkółka przywiezie? Jeśli chcesz mogę popytać jak to jest u mnie. Generalnie "łażą" za mną 3 drzewa: ambrowiec, sumak octowiec (wiem, że jest ekspansywny, ale za to jaki piękny) i brzoza brodawkowa, czy jakoś tak. Ale na 4 arach zmieścić to wszystko nie jest łatwo, tym bardziej, że mam sporo dużych drzew.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:53, 28 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
MuSzka napisał(a)


To o czym pisałam że muszę się przemóc to to że boję się moje pomysły przerabiać w realne przedmioty.
Po pierwsze dlatego że nie bardzo się znam na majsterkowaniu, chociaż czuję że w żyłach płynie mi krew majsterkowicza ale M i nawet niektórzy sąsiedzi i znajomi z mojego miasteczka nie uważają majsterkowanie za coś co kobieta powinna umieć. Gotowanie tak, sprzątanie tak, sadzenie roślinek tak, haftowanie i szycie jak najbardziej, ale Majsterkowanie?
Dlatego raczej nie mogę tu liczyć na wytłumaczenie jak coś przybić jak zespawać.

Mój tata i szwagier którzy by mi mogli coś wyjaśnić bardziej w komputery poszli, więc w komputerach się odnajduję.

Jest jednak szansa, dzięki której może się nauczę majsterkować i nie będę czuła strachu przed tym. Pisałam Ci o tym na privie

Muszko moja, zbyt duże znaczenie przywiązujesz do tego "co ludzie powiedzą" Choćbyś nie wiem co robiła ludzie i tak będą gadać. A czy majsterkowanie to coś złego? Krzywdy nikomu tym nie robisz. Sama mam w planie opanować wyrzynarkę i szlifierkę kątową. Muszko - a niech gadają. Zaczną gadać jak zrobisz jakieś cudeńka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 23:17, 28 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Teraz przekwitnięty hibiskus wydaje się być taki delikatny, wręcz koronkowy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
wietrzyk 23:30, 28 paź 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Skrzyneczki w ciemności pięknie odbijają światło. Fajny klimat dają w ogrodzie, zwłaszcza o tej porze roku przyjemnie się na to patrzy. Tak jakby... cieplej?
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Katkak 17:58, 29 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

Dzięki Wietrzyku, ale faktycznie mam ochotę usiąść sobie przy nich z kubkiem gorącej herbaty i patrzeć jak te płomyczki fajnie tańczą na wietrze
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies