Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

Viola 14:34, 22 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
bdan napisał(a)


Odnosnie
- kawy-herbaty-ręczników?


No przecież odnośnie wszystkiego razem. Ja w pracy jeszcze nie zbierałam, a kawy mało piję i tylko rozpuszczalną więc ubogo w moim kompostowniku (bez kawy). A jak będą robale na wiosnę to mus im kawy dać
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Toszka 14:34, 22 wrz 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
bdan napisał(a)


Mój jak gadam że tak, czy tak to raczej nie bierze udziału w dyskusji, bo twierdzi, że co on wymysli to ja i tak po swojemu zrobię.
Tez mnie to wkurza bo w planowaniu czuję się osamotniona bardzo


Uwierz, że to lepsza opcja i nawet nie wiesz jak jesteś szczęśliwa
Ja z kilkoma rabatami stoję w miejscu juz drugi rok, bo pomysły mojego męża (których to przecież nie moge torpedować) powodują, że czekam, aż mu te pomysły przejdą
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Toszka 14:35, 22 wrz 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
ręczniki jak najbardziej
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Viola 14:36, 22 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
bdan napisał(a)
Viola jak Ty te ręczniki będziesz zbierać, a Toszka potwierdzi, że sie nadają, to ja nie wiem czy dam rady się powstrzymać


Nadają się, nadają. Prawda Toszka?, toż to sama celuloza
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
bdan 14:38, 22 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Toszka ja z ogrodem w połowie drogi jestem, 12 ar do zagospodarowania jest jeszcze i jakoś go musze fajnie i w miarę do ogarnięcia dla naszy dwóch par rąk zrobic.
Koncepcji nie mam jedynie wiem, że jakies fajne drzewa chciałabym miec, ale jak je wkomponowac

Coś fajnego mogłabyś polecić, ale to już może u mnie, bo Violka może nie strzymac mojej prywaty
bdan 14:40, 22 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Całe szczęście, że nie jest tak jak na wyspie Brać było, że w WC zuzyty papier nalezało wrzucac do kosza, bo to byłby dopiero rarytas
bdan 14:40, 22 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Lece, bo po młodego musze jechać; miłego popołudnia życzę
kosolka 14:44, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Viola napisał(a)


Ja już pisałam, jak pod dłuższą nieobecność M. 10 tuj 1,5 metrowych przesadziłam. Przyjechał i mówi, o cos nowego! Ładnie !


Błagam!!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Viola 19:17, 22 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Toszka napisał(a)


Uwierz, że to lepsza opcja i nawet nie wiesz jak jesteś szczęśliwa
Ja z kilkoma rabatami stoję w miejscu juz drugi rok, bo pomysły mojego męża (których to przecież nie moge torpedować) powodują, że czekam, aż mu te pomysły przejdą


Ja na razie walczę o każdy cm rabaty bo "przecież trawy szkoda". Liczę, że tak po centymetrze, po centymetrze i trawniczek się skurczy A jaki człowiek jest mądry w sklepie ogrodniczym. Chyba wszystkie "niepolecane" już przerobiliśmy. Po dziesiątej sugestii człowieka już było tak: spojrzenie (takie wiecie wymowne a'la obrażony kot, kocica ewentualnie), i człowiek mówił "Aaaaaa niepolecane" i się uspokajał
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 19:18, 22 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
kosolka napisał(a)


Błagam!!!

Ty Ola ćwicz te miny bo do pracy jutro pójdziesz i co? Na ogrodowisku trzeba będzie znowu posiedzieć
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies