Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

jolka 20:21, 23 kwi 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Ale piękniutkie trawki kupiłaś
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paulina_ns 21:03, 23 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)
Ale piękniutkie trawki kupiłaś


Mi tez sie bardzo podobaja,zobaczymy jak poradza sobie w moich warunkach...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Margaret_ka 21:34, 23 kwi 2015


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Paulina bardzo podobają mi się Twoje zmiany. Kawał dobrej roboty.
Spore hortki dostałaś, mam nadzieję, ze patyczki wcisnęłaś do ziemi, jak radziła Gosia. najlepiej gdzieś do cienia. A trawki prześliczne. Ja mam podobne, nazwy nie pamiętam, to są dosłownie jak włosy, właśnie do czesania - cudne.
____________________
Ogród Margaret-ki
KasiaW76 22:31, 23 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Wow, troszkę mnie nie było a tu jakie śliczne trawki pojawiły się na horyzoncie....
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
paulina_ns 07:49, 24 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Margaret_ka napisał(a)
Paulina bardzo podobają mi się Twoje zmiany. Kawał dobrej roboty.
Spore hortki dostałaś, mam nadzieję, ze patyczki wcisnęłaś do ziemi, jak radziła Gosia. najlepiej gdzieś do cienia. A trawki prześliczne. Ja mam podobne, nazwy nie pamiętam, to są dosłownie jak włosy, właśnie do czesania - cudne.


Witaj, tak, tak patyczki, które obcięłam są już w ziemi, zobaczymy, czy coś z nich będzie Dziękuję bardzo, pracy trochę było, ale teraz sama przyjemność - kupowanie roślin Ja dopiero zaczynam przygodę z trawami i jestem bardzo ciekawa jak sobie poradzą w moich warunkach...ja je wczoraj czesałam i czesałam, ale wiatr tak je czochrał pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 07:50, 24 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
KasiaW76 napisał(a)
Wow, troszkę mnie nie było a tu jakie śliczne trawki pojawiły się na horyzoncie....


śliczne, śliczne,chociaż mężowi się nie spodobały, bo po co płacić za trawę faceci....
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
KasiaW76 09:50, 24 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Paulina Ja wczoraj sadziłam borówki, mąż po 1 moim wykopanym dołku przyszedł mi na ratunek. Przy 4 dołku poddał się i on i Ja... myślała, że rzuci szpadlem i widłami ale zaczął kopac w innym miejscu. Moja połówka jak na razie miło mnie zaskakuje w pomocy na działce. Nawet przesiewa mi ziemie i nie marudzi
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
paulina_ns 11:33, 24 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
KasiaW76 napisał(a)
Paulina Ja wczoraj sadziłam borówki, mąż po 1 moim wykopanym dołku przyszedł mi na ratunek. Przy 4 dołku poddał się i on i Ja... myślała, że rzuci szpadlem i widłami ale zaczął kopac w innym miejscu. Moja połówka jak na razie miło mnie zaskakuje w pomocy na działce. Nawet przesiewa mi ziemie i nie marudzi


Mi mąż też bardzo dużo pomaga,na to narzekać nie mogę, tyle tylko, że dla niego trawa to trawa, a nie jakaś tam ozdobna no i martwi się trochę o nas budżet, bo co chwilę coś kupuję
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Agatek 11:38, 24 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Śliczne te trawy
mój M też ma takie podejście
a teść od razu przy kasie chciał reklamować bo suche były
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Viola 12:08, 24 kwi 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Cześć Paulinko, ale ruszyłaś z robotami wiosennymi, świetnie uporządkowałaś tuje, teraz je fajnie widać i trawa im nie przeszkadza. Ja je bym jeszcze przycięła, to jak zaraz ruszą, to się ładnie zagęszczą
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies