Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

AnnaCh 21:29, 25 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A ja tam z moimi sąsiadami żyję bardzo dobrze i się nie zakrywamy Często u siebie na kawkach bywamy A tak na poważnie, to choć taka mała pergola przy samej ścianie by się zdała.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paulina_ns 21:36, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
waldek727 napisał(a)

Ach te niedobre zwierzaki w naszych ogrodach. Żadnego z nich pożytku tylko same szkody.
Paulinko. Za głęboko posadziłaś cebule lub masz w glebie niedobór wapnia lub fosforu.


Czyli to nie sprawka nornic, ani kretów? no to zwracam im honor głęboko cebulki nie wsadzałam, więc najprędzej to drugie, a jak mogę im ten niedobór uzupełnić? mogę prosić instrukcję...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:39, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)


Paula, skoro masz etap koncepcyjny, to rozważ jeszcze donice z gabionów.
U Syli pięknie wyglądają wokół tarasu. Kamień możesz sobie dobrać taki, żeby Ci z tarasowym ładnie konweniował. I w ogóle gabiony ładne są .. znaczy mnie się bardzo podobają Pozdrówka




Jolu, a możesz mi podesłać linka z wykonaną tak donicą, bo ja u Syli byłam, ale ona ma ponad 1000 stron

anna_p_k widzę, że Ty to chcesz już całkowicie się zasłonić jak możesz proszę Cię podeślij mi linka z taką donicą.

Aniu ja z sąsiadami również nie tylko kawkę pije, ale akurat Ci sąsiedzi mnie trochę denerwują, bo ciągle w oknach stoją i się patrzą
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:46, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Dzisiaj byłam w szkółce dokupić trawki, na szczęście jeszcze były, więc dokupiłam i mąż sprezentował mi cudeńko w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia jutro wstawię zdjęcia zakupów, bo dopiero co do domu wróciliśmy
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
anna_p_k 21:49, 25 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Podeślę w poniedziałek oki
____________________
Ogródowe-początki
malgorzata_s... 21:52, 25 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Betonowa skrzynia będzie bardziej pasowała ale nie zmniejszaj tarasu tylko wybuduj obok. Zaraz poszukam takiej
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paulina_ns 21:53, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
anna_p_k napisał(a)
Podeślę w poniedziałek oki


dobrze dziękuję

Małgosiu bardzo ciekawa jestem Twojej koncepcji
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
anna_p_k 21:55, 25 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
AnnaCh napisał(a)
A ja tam z moimi sąsiadami żyję bardzo dobrze i się nie zakrywamy Często u siebie na kawkach bywamy A tak na poważnie, to choć taka mała pergola przy samej ścianie by się zdała.


Aniu różnica 30 lat hmm robi swoje lepiej żeby nie widziała nasze i znajomych wygłupy a poza tym ma ona od naszej strony sypialnie i te zasłony przyciemnią dość mocne lampy, a poza tym jakoś takie romantyczne są te trasy i takie lubię
____________________
Ogródowe-początki
paulina_ns 22:06, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
anna_p_k napisał(a)


Aniu różnica 30 lat hmm robi swoje lepiej żeby nie widziała nasze i znajomych wygłupy a poza tym ma ona od naszej strony sypialnie i te zasłony przyciemnią dość mocne lampy, a poza tym jakoś takie romantyczne są te trasy i takie lubię


Ja mam niektórych takich sąsiadów, że jak jesteśmy w ogrodzie, schowają się za drzewo, które ma może z 50 cm grubości i zerkają co robimy - no cóż uroki życia na wsi Ale nic nie pobije jak zaprowadziłam Syna pierwszy raz do szkoły, spotkałam kobietę, którą widziałam pierwszy raz w życiu, a ona zaczęła opowiadać mi nasz życiorys, a kiedy zapytałam ją " czy ona nas śledzi, że wszystko o nas wie?" spłoszyła się i odpowiedziała tylko "nie, nie "
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
malgorzata_s... 22:11, 25 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
http://www.ogrodytomszak.pl/ogrody_realizacje_jaworze_geometryczny.php

Tutaj są takie 6 fotka tylko u ciebie wyższa aby wystawała nad taras trochę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies