Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Tarnowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Tarnowie

Sebek 22:10, 10 cze 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Serdecznie gratuluję Mam otwarty odcinek w drugiej karcie, ale chyba poczekam na odcinek w telewizorni Już sam tytuł odcinka dużo obiecuje, więc czekam Zwłaszcza na te pozdrowienia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Richie 22:47, 10 cze 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Bogdzia napisał(a)


Dzięki Rysiu za odpowiedz , byłam ciekawa bo uważam Cię za perfekcjonistę wiec sie zastanawiałam jak to mogło byc. U mnie takiego zadbanego ogrodu nie zobaczyli i w zwiazku z tym i audycja będzie innej jakości , na dodatek rh dopiero zaczynały kwitnąc no i co najważniejsze nie było pani Ani a moim zdaniem jej spojrzenie na ogród i to co warto w nim pokazac ma wielkie , pewnie zasadnicze znaczenie. Tak zadbanego ogrodu jak Twój nie mam , Wy z Danusia mozecie tylko byc równorzędnymi partnerami w tej dziedzinie.Jeszcze raz gratuluje pięknego ogrodu i pięknego nagrania. Pozdrawiam.


Bożenko dziękuję za gratulacje. Masz piękny i zadbany ogród a program to jeszcze potwierdzi.
Pani Ania to jest doświadczenie i umiejętność szybkiego porozumienia. Np. akceptacja pokazania wymiany cisów, karmienia ryb, zaproszenia Miry do ogrodu /była pierwszy raz u mnie i ja decydowałem kto będzie/ i programu. Bardzo dobrze mnie się współpracowało z panią producent przy realizacji programu.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Bogdzia 22:53, 10 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tak nie watpię że z panią Ania fajnie się pracowało przy realizacji i bardzo żałuję że u mnie nie była, ja nie miałam wpływu na to co bedzie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jotka 22:58, 10 cze 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
I ja gratuluję programu Ogród oglądany dotychczas na zdjęciach w tv wydał mi się jeszcze bardziej interesujący Podziwiałam naturalność i swobodę z jaką się wypowiadałeś
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Donia72 00:55, 11 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Piękny ogród. Właśnie obejrzałam w niedzielę program Mai i byłam pod wielkim wrażeniem
Wszystko mi się podobało
Pozdrawiam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
monteverde 01:37, 11 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ryśku obejrzałam program i o 8.00 i o 9.00 na meteo , ogród wyszedł ślicznie, nie wiedziałam, że koi są takie łakome najfajniejsze wrażenie zrobił na mnie ten "olbrzymi" człowieczek występ Twój był bardzo udany, ładnie wszystko opowiadałeś jak na wytrawnego ogrodnika przystało, no i występ Miry, która wspomniałam o Ogrodowisku, co było bardzo miłe pozdrawiam aha coś Sebek pisze,że ma być jeszcze jakiś jeden odcinek u Ciebie?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Richie 10:07, 11 cze 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Dzięki Aniu, nie są tylko powtórki w meteo przez cały tydzień. Pozdrawiam
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Milka 10:59, 11 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rysiu, obejrzałam odcinek Mai z tobą i Mirą w roli głównej, świetnie wszyscy wypadliście, a ogród jak zawsze, zadbany, piękny i świetnie skomponowany na tak trudnej działce
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
agatanowa 11:09, 11 cze 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Mi dech w piersiach zaparł widok na rzekę za murem ogrodu. To bezpośredni widok z Pana działki, Richie? Czy może są jakieś zabudowania (oprócz muru własnego) pomiędzy?

Pewnie strasznie by wiało, gdyby tego muru oporowego nie było... Ale widoku ogromny żal
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Elfik 12:42, 11 cze 2013


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Rysiu - widziałam! zachwycałam się! Ściskam Twoją spracowaną łapkę i gratuluję! Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies