Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Tarnowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Tarnowie

BEATA_S 21:21, 09 cze 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Ja również melduję , że udało mi się obejrzeć dzisiejszy odcinek. Bardzo fajnie się ogląda i słucha kogoś kogo znamy tylko wirtualnie (w moim przypadku oczywiście, bo nie miałam przyjemności spotkania osobistego z Rysiem).

Było mi również bardzo miło jak Mira wspomniała o Ogrodowisku

Gratuluję!!!
Ogród prezentował się znakomicie
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Richie 22:02, 09 cze 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
zbigniew_gazda napisał(a)
Rysiu jak jesteś osłabiony po programie to dziś nie odpisuj. Poczekamy do jutra.


Zbyszku dzisiaj osłabiony nie byłem bo samochód, ale w piątek po meczu naszych piłkarzy to degustacja była na smutno
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
marzena 22:11, 09 cze 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
niby znany z fotek Twoj dopracowany w szczegółach ogród, a jednak chyba nie wszystko w nim pokazałeś...
myślę, że kamera chyba dokładniej przedstawiła wszystkie zakątki...
a Ty Richie naprawdę świetnie prezentowałeś swój ogród wraz z towarzysząca Ci rodziną i Mirą
____________________
marzena O....!
Richie 22:17, 09 cze 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
asc napisał(a)
Rysiu, zapomniałeś pomachać, ale kładę to na karb stresu, którego co prawda nie było widać, ale napewno był. Ogród śliczny To wiesz...
M liczył tylko ile masz punktów wodnych Stwierdził, że u nas jest ich za mało
Teraz dopiero zobaczyłam jak fajną masz tę kaskadę
Jak zimujesz te trawy, ze tak ładnie ci się trzymają po zimie... bo ja zaliczam porażki


Aniu, ekipa Mai była dwukrotnie w dzień i dwa wieczory a materiału nakręciła ok. 8 godz. a wybrano 20min
Mira machała w moim imieniu też...
Trawy przycinam przed zimą. Dzięki
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Justyna 22:19, 09 cze 2013


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Richie, oglądałam Twój ogród, gratuluję!
Opis odcinka zdecydowanie adekwatny - ogród wypielęgnowany. I to z jaką starannością!
Widać, że do każdej rośliny podchodzisz indywidualnie, każda doświadcza Twojej opieki.
Mi szczególnie podobało się karmienie ryb z ręki. Co do kompozycji układ kaskad i ich otoczenie. A roślinowo to adiantum nad wodą, klony japońskie i wypielęgnowane topiary.
Widać też Twoją wielką miłość i wiedzę. Umiesz też ciekawie opowiadać o swojej pasji.
Jeszcze raz gratuluję pięknego ogrodu jaki tworzysz i pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Richie 22:27, 09 cze 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
marzena napisał(a)
niby znany z fotek Twoj dopracowany w szczegółach ogród, a jednak chyba nie wszystko w nim pokazałeś...
myślę, że kamera chyba dokładniej przedstawiła wszystkie zakątki...
a Ty Richie naprawdę świetnie prezentowałeś swój ogród wraz z towarzysząca Ci rodziną i Mirą


Dziękuję Marzenko, my się przyzwyczajamy do pewnych widoków dla nas interesujących a osoby z zewnątrz mają inne spojrzenie i ciekawiej to pokazują
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
ana_art 23:37, 09 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Rysiu przed chwilą skonczyłam oglądac odcinek bo rano sadzilismy drzewka i jesem zachwycona. Po pierwsze tym, że Cię poznałam w realu osobiście i w telewizji byłeś IDENYCZNY. Po drugie w telewizji ogród wyglądal przejżyście, teraz dokładnie wiem gdzie co jest. Po trzecie przeslicznie przygoowałeś ogród na przyjazd Maji, moglismy też zobaczyć Twoje dzieci. Syn widac przejoł po obie pasję ogrodową bo fajnie opowiadał o ogrodzie, o pracy w nim. Slicznie
NO i po czwarte jak pozdrowiliście ogrodowisko o aż weschnełam z dumy
Odcinek bardzo mi się podobał, a nie mogę ego powiedziec o wszyskich (niestety)
Buziaki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kaisog1 13:43, 10 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ja tyż się melduję Obejrzałam w necie bo w tv nie mogłam trafić

Podobało mi się bo było bardzooo naturalnie! Super, że i rodzina brała udział w nagraniu. W końcu ogród to miejsce nie tylko Ogrodnika
Ogród można chwalić co chwila, wypielęgnowany i widać w nim dużo miłości do roślin i tego co z ogrodem związane.
Ryśku gratuluję z całego serducha i pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Richie 18:56, 10 cze 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Bogdzia napisał(a)
A ja nie mogę wytrzymac by Ci nie zadac trudnego pytania i mam nadzieje ze otrzymam odpowiedz. Chodzi o te uschnięte cisy. Wiem na 100% że nie czekałas na ekipę Mai by je wymienic i na pewno nie zobaczyli ich u Ciebie uschnietych, wiec to było pewnie na potrzeby programu??Mam rację?????????????


Bożenko zaspokoję Twoją ciekawość. Wymiana cisów była zaplanowana wcześniej i jeszcze nie wiedziałem o terminie nagrania programu. Jak udało się zdobyć nowe cisy to je wymieniłem ale 2 uschnięte zostawiłem w ziemi a potem zaproponowałem pani producent pokazania wymiany tych dwóch na nowe w programie i to było zrobione na "żywo" co dokładnie zostało pokazane. Pozdrawiam i czekam teraz na Twój program.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Bogdzia 21:01, 10 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Richie napisał(a)


Bożenko zaspokoję Twoją ciekawość. Wymiana cisów była zaplanowana wcześniej i jeszcze nie wiedziałem o terminie nagrania programu. Jak udało się zdobyć nowe cisy to je wymieniłem ale 2 uschnięte zostawiłem w ziemi a potem zaproponowałem pani producent pokazania wymiany tych dwóch na nowe w programie i to było zrobione na "żywo" co dokładnie zostało pokazane. Pozdrawiam i czekam teraz na Twój program.


Dzięki Rysiu za odpowiedz , byłam ciekawa bo uważam Cię za perfekcjonistę wiec sie zastanawiałam jak to mogło byc. U mnie takiego zadbanego ogrodu nie zobaczyli i w zwiazku z tym i audycja będzie innej jakości , na dodatek rh dopiero zaczynały kwitnąc no i co najważniejsze nie było pani Ani a moim zdaniem jej spojrzenie na ogród i to co warto w nim pokazac ma wielkie , pewnie zasadnicze znaczenie. Tak zadbanego ogrodu jak Twój nie mam , Wy z Danusia mozecie tylko byc równorzędnymi partnerami w tej dziedzinie.Jeszcze raz gratuluje pięknego ogrodu i pięknego nagrania. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies