Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 16:58, 28 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
laurowisnia napisał(a)


No i jest, ja widziałam różowego, pewnie tamtego się nie doszukali.
Ten jest również świetny.

.....jestem nim też miło zaskoczona, bo to duże drzewko
....mam nadzieję, że się przyjmie i przyniesie mi dużo radości
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:00, 28 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kindzia napisał(a)
I kawał klona znowu Aż sobie go wygooglałam...matko i córko!!! Jaka piękna kora!!!

Dobrze, że zajrzałam do Ciebie. Idę wstążki zamawiać

Pomału lista klonów się u mnie zamyka...mówisz, że wstążeczki zamawiasz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:03, 28 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)
No...w ostatnuej chwili
Jak duży jest ?

Wyższy ode mnie..właśnie zaczyna się maja w ogrodzie....kończę pisanie i zaczynam oglądanie....leci 586 odcinek, kaszubski ogród....podoba mi się bardzo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 17:29, 28 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
To ja tez czekam w kolejce na fotki

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 18:51, 28 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
jeszcze kije będziesz sadzić?
będziesz ostatnia co wyjdzie z ogrodu ....zaraz po Sylwi....bo ją to trudno dogonić na robocie


Jeszcze jeden patyk i daję Ci odpocząć ode mnie mój ogrodzie....Sylwia....tak..to mróweczka pełna pomysłów
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:54, 28 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)
Agato nowy nabytek cudowny. Twój ogród to chyba z gumy jest.
Przypomnij mi jak dużą masz działkę, bo na początku wątku jest mowa o 28a, ale to chyba nie wszystko było. Pytałam już kiedyś i nie mogę znaleźć. A mam ogromne dylematy w którą stronę iść u siebie.

Jest prawie tyle, no może to jest 28,5 ara, ale z domem wychodzi jednak mniej, w każdym razie taki areał ogrodowy mi wystarczy

Aniu jeszcze są miejscami pustki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:56, 28 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Jęczę i ja z zachwytu nad tym klonem pobijesz rekord z klonami

....klimat jaki mam w grodzie jest dla nich stworzoony
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:13, 28 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Justyna napisał(a)
Piękny pensylwański Taka oliwkowo-kremowa zebra. Czy on ma zaskakująco gładką w dotyku korę? Zawsze głaszcze go w Wojsławicach. Ale mogę też go mylić z zielonokorym. Różowa odmiana to Erythrocladum.
Oczko masz niewiarygodnie czyste! Podziwiam. Zdjęcia ze ślubu urocze. Piękna mama, piękna córka.
Masz piegi? Zostawiłam Ci u siebie takiego kolorowego pieguska.
Serdecznie

Już go wydotykałam, kora jeszcze gładka jest, taka jak u młodego egzemplarza, teraz chciałabym sprawić, żeby klon był już stary...dla tej kory zeberki...zielonokory i różowokory, czy to nie pensylwany?
Woda w oczkach już lekko zmrożona, napowietrzana pompami, tlen zimą konieczny dla utrzymania życia
Córcia do podziwiania, nie mama
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:19, 28 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Justyna napisał(a)
Aganiu, dwie opcje są dobre. Ja bym posadziła jeśli ziemia nie jest zamarznięta. Do tego zabezpieczająca ściółka.
Na Griseum poluj i sadź, bo wolno rośnie. U mnie od dwóch lat. Masy zielonej nabrał, ale pień nadal cieniutki, choć ma już ponad 2 m. A pień u strzępiastokorego jest kluczowym elementem dekoracyjnym.
Serdecznie

Dzisiaj nie padało, ledwo popruszyło śniegiem, jest 2 na plusie, liczę na słońce jutro, jestem też bardziej skłonna posadzić, tym bardziej, że na najbliższy tydziem zapowiadają jeszcze cieplejsze dni, jak na tą porę roku

Mam nadzieje, że dwa strzępiastokore wpadną w moje ręce
buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:23, 28 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)
To ja tez czekam w kolejce na fotki


Andzia czy Ty jesteś, gdzieś na wczasach, masz taki letni avatarek...super....aż mi się wydaje, że lato jest
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies