Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

sylwia_slomc... 19:42, 28 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Agania napisał(a)

Jeszcze jeden patyk i daję Ci odpocząć ode mnie mój ogrodzie....Sylwia....tak..to mróweczka pełna pomysłów


Agatka jak tak dalej pójdzie to przyjdzie mi w ogrodzie nocować i pilnować roślin ze strzelbą na polowaniu
Zając mi drzewka zeżarł, a za siatką ma pekinkę fra..ca jedna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 19:59, 28 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
Agania napisał(a)

Andzia czy Ty jesteś, gdzieś na wczasach, masz taki letni avatarek...super....aż mi się wydaje, że lato jest


Nie jestem niestety. To tak dla poprawienia humoru

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 00:09, 29 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41973
Agania napisał(a)

Wyższy ode mnie..właśnie zaczyna się maja w ogrodzie....kończę pisanie i zaczynam oglądanie....leci 586 odcinek, kaszubski ogród....podoba mi się bardzo


No właśnie, tez myśle ze to bardzo ciekawy, klimatyczny ogród
Warto sie wybrać kiedyś
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Madzenka 11:05, 29 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ha widze, ze Mikołaj przyszedł wczesniej do Ciebie cobyś zdązyła posadzic klonika

Trawa o ktorą pisałas to stipa arundinacea sirocco, nie zimuje podobno u nas.. Jak pony tails czy werbena patagońska dlatego ją kupiłam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Agania 16:07, 29 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)


Agatka jak tak dalej pójdzie to przyjdzie mi w ogrodzie nocować i pilnować roślin ze strzelbą na polowaniu
Zając mi drzewka zeżarł, a za siatką ma pekinkę fra..ca jedna


Sywia współczuję, musicie zabezpieczyć drzewka...i trzeba pilnować.

Ja dzisiaj od rana w ogrodzie, w sobotę było za zimo, ogród do zimy mam już przygotowany i nic już nie sadzę

Tylko jeszcze ptasią stołówkę muszę zorganizować



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:10, 29 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)


Nie jestem niestety. To tak dla poprawienia humoru


Nie ma to jak sobie poprawić humorek, ja na koniec i na poprawę humoru jeszcze powiązałam kokardki na trawach



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dominika11 16:11, 29 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ależ ślicznie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Agania 16:18, 29 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)


No właśnie, tez myśle ze to bardzo ciekawy, klimatyczny ogród
Warto sie wybrać kiedyś


Duże wrażenie na mnie zrobiły jarzębiny, modrzewie pendule i ich sposób prowadzenia, zaplatanie, upinanie, warto kiedyś ten ogród zobaczyć

Kłujące berberysy dały mi dzisiaj za swoje, ręce mam pokłute i podrapane, rękawice nie pomogły



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Sebek 16:21, 29 lis 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A co Ty w berberysach robiłaś? Przedzierałaś się do traw?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Anda 16:21, 29 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
Agania napisał(a)

Nie ma to jak sobie poprawić humorek, ja na koniec i na poprawę humoru jeszcze powiązałam kokardki na trawach




Ślicznie Pasuje jak ulał do czerwonych koralików
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies