Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Piotr_ 09:13, 25 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
martagony co do nich to mam i przyrosło mi ładnie bo były wsadzone 3 cebule a w tym roku pokazało się 7 szt w jednym miejscu z czego zakwitło tylko 4, miejsce mam pół cieniste, podłoże piaskowo gliniaste trochę kompostu dostały też, i nawóz do roślin cebulowych na wiosnę. jak coś pytaj u mnie jak masz pytania a ja spadam bo mam wyjazd.
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Agania 13:25, 25 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piotr_ napisał(a)
martagony co do nich to mam i przyrosło mi ładnie bo były wsadzone 3 cebule a w tym roku pokazało się 7 szt w jednym miejscu z czego zakwitło tylko 4, miejsce mam pół cieniste, podłoże piaskowo gliniaste trochę kompostu dostały też, i nawóz do roślin cebulowych na wiosnę. jak coś pytaj u mnie jak masz pytania a ja spadam bo mam wyjazd.


Pior, ja właśnie zamówiłam cebule i czekam spoglądając na Twoje ślicznotki

Skradłam Ci focie

u Piotra w żwirowym
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:30, 25 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kindzia napisał(a)
8-letnie wrzosy masz Agatko? Moje po 5-ciu zaczęły zdychać, wymieniłam wszystkie, bo u mnie w obwódce rosną, jakoś nie mogłam sobie wyobrazić, że wymienię na małe, a obok duże będą. I tak się zmieniło za sprawą Łukasza, zamiast 60 wrzosów posadziłam 28

Jedno mnie ciekawi...jak Lowa przynosi Ci te jeże? W pyszczku???


Miałaś szczęście, że Łukasz doradził, trzeba też mieć źródło, gdzie w większej ilości kupić i duże okazy, wiem u Ciebie musi być wszystko pod linijkę u mnie tak nigdy nie będzie, chyba, że przez krótką chwilkę świeżo wycięty kancik w trawniku heh

Lowa ma swoje sposoby, pieronik jeden
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:33, 25 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
Agatko bardzo dziekuję za zdjęcie tego muru sąsiadów.Ślicznosci i faktycznie zupełnie nie poznania,że to z paneli betonowych.Jak pnącza porosną to i tak muru nie widaćA na pewno jest to o wiele tańsza alternatywa
Ogrodzenia kamienne są piekne,ale w miejscu,które chcemy,żeby sie zmieniło przy pomocy pnączy w zieloną ścianę nie mają sensu

Proszę napisz mi na priv (tak to sie chyba na Ogrodowisku mówi) kontakt do ekipy,która im to robiła.Lub jeśli robili to sami,to gdzie kupili ten materiał budowlany.

Absolutnie nie musisz się spieszyć

Ja dopiero odchwaszczam a do muru będę sie przymierzać najwczesniej na wiosnę

P.S.bardzo dziękuje Ci,że tak szybko znalazłaś czas i to zmeczona po pracy,żeby mi to fote ich muru wrzucić


Widzisz można tanio i pięknie oplatać taki murek, po siatce nic nie chce się spindrać, to u mnie, sąsiadów zapytam, ale teraz wyjechali na wakacje.

Przy robieniu zdjęć nigdy się męczę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:37, 25 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Agatko L9wa złakniony towarzystwa, a jeżyk w sam raz taki poręczny . Warzywnik zapowiada się wspaniale, a na wrzosy,TWOJE wrzosy czekam z utęsknieniem .


Lowa..."gupek"...kaleczy sobie tylko przy tym pysk
Pierwsza skrzynka będzie pod truskawki

Wrzosy jeszcze pokażę, już wyplewiłam wczoraj po pracy do 21.00 siedziałam udało się...za ciemno było na focenie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:38, 25 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
Sobotę oglądałam u Ciebie, a przecież to już środa moje Osteo się wreszcie rozrosły i kwitną. Nawet dobrze bo róża kończy swoje kwitnienie.


To lecę do Ciebie może pokazałaś...ten czas zapyla...ech
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:38, 25 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)

Podpisujęsię pod tymi słowami z dużym ogrodem inaczej się nie da


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:44, 25 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
renatamama3 napisał(a)



U mojego taty ,też nie rozrastają się w zastraszającym tempie ,ale coś tam przyrastają ,bodziszki sadzone wiosną ,podrosły ładnie ,wcześniej posadziliśmy tam rumiankę ,ale nie dała rady ,już nawet był pomysł puszczenia bluszczu po ziemi ,aby zadarnił .


Z bluszczem też kiepsko, u mnie rośnie i też z miejsca nie rusza, ale się zakorzenił, trawy na suche miejsca tylko, śmiałek rośnie też taki mikrusi, z tułaczem próbowałam, bo ten przecież wędrownik jak obieżyświat oplata, a tutaj stoi jakby bez życia...cały czas poszukuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:25, 25 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dzisiaj po pracy zastałam zasypane wszystko dookoła domu nasionami z brzóz, ja i mietła tańcowałyśmy w rytm zgrzytania zębów, ale dałam rady...jutro...brr będzie to samo...ogród przeleciałam w 5 min...z aparatem



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:28, 25 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies