Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

12:00, 23 sie 2016
trawniczek równiutki,roślinki bujne,jakoś ciężko mi sie zaniedbania u Ciebie dopatrzeć.
Poza tym Wy połacie macie,hektary a nie jakąś działeczke 9.5 ara,nie dziwota,że nie wyrabiacie

liczy sie ogólne wrażenie i przyjemnośc bycia w ogrodzie
A jak te Wasze wrzosowiska mgła jesienna spowija,to dopiero poezja będzie

ja ogarniam w miarę szybko moje chwasty bo primo;mały ogród
secundo już rozrastają sie byliny i eliminują chwasty

A,że chce mi się jeszcze coś jak napisałaś u mnie Aganiu,no cóż...po prostu muszę te chwaściory wyrąbac i choć trawniczek tam zrobić bo mam do wyboru;albo ogrodowy chlew z chaszczami i ślimakami albo jako tako schludnie wyglądająca działeczka

Poza tym działam dopiero trzeci rok ,to jeszcze świezynką jestem i urok nowości czuję

Kindzia 13:34, 23 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
8-letnie wrzosy masz Agatko? Moje po 5-ciu zaczęły zdychać, wymieniłam wszystkie, bo u mnie w obwódce rosną, jakoś nie mogłam sobie wyobrazić, że wymienię na małe, a obok duże będą. I tak się zmieniło za sprawą Łukasza, zamiast 60 wrzosów posadziłam 28

Jedno mnie ciekawi...jak Lowa przynosi Ci te jeże? W pyszczku???
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
09:20, 24 sie 2016
Agatko bardzo dziekuję za zdjęcie tego muru sąsiadów.Ślicznosci i faktycznie zupełnie nie poznania,że to z paneli betonowych.Jak pnącza porosną to i tak muru nie widaćA na pewno jest to o wiele tańsza alternatywa
Ogrodzenia kamienne są piekne,ale w miejscu,które chcemy,żeby sie zmieniło przy pomocy pnączy w zieloną ścianę nie mają sensu

Proszę napisz mi na priv (tak to sie chyba na Ogrodowisku mówi) kontakt do ekipy,która im to robiła.Lub jeśli robili to sami,to gdzie kupili ten materiał budowlany.

Absolutnie nie musisz się spieszyć

Ja dopiero odchwaszczam a do muru będę sie przymierzać najwczesniej na wiosnę

P.S.bardzo dziękuje Ci,że tak szybko znalazłaś czas i to zmeczona po pracy,żeby mi to fote ich muru wrzucić
Katkak 09:41, 24 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatko L9wa złakniony towarzystwa, a jeżyk w sam raz taki poręczny . Warzywnik zapowiada się wspaniale, a na wrzosy,TWOJE wrzosy czekam z utęsknieniem .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Urszulla 11:31, 24 sie 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Sobotę oglądałam u Ciebie, a przecież to już środa moje Osteo się wreszcie rozrosły i kwitną. Nawet dobrze bo róża kończy swoje kwitnienie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 15:07, 24 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dominika11 napisał(a)
fotki czarodziejskie sliczne, a pieski urocze


Ja nie umiem czarować...a pieskom i kotkom też trzeba poświęcać cenny czas
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:10, 24 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
abiko napisał(a)
Piękne masz to wrzosowisko.. nie mogę się napatrzyć skrzynie super..!


Agnieszko dziękuję...wrzosowiska mam dwa, drugie pokażę jak wyplewię, bo ogród wstyd pokazywać...po deszczu wszystko leży, jałowce wycinamy, tak do wywózki nazbierała się znowu ciężarówka....ze skrzynkami jest postęp
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:20, 24 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
trawniczek równiutki,roślinki bujne,jakoś ciężko mi sie zaniedbania u Ciebie dopatrzeć.
Poza tym Wy połacie macie,hektary a nie jakąś działeczke 9.5 ara,nie dziwota,że nie wyrabiacie

liczy sie ogólne wrażenie i przyjemnośc bycia w ogrodzie
A jak te Wasze wrzosowiska mgła jesienna spowija,to dopiero poezja będzie

ja ogarniam w miarę szybko moje chwasty bo primo;mały ogród
secundo już rozrastają sie byliny i eliminują chwasty

A,że chce mi się jeszcze coś jak napisałaś u mnie Aganiu,no cóż...po prostu muszę te chwaściory wyrąbac i choć trawniczek tam zrobić bo mam do wyboru;albo ogrodowy chlew z chaszczami i ślimakami albo jako tako schludnie wyglądająca działeczka

Poza tym działam dopiero trzeci rok ,to jeszcze świezynką jestem i urok nowości czuję



W małych ogrodach każdy szczegół jest widoczny i styl musi być bardziej wyrazisty, więc oczy przyciągają fajne detale i pomysły

Nowoczesne ogrody mają to uczesanie w swoim charakterze

Ja mam swój anturaż, w którym ukrywam co się da, bo inaczej się nie da, mam swój ulubiony taras, w którym korzystam z bycia w ogrodzie dla przyjemności

Czas w ogrodzie szybko leci...za szybko mi ten sezon ucieka, jeszcze coś ogrodowo podłubiemy ja u siebie Ty u siebie...tak ja piszesz piękna jesień przed nami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 16:20, 24 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Agania napisał(a)


W małych ogrodach każdy szczegół jest widoczny i styl musi być bardziej wyrazisty, więc oczy przyciągają fajne detale i pomysły

Nowoczesne ogrody mają to uczesanie w swoim charakterze

Ja mam swój anturaż, w którym ukrywam co się da, bo inaczej się nie da, mam swój ulubiony taras, w którym korzystam z bycia w ogrodzie dla przyjemności

Czas w ogrodzie szybko leci...za szybko mi ten sezon ucieka, jeszcze coś ogrodowo podłubiemy ja u siebie Ty u siebie...tak ja piszesz piękna jesień przed nami

Podpisujęsię pod tymi słowami z dużym ogrodem inaczej się nie da
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
renatamama3 17:38, 24 sie 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Agania napisał(a)


z bodziskami nie próbowałam, posadziłam jedną hostę, rośnie już 3 lata i nie drgnęła z miejsca, nie rośnie tylko tak tkwi z dwoma liśćmi.

Za niusy bużiak



U mojego taty ,też nie rozrastają się w zastraszającym tempie ,ale coś tam przyrastają ,bodziszki sadzone wiosną ,podrosły ładnie ,wcześniej posadziliśmy tam rumiankę ,ale nie dała rady ,już nawet był pomysł puszczenia bluszczu po ziemi ,aby zadarnił .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies