Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

sylwia_slomc... 09:25, 29 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Agania napisał(a)


Z wrzosami się zakręciłam, postarałam się


z brzózką

wkład swój włożyłam

No wreszcie pokazałaś to drugie wrzosowisko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Justyna 20:00, 29 sie 2016


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Aganiu, piekna końcówka lata u Ciebie I jakie zwierzaki szczęśliwe w tak pięknym ogrodzie.
Z wrzosowiskami faktycznie się postarałaś Ile lat mają Twoje najstarsze? Słyszę opinie, że po 5 się wyradzają, brzydną i trzeba sadzić nowe. Jakie jest Twoje doświadczenie?
Serdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Kindzia 14:37, 30 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Patrzę tęsknym wzrokiem na wypasione wrzosy. Moje maleństwa czasu potrzebują...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Agania 17:35, 30 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
A u Ciebie jak zwykle magicznie . Ogród zachwyca nieustannie, a wrzosy... Nie wiem czy można znaleźć gdzieś równie piękne wrzosowisko . Agatko obciachałam tego klona. Zaraz wrzucę zdjęcia u siebie. Została jedna spora gałąź, ale em się zbuntował i powiedział, że tej nie ciachnie, bo to już za dożo. Najwyżej ciachnę sama. Dziwne jest to, że on tylko z jednej strony taki pousychany. Krzyś się łudzi, że może sąsiedzi czymś myli auto i zawiało na niego... Sama nie wiem, ale niektóre gałązki nie wyglądają ciekawie.

Kasiu może być kilka przyczyn, swoją szkodę mogły też również dołożyć przymrozki majowe, ostre przeciągłe wiatry i sąsiedzi i za mokro w korzeniach lub zakażony sekator....

Leszkowi też zawsze żal każdego cięcia...piluje każdj roślinki w ogrodzie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:46, 30 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wrzosowisko cudne masz do naśladowania Mówisz, że wrzosy Cię kochają miłością wzajemną To mnie moje chyba też zaczęły kochać bo odrodziły się nawet te nędze z przydomowego przesadzone
Hortensjowo bajecznie masz daleko mi do Ciebie w każdym calu, ale staram się jak mogęTwój ogród zauracza mnie każdorazowo


Wrzosów jeszcze nie przesadzałam, trudno się przyjmują, to trzymam kciuki za Twoje przesadzone

Hortensje się rozrastają, ukorzeniam następne patyki od Ani i Joasi, coś tam się przyjęło, mam miejsca w ogrodzie świecące jeszcze pustkami, Sylwia, piękny masz ogród pełen pomysłów i zakątków tematycznych z rajskiem dla dzieci, cudowny przedogródek i drzewa owocowe...cóż mi też wiele jeszcze brakuje, cieszmy się tym co mamy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:48, 30 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)
Piekne fotki zapodalaś, czarodziejskie


Dzięki Ewa, gdzie mi do Twoich, ale dużo napstrykałam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:51, 30 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madzenka napisał(a)
To jest Twoja Pinky Winky?





A ta? Bo moja Pinky wyglada jak ta Twona na zdjeciu pozniej


Tak właśnie Marzenko, Pinky Winky ma bardzo wydłużony kwiatostan

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:53, 30 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Ach te Twoje wrzosowiska - grzech nie kochać


...napawam się

AgataP napisał(a)
Oj piękne zdjęcia, piękny ogród.
Wrzosowiska zazdroszczę, nie wiem czy się kiedykolwiek na nie zdobędę


Jak będziesz bardzo chciała to sadzisz

sylwia_slomczewska napisał(a)

No wreszcie pokazałaś to drugie wrzosowisko

Pilnujesz mnie

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:58, 30 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dominika11 napisał(a)
piękny pozytyw Agato jak zawsze


Mało mi się już chce, ale lubię dostrzegać też pozytywy

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:17, 30 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Justyna napisał(a)
Aganiu, piekna końcówka lata u Ciebie I jakie zwierzaki szczęśliwe w tak pięknym ogrodzie.
Z wrzosowiskami faktycznie się postarałaś Ile lat mają Twoje najstarsze? Słyszę opinie, że po 5 się wyradzają, brzydną i trzeba sadzić nowe. Jakie jest Twoje doświadczenie?
Serdecznie


Lubię obcować ze zwiarzaczkami...przyjacielami

Mam dwa wrzosowiska jedno 8 letnie i drugie 5 letnie, w pierwszym dosadzałam już wrzosy, drugie tworzyłam dwuetapowo, różnice już się wyrównują

Młode wrzosy wyglądają zawsze zdrowo, stare od spodu robią się suche, mnie to nie przeszkadza, ale dla osób wrażliwych estetycznie, to może przeszkadzać

Tutaj to widać przy kamieniu

ale zaraz po posadzeniu nowych wrzosów nigdy takiego efektu się nie uzyska.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies