Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

anka_ 12:35, 05 lut 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agania napisał(a)
Lilia i oczywiście grzybień....
Nie wkręcam, miałam na myśli dalię i jednroczne astry...a może tylko mi się tak kojarzą,
bo miałam podobne
Agato oczywiście, że podobna ... Dopiero teraz jak cofnęłam się do tego postu to zrozumiałam, co napisałam... Cały czas miałam przed oczami grążel (Nuphar a nie Nymphaea ) stąd było moja zdziwienie. Koniec z czytaniem wątków po nocach....

A co w tym zegarze słonecznym w Bolestraszycach robi za wskazówkę? Jak sprawdzaliście czy działa...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
15:05, 05 lut 2017
Witaj Aganiu

Masz niesamowity ogród z klimatem.Bardzo tajemniczy,uwielbiam takie ogrody
Obejrzałam wizytówkę bo nie sposób nadrobić tyle stron wątkowych,kilka pierwszych stron przeczytałam.
Pięknie wzruszająco opisałaś Wasze początki,czytałam i wyobrażałam sobie.Urządziliście niesamowity ogród,Wasze miejsce na ziemi.
Napisałaś,ze Twoim marzeniem jest by przetrwał.Przetrwa na pewno.

Pozdrawiam serdecznie
Ania
17:29, 05 lut 2017
Wszystkiego najlepszego w dniu imienin,dzisiaj rano podali w wiadomościach,że jest Agaty
Agania 20:25, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
U nas w botaniku tez taka olbrzymia gunera

Widziałam na foto...Justyna pokazywała...na wątku gunnerowym
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:27, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
O zajawka na gunerę Pamietam jak łeb do niej wsadziłam i wrzasnełam jak ona kłuje Ale było fajnie!

Kasiu, to była udana wyprawa...pamiętam plany czy nas eMowie puszczą na aż dwa dni
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:33, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madzenka napisał(a)
Przydałoby się trochę ciepełka po takich letnich widoczkami. Jak na zlosc za oknem szaro, buro i zimno


Marzenko, właśnie popruszyło śniegiem, to białe paskudztwo lepsze od szaro buro smogowej aury

Nasz piesio z ochotą poszedł na wieczorny spacer
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:43, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gosika67 napisał(a)
I już jestem u Ciebie, obejrzałam Twoją wizytówkę, masz duży ogród, mnóstwo roślin, fajny kociak pilnuje ogrodu.Podoba mi się bardzo. Ten klon czerwony duży, ile ma lat, bo ja kupiłam w ub,r,okryłam go i nie wiem czy przetrzyma zimę, czy jest delikatny?Podobają mi się wrzosy i t róża przepiękna. Różnorodność roślin, będę częstym gościem.Pozdrawiam.Gosia

Gosiu dziękuję za szybką rewizytę, miło mi, że znalazłaś chwilę na spacer u mnie....trzy siostry na ogrowowisku i 3 piękne ogrody w Waszym towarzystwie świetnie się czuję...fajnie, że założyłaś swój wątek

Klonów mam sporo...musiałabyś wkleić zdjęcie, nie wiem ,o którego pytasz?...japońskie są z reguły delikatne...

Kociaki u mnie trzy i jeden chart rosyjski

Wrzosy mają u mnie swój rozdział

Róża to New Down

Bywaj zapraszam


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:44, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piotr_ napisał(a)
Widzę wspominacie Bolestraszyce moje ulubione miejsce

Piotrze tak jak i moje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
mira 20:46, 06 lut 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Czy fotka nowej donicy była bo mnie babska ciekawość żre
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Agania 20:46, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Przecudne wspomnienia. Muszę się wreszcie wybrać do Bolestraszyc. JAkby tam był jakiś punkt sprzedaży roślin i dupereli to motywację miałabym poczwórną .

Kasiu to musisz u nas zobaczyć....nie wiem czy powinnam Ci to napisać....może nie będę Cię kusić
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies